تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

بک لینک رایگان

در این مقاله ۵۰ بک لینک فوق العاده با کیفیت و مهم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید با استفاده از آنها وب سایت خود را برای گوگل با اهمیت جلوه دهید. همچنین در این مقاله اهمیت لینکسازی و انواع روش های لینکسازی با کیفیت را مرور خواهیم کرد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

هدف از ارائه ی این مقاله، توضیح در رابطه با ساخت بک لینک رایگان است. امید است با مطالعه ی این متن پاسخ سولات خود را در زمینه لینک بیلدینگ و ایجاد بک لینک رایگان بدست آورید.

اهمیت لینک بیلدینگ

در دنیای بزرگ و گسترده ی تحت وب کسب و کار‌های بسیاری مشغول به ارائه خدمت و فعالیت اند. در بین همه ی این کسب و کار‌ها برخی از وب سایت‌ها از شهرت و محبوبیت بیشتری بر خوردار اند. اگر از مدیران این قبیل کسب و کار‌ها پرسیده شود که علت محبوبیت شما چیست قطعا یکی از پاسخ‌های آن‌ها به موضوع لینک سازی داخلی و بک لینک مربوط می‌شود.

لینک بیلدینگ آن قدر با اهمیت است که اگر به صورت نا درست و غیر اصولی از آن استفاده شود قطعا به سایتتان آسیب جدی وارد می‌شود. تاثیری که لینک بیلدینگ در شناخته شدن سایت شما و زمان ایندکس شدن در گوگل دارد، بسیار زیاد است.

 

انواع بک لینک ها

به طور کلی بک لینک ها به دو دسته ی رایگان و پولی تقسیم بندی می‌شوند. شناختن این دو نوع بک لینک کار بسیار سختی است. اساسا نمی توان گفت که بک لینک‌های پولی با ارزش تر و با کیفیت تر از بک لینک رایگان به شمار می‌آیند. بلکه گاهی اوقات حتی بک لینک‌های رایگان اهمیت بیشتر و ارزش بالا تری نسبت بک لینک‌های پولی دارند.

سایت‌های متنوع و مختلفی هستند که این امکان را برای شما فراهم آورده اند تا با انتشار رایگان مقالات خود در این سایت‌ها بک لینک رایگان دریافت نمایید. بسته به اعتبار این قبیل سایت‌ها کیفیت بک لینکی که به شما می‌دهند نیز متفاوت است.

روش‌های ایجاد بک لینک رایگان

روش‌ها و الگوریتم‌های متنوعی جهت ساختن بک لینک‌های رایگان و بدون هزینه وجود دارد. استفاده کردن از بعضی از این روش‌ها نیاز به صرف زمان بسیاری است، اما نتیجه ی حاصل شده آن قدر با اهمیت است که مسئله ی زمان بر بودن آن به چشم نیاید.

پس بهتر است حوصله کنید تا با ایجاد بک لینک با کیفیت هم سئو ی سایت خود را ارتقا دهید و هم به اهداف بازاریابی سایت خود دست یابید.

در ادامه به ذکر و تشریح برخی از روش‌های گرفتن بک لینک رایگان خواهیم پرداخت. این موارد عبارت اند از:

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

فعالیت مستمر و مداوم در شبکه‌های اجتماعی مختلف، در شناخته شدن کسب و کار شما بسیار با اهمیت است. شما می‌توانید در این فضا‌ها لینک سایت خود را به اشتراک بگذارید و یا به صورت مستقل برای کسب و کار خود یک صفحه ی اختصاصی بسازید.

گوگل عنوان کرده است که سوشال مارکتینگ یکی از مهم ترین مولفه‌های او برای رتبه بندی سایت‌ها می‌باشد. از همین رو توجه به شبکه‌های اجتماعی و گرفتن بک لینک رایگان از سمت آن‌ها خیلی با ارزش به شمار می‌آید. بیشتر سعی کنید محتوای خود را در شبکه‌های اجتماعی معتبر از جمله : توییتر، لینکدین و اینستاگرام و … نشر دهید.

تولید محتوای با کیفیت

محتوای با کیفیت شاخص‌های بسیاری دارد. استفاده از متون یونیک و مفید برای کاربر بزرگترین عاملی است که یک محتوا را ارزشمند می‌سازد. استفاده از محتوا‌های چند رسانه ای نیز سهم زیادی در با کیفیت شمرده شدن کار شما دارد. اگر علاقه مند به دریافت بک لینک رایگان از سمت سایت‌های دیگر هستید، محتوای ارائه شده در سایت شما می‌بایست آن قدر با کیفیت با شد که موتور جست و جوی گوگل در اولین پیشنهادات خود سایت شما را به کاربران و رقبا معرفی کند.

بک لنیک هایی که از سمت سایت‌های مرتبط با حوزه ی فعالیت شما دریافت می‌شوند، از نظر گوگل بسیار با ارزش شناسایی می‌شوند و سبب بهبود رنکینگ در گوگل می‌گردد.

انتشار مقالات در سایت‌های دیگر

در فضای گسترده ی تحت وب برخی از وب سایت‌های معتبر وجود دارند که امکان انتشار مقاله را به شما می‌دهند. یکی از این سایت ساز‌ها wordpress.com می‌باشد. علاوه بر این سایت ساز‌ها وب سایت‌های دیگری نیز وجود دارند که امکان باز نشر مقالات در آن‌ها موجود می‌باشد. شما به راحتی می‌توانید مقالات نوشته شده ی خود را در این سایت‌ها دوباره منتشر کنید و در انتهای مطلب نیز لینک مقاله ی خود را قرار دهید.

سایت ویرگول یکی از معروف ترین این سایت هاست. این قبیل سایت‌ها به دلیل محبوبیت زیادی که در بین وب گردان دارند، باعث می‌شوند مقالات شما بازدید زیادی بگیرند. همین امر خود موجب بهبود رتبه ی شما در رنکینگ گوگل می‌شود. در واقع شما با انتشار مقاله ی خود در این سایت‌ها با یک تیر دو نشان زده اید. یعنی هم یک بک لینک رایگان و با کیفیت دریافت کرده اید و هم بازدید مقاله ی خود را افزایش داده اید.

علاوه بر سایت هایی که در بالا ذکر شد، برخی از سایت‌های رزومه ساز آنلاین هستند که این امکان را برای شما فراهم می‌آورند که بتوانید بعد از ایجاد رزومه ی خود آن را در سایت شان نشر دهید. شما می‌توانید با قرار دادن لینک سایت خود در رزومه یک بک لینک رایگان برای سایت خود ایجاد کنید. سایت‌های رزومه ساز خارجی هم چون resume.io و shriresume.com امکان باز نشر رزومه را برای شما فراهم می‌آورند.

بعضی از سایت‌های دانشگاهی با اکستنشن .edu هستند که امکان انتشار مقالات علمی و معتبر را فراهم می‌کنند. شما می‌توانید با انتشار مقالات خود در این سایت‌های معتبر و پر بازدید و قرار دادن لینک سایت خود در انتهای مقاله یک بک لینک رایگان و با کیفیت برای خود ایجاد نمایید.

 

رایزنی با گروه‌های بک لینک

بعضی از مدیران وب سایت‌ها طی رایزنی‌های که با سایت‌های دیگر انجام می‌دهند، تعهد می‌کنند که با مقالات یک دیگر لینک و پیوند ایجاد کنند. هر چه این سایت‌ها از نظر قدمت و عمر دامنه قدیمی تر شناخته شوند، بک لینک هایی که از سمت آن‌ها دریافت می‌شود، با ارزش تر و با کیفیت تر به شمار می‌آید.

حضور در این گونه بک لینک‌ها علاوه بر دریافت بک لینک رایگان فواید متعدد دیگری نیز دارد. هر چه در فضای تحت وب دارای ارتباطات گسترده تری باشید به نفع شماست و باعث می‌شود کم تر دچار آسیب شوید.

نوشتن کامنت برای وب سایت ها

برخی از سایت‌ها برای این که کاربران بیشتری نظر خود را در رابطه با مقالات ارائه شده در وب سایت شان ارائه کنند، امتیاز‌های متعددی برای تشویق شدن افراد در نظر گرفته اند. یکی از این امتیاز‌ها این است که در ازای درج هر نظر در زیر مقالات، وب سایت مورد نظر یک بک لینک به سایت شما ایجاد می‌کند. گرفتن بک لینک رایگان از این طریق بسیار کار آسان و راحتی است.

علاوه بر قرار دادن نظر مثبت یا منفی خود نسبت به مقاله ی سایت دیگر می‌توانید یک بک لینک مجانی برای سایت خود دریافت کنید. اما توجه به این نکته ضروری است که رفتار شما نباید به گونه ای باشد که اسپم شناخته شود. در این صورت گوگل به شما اخطار‌های لازم را خواهد داد و نه تنها نمی توانید بک لینک بگیرید بلکه مشکلات متعددی برای شما ایجاد خواهد شد.

شما در لینک زیر میتوانید ۵۰ بک لینک رایگان برای سایت خود ثبت کنید.

دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید