تبلیغ گوگل و معرفی خدمات آن

تبلیغ گوگل و معرفی خدمات آن

تبلیغ گوگل

تبلیغات در گوگل یا همان تبلیغ گوگل (گوگل ادوردز) گونه ای از تبلیغات اینترنتی و یکی از امکانات فوق العاده ی گوگل می باشد که شما در دنیای تبلیغات می توانید از آن به عنوان یک ابزار بسیار سودآور استفاده کنید و بیشترین مشتری را جذب کسب و کار خود کنید. تبلیغ گوگل (تبلیغات گوگل) به صورت هزینه به ازای هر نفر و مزایده ای عمل می کند، یعنی شما به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود، مبلغ ناچیزی را به گوگل پرداخت خواهید کرد. سیستم مزایده ای آن به این صورت است که تبلیغ شما با سایت های رقیب (سایت هایی که کلمه ی کلیدی مشابه کلمه کلیدی تبلیغ شما دارند و این کلمه کلیدی جز یا کل عبارتی است که کاربر جستجو کرده است) در یک مزایده قرار خواهد گرفت و هر تبلیغ که امتیاز کیفیت بالاتری داشته باشد، جایگاه بهتری را در گوگل دارد و بالاتر نشات داده خواهد شد. تعریف کامل تبلیغ گوگل را می توانید در مقاله زیر مطالعه کنید.

گوگل ادوردز چیست؟

 

تبلیغ گوگل
 

خدمات تبلیغ گوگل

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغ گوگل (تبلیغات گوگل)، تمامی خدمات را به صورت حرفه ای و با سرعت و قیمت مناسب انجام می دهد. این خدمات عبارتند از:

۱٫ ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز به صورت رایگان

تاپ ادورت در صورت سفارش، اکانت اختصاصی ادوردز را طی ده دقیقه ساخته و به صورت رایگان تحویل مشتری می دهد. این پلن تنها ساخت اکانت می باشد و در صورت نیاز مشتری خدمات دیگر نیز به آن اضافه خواهد شد.

ساخت اکانت گوگل ادوردز

۲٫ شارژ اکانت

با توجه به نیاز به حساب بین الملی برای شارژ اکانت گوگل ادوردز (تبلیغ گوگل)، تاپ ادورت این کار را برای شما در کمترین زمان و به راحت ترین روش انجام می دهد

شارژ اکانت گوگل ادوردز

۳٫ مدیریت اکانت گوگل ادوردز ( تبلیغ گوگل )

تاپ ادورت اکانت شما را به بهینه ترین شکل ممکن مدیریت خواهد کرد تا کمترین هزینه را برای بدست آوردن بیشترین سود ممکن، صرف کنید. این مدیریت شامل: ساخت کمپین، ساخت گروه آگهی، نوشتن آگهی گوگل با جذب بالای مشتری، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، مدیریت کلمات کلیدی، افزایش نرخ تبدیل، کاهش پرداخت کلیکی، افزایش نرخ بازگشت، بهینه سازی متن تبلیغات و… ارائه ی گزارش و هر کاری که سود شما را  بیشینه می کند.

مدیریت اکانت گوگل ادوردز


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.