فریم ورک چیست؟

فریم ورک

فهرست عناوین

اهمیت طراحی سایت

بیش از آنکه در مورد فریم ورک صحبت نماییم لازم است تا اهمیت طراحی سایت را برای شما عزیزان شرح دهیم. امروز که تبلیغات اینترنتی جای تبلیغات سنتی را گرفته است هر کسب و کاری لازم می داند تا محصولات و خدمات خود را به صورت اینترنتی به عموم مردم معرفی کند. لازمه ی معرفی محصولات و خدمات از طریق اینترنت این است که یک وب سایت مناسب داشته باشید تا بتوانید آن را در معرض نمایش قرار دهید. یعنی اگر وب سایت نداشته باشید توانایی انجام تبلیغات اینترنتی را نخواهید داشت. البته از طریق شبکه های اجتماعی هم می توان تبلیغات اینترنتی انجام داد ولی به دلیل شرایط ناپایدار آن نسبت به  وب سایت ها به صرفه نمی باشد که از آن ها استفاده نمود.

فریم ورک چیست؟

فریم ورک یک چارچوب نرم افزاری می باشد برای طراحی سایت به این صورت که دیگر نیاز نیست تا کدهای اصلی و ضروری را برای طراحی سایت دوباره بازنویسی کنید. همچنین فریم ورک ها پایگاهی را در اختیار شما قرار می دهند تا با استفاده از اونا بتونید به راحتی به پایگاه داده متصل بشید و یا Session ها و Cookie ها رو مدیریت کنید که نتیجه ی آن طراحی سایت راحت تر و عدم نیاز به کد نویسی های ضروری است.

بزارید راحت تر براتون توضیح بدم:

به عنوان مثال سایتی ساختید که دو برگه به عنوان های “صفحه اول” و “خدمات” دارید، حال میخواهید این دو صفحه را در منو سایت قرار دهید: برای اینکار دیگر لازم نیست که کد منو را نوشته و منو را از اول با کد بسازید، فقط کافیه این دو صفحه را در قسمت منو فریم ورک قرار دهید. در این صورت بدون نیاز به کوچک ترین کدنویسی، دو صفحه مورد نظر شما در قسمت منو سایت قرار گرفته است.

مزیت های فریم ورک

  1. زمان مورد نیاز اندک برای طراحی وب سایت
  2. امنیت بهتر
  3. احتمال خطای بسیار پایین
  4. هزینه ی کمتر برای ساخت سایت
  5. وجود فریم ورک های متعدد با ویژگی های متفاوت
  6. وجود انواع قالب برای کسب و کار های مختلف
  7. طراحی سایت به صورت حرفه ای
  8. تبدیل کسب و کار سنتی به کسب و کار اینترنتی
  9. و …

 

خدمات طراحی سایت تاپ ادورت

 


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ