آمار استفاده از گوگل ادوردز

آمار استفاده از گوگل ادوردز

آمار جستجو در گوگل

علی حکیم جوادی، معاون وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات طی آماری اعلام کرد: کاربران اینترنتی ایرانی تمایل بیشتری به استفاده از موتور جستجو گوگل نسبت به موتورهای جستجوگر دیگر دارند. به طوری که روزانه بالای ۱۰۰ میلیون جست و جو از سوی کاربران ایرانی در گوگل صورت می گیرد. همچنین ۷۰ درصد کاربران این موتور جستجوگر تنها از سایت های موجود در صفحه اول بازدید می کنند و ۳۰ درصد مابقی تا دو صفحه جلوتر می روند. با توجه به این آمار گوگل، استفاده از ابزاری که سایت را به صفحه اول منتقل کند بسیارمهم است. زیرا در صفحه اول است که سایت کارایی خود را نشان می دهد و سایت های نمایش داده شده در صفحات بعدی اغلب کارایی و سوددهی لازم را ندارند.

آمار استفاده از گوگل ادوردز
امار بسیار جالب استفاده از تبلیغات گوگل

استفاده از پشتیبانی سئو برای بالا بردن جایگاه سایت و حضور در صفحه اول موتورهای جستجوگر زمان بر است و حداقل شش الی هشت ماه زمان لازم دارد. با توجه به این امر برای ارتقاء جایگاه در موتور جستجوی گوگل، استفاده از تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) کاملا عقلانی و سودآور بنظر می رسد؛ با این کار در کمترین زمان، سایت شما به صفحه اول منتقل شده و چندین برابرهزینه تبلیغات شما باز خواهد گشت. هزینه روزانه وب سایت ها در جهان معادل ۱۲۱ میلیون دلار است. در این میان متوسط نرخ بازگشت سرمایه آنها ۲ برابر است؛ یعنی به ازای هزینه ای که می کنند دوبرابر سود دریافت می کنند که طبق آمار این نرخ در ایران بیشتر است. شرکت های مجری تبلیغات گوگل نیز از این ابزار استفاده می کنند.

آمار گوگل ادوردز

خدمات تاپ ادورت در زمینه تبلیغات در گوگل

تاپ ادورت ارائه دهنده تمامی خدمات در زمینه تبلیغات گوگل (google adwords) است از جمله: ارائه پروپوزال قبل ازعقد قرارداد – ارائه گزارش کامل ازعملکرد سایت مشتری به صورت کاملا رایگان قبل از عقد قرارداد – راه اندازی اولیه اکانت با کمترین هزینه نسبت به رقبا – ساخت اکانت گوگل ادوردزشارژ اکانت گوگل ادوردزمدیریت اکانت گوگل ادوردز – ساخت کمپین – ساخت گروه آگهی – تعیین بهترین کلمات کلیدی به طوری که بیشترین تعداد مشتری را به سوی سایت شما هدایت کند همراه با آمار دقیق سرچ کلمات – نوشتن متن آگهی به صورت گیرا به طوری که مخاطب را کاملا جذب کند – تعیین نرخ کلیک مناسب با بودجه شما – هدفمندی کامل آگهی برای جذب مشتریان واقعی – ارائه گزارش روزانه به مشتری – مشاوره سئو رایگان – و… – و در نهایت تضمین کامل خدمات ارائه شده توسط تیم تاپ ادورت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

2 دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    بسیار عالی

    • رضا محمدی گفت:

      امیدوارم مقاله حاضر ارائه کاملی از آمار استفاده از گوگل ادوردز به شما داده باشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه تبلیغات در صفحه اول گوگل و مدیریت اکانت به قسمت آموزش گوگل ادوردز در همین سایت مراجعه بفرمایید. متشکرم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.