افزایش سرعت سایت

حضور در صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل در هر کسب و کاری، یکی از مهم ترین نیازها محسوب شده و راهی مناسب برای جذب مخاطبین بیشتر خواهد بود. چرا که طبق آمارهای در دسترس، بیشترین بازدید از سایت ها، از صفحه اول نتایج موتور جستجو گوگل انجام می شود و بیشترین تعداد کلیک ها روی لینک اول تا سوم در همین صفحه است.
شما دو راه برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل خواهید داشت. یکی سئو سایت و دیگری تبلیغات در گوگل ادوردز که هریک دارای معایب و مزایایی هستند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت

در همین ابتدای مسیر بگوییم که سئو و ادوردز درکنار یکدیگر بایستی قرار بگیرند و داشتن هر یک به تنهایی اثربخشی کاملی را در اختیار شما قرار نخواهد داد.

یک مثال دقیق از اهمیت حضور در صفحه اول گوگل

مثلا فرض کنید کسب و کار شما در حوزه خرید و فروش لوازم خانگی است، شما یک سایت دارید و حالا می خواهید از طریق دنیای پر رنگ و لعاب اینترنت به کسب و کارتان رونق بدهید و تعداد مشتریانتان را افزایش دهید. مخاطب کلمه (خرید ماشین لباسشویی) را در گوکل سرچ می کند و اقدام به خرید می کند. حال اصل داستان از اینجا شروع می شود!!!
احتمالا شما در لیست نتایج گوگل در صفحه پنجم! هشتم! و شاید دوازده ام! قرار دارید که این یعنی با احتمالی نزدیک به صفر توسط مشتریان واقعی تان دیده خواهید شد و اگر دلخور نمی شوید باید بگوییم اصلا هرگز دیده نمی شوید.
چرا که مشتری شما اگر با این گرانی ها هنوز از خیر خرید ماشین لباسشویی نگذشته باشد، احتمالا در همان صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، از یکی از ۳ لینک اول خرید خود را انجام داده است.
حالا خودتان انتخاب کنید! حضور در صفحه اول گوگل؟ یا حضور در انتهای صف طول و درازی از سایت ها که آن سرش ناپیداست؟!

اولین باش تا دیده شوی
چرا باید در صفحه اول گوگل باشیم؟!

خب حالا می رسیم به این بحث که رسیدن به صفحه اول گوگل چه فایده هایی برایتان خواهد داشت؟

فروش بیشتر سایت

بیش از ۹۰ درصد ترافیک ورودی به گوگل در نتایج صفحه اول باقی می مانند و به سمت صفحات بعدی نمی روند.
بنابراین به احتمال قریب به یقیین، حضور در صفحه اول گوگل برابر است با دیده شدن بیشتر و فروش بیشتر کسب وکارتان.

جذب مشتری واقعی

مشتریانی که از طریق مشاهده سایت شما در صفحه اول گوگل جذب می شوند، اولین خریدشان را انجام خواهند داد و با این کار احتمالا رابطه آی تجاری و طولانی مدت همراه با فروشهای متوالی آغاز خواهد شد.

افزایش اعتبار کسب و کار

برندهای بزرگ در هر کسب و کاری در تلاش هستند که وب سایتشان در صفحه اول گوگل ظاهر شود. بدیهی است که مشتریان این نامهای تجاری انتظار دارند که برند محبوبشان را بالاتر ببینند.

کاهش هزینه های تبلیغات

هزینه تبلیغات یکی از مهمترین دغدغه های یک کسب و کار محسوب می شود و هر مدیری به دنبال کشف روش های تبلیغاتی هدفمند و ارزان است.امروزه دقیق ترین و ارزان ترین نوع تبلیغ، تبلیغ در گوگل می باشد.

اما چطور فاتح صفحه اول گوگل شویم؟

Google adwords

ارزان

هزینه تبلیغ گوگل نسبت به روشهای سنتی بسیار پایین بوده و قیمت هر کلیک از یک سنت شروع می شود. البته این موضوع نیز مهم است که شما تنها به ازای افرادی که پتانسیل مشتری شدن را دارند هزینه پرداخت خواهید کرد.

نتیجه گیری فوق العاده سریع

بلافاصله بعد از اقدام برای ساخت اکانت گوگل ادوردز، سایت شما در صفحه اول نمایش داده خواهد شد. این زمان در حدود 30 دقیقه به طول خواهد انجامید.

کسب رتبه موقت

حضور شما در صفحه اول نتایج گوگل، منوط به باقی ماندن شارژ اکانت گوگل ادوردز شما خواهد بود و در صورت عدم وجود شارژ، حضورتان متوقف خواهد شد.

پرداخت برای نتیجه واقعی

در طی فرآیند سئو، توقع گوگل از سایت شما، داشتن کیفیت مناسب است نه پرداخت هزینه

SEO

رایگان

سئو کردن سایت برای شما هزینه ای در بر نخواهد داشت و رتبه شما کاملا طبیعی است. البته ناگفته پیداست که تلاش و زمان شما گنجینه ای گرانبهاست.

نتیجه گیری در دراز مدت

هر چند سئو رتبه ای نسبتا ماندگار خواهد داشت، اما کسب این رتبه نیازمند صرف زمان و تلاش است. البته فراموش نشود که واقعا تضمین قطعی وجود ندارد.

کسب رتبه ماندگار و نه موقتی

وقتی از ادوردز استفاده می کنید، پس از اتمام مصرف شارژ اکانت ادورز، حضور سایتتان در صفحه اول گوگل به اتمام می رسد. اما با “روش سئو” رتبه سایت نسبتا پایداری خواهید داشت.

کیفیت به جای پول

در طی فرآیند سئو، توقع گوگل از سایت شما، داشتن کیفیت مناسب است نه پرداخت هزینه، در نتیجه باید مطالعه کافی داشته باشید که فاکتورهای پر اهمیت از دید گوگل چه مواردی است.

چگونه سئو سایت خود را ارتقا دهیم؟!

ناگفته پیداست که افزایش بازدید سایت یعنی افزایش شانس شما برای آنکه کاربران از شما خرید کنند. در نتیجه شما بایستی کاربران بازدیدکننده از صفحات مختلف وب سایت خود را افزایش دهید. تولید محتوی خوب و حرفه ای همراه با عکس و فیلم مناسب میتواند بسیار راه گشا باشد.حتما با استفاده از گوگل ترندز کلمه کلیدی مناسب خود را برای صفحات مختلف سایت پیدا کنید.

پس از بهینه سازی سایت با کنترل کاهش رتبه الکسا می توانید میزان ورودی سایت خود را بسنجید. همچنین با بررسی آنلاین سئو سایت می توانید درک درستی از وضعیت سئو داخلی، لینک سازی داخلی و تکنیکی سایت خود پیدا کنید. استفاده از افزونه یاست نیز تاثیر به سزایی در وضعیت سئویی خواهد داشت.

مرحله دیگر بررسی سئو خارجی وب سایت و به خصوص لینک سازی حرفه ای یا بک لینک است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

و در آخر به یاد داشته باشید که افزایش سرعت سایت یکی دیگر از اصلی ترین پارامترهای بهبود وضعیت سئو سایت شماست.

چگونه تبلیغات گوگل ادوردز موفقی داشته باشیم!؟

قبل از هرچیزی باید بدانید که با استفاده از سیستم گوگل ادز شما می توانید در صفحه جست و جوی گوگل وب سایت خودتان را بالاتر از سایرین نمایش دهید. تبلیغات در یوتیوب ، افزایش نصب اپلیکیشن ، تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور و تبلیغات به صورت ریمارکتینگ از جمله قابلیت های ویژه گوگل ادز است.
تبلیغات در گوگل یک میانبر خیلی سریع و راحت به منظور افزایش میزان رشد فروش است. چراکه شما در گوگل ادوردز می توانید مشتریان اصلی خود را مورد هدف قرار دهید و از آنها دعوت کنید تا وب سایت شما را مشاهده کرده و از خدمات وبسایت شما بازدید کنند.
پس از ساخت اکانت گوگل ادوردز و در ادامه شارژ اکانت گوگل ادوردز ، شما می توانید مدیریت اکانت گوگل ادز را با مشاوره کارشناسان ما ، خود بر عهده گرفته و به افزایش فروش سریعی دست پیدا کنید.

به چه چیزهایی نیاز پیدا می کنید؟!!

شاید براتون سوال باشه !؟

بدون شک پاسخ این است که هر دوی این موارد باید در کنار همدیگر مورد استفاده قرار بگیرد. پیشنهاد میکنیم مقاله تفاوت گوگل ادوردز و سئو را مطالعه کنید.

دقیقا مشابه یک سیم کارت اعتباری !!! هزینه گوگل ادوردز دقیقا بستگی به میزان استفاده شما دارد.

به این دلیل که شما می توانید مشتریان هدف خود را با فیلترهای گوناگون مشخص کنید و تبلیغ خود را تنها برای کسانی نمایش دهید که جزو مشتریان شما خواهند بود و نه سایرین.

به احتمال خیلی زیاد بله ، اما پیشنهاد می کنیم که به منظور کسب اطمینان بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مقالات آموزشی گام به گام