تبلیغات گوگل ارزان

تبلیغات گوگل ارزان

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل و یا همان گوگل ادوردز (google adwords) یک سیستم تبلیغات اینترنتی، در کسب و کارهای مختلف است که می توانید با استفاده از آن به راحتی محصول و یا خدمات خود را در کمتر از چند ساعت در معرض دید میلیون ها کاربر اینترنتی قرار دهید و از این طریق جذب مشتری نمایید. دلایل بسیاری وجود دارد که به تبلیغات در گوگل، تبلیغات گوگل ارزان می گویند. این دلایل در زیر ذکر شده است.

 

تبلیغات گوگل ارزان

 

دلایل تبلیغات گوگل ارزان:

۱٫با تبلیغات گوگل می توانید به تمامی اهداف کسب و کار خود برسید از جمله :

فعالیت وب سایت

بازدید از فروشگاه

معرفی کسب و کار

اشتراک اپلیکیشن هایتان

فروش بیشتر

و ….

۲. هدفمند کردن آگهی با کلمات کلیدی:

با معرفی انواع کلمات کلیدی  (keywords) می توانید آگهی خود را هدفمند کنید یعنی اینکه فقط مشتریان بالقوه ی خود را جذب سایت کنید، زیرا اگر شخص دیگری که خواهان محصولات و خدمات شما نباشد، وارد سایت شود فقط هزینه تولید خواهد کرد و برای شما سود آوری نخواهد داشت. صرفا افرادی باید بر روی تبلیغ گوگل شما کلیک کنند که مشتری بالقوه باشند. برای بررسی کلمات کلیدی مناسب می توانید مقاله کلمه کلیدی مناسب برای تبلیغ را مطالعه کنید.

۳٫ می توان مخاطب مورد نظر را تعیین کرد

گروه افرادی که احتمال مشتری شدن آنها زیاد است را می توان انتخاب کرد مانند افرادی که در یک شهر یا یک منطقه ی خاص سکونت دارند و یا متوسط سن مشتریان. با این کار به راحتی می توان با کم کردن هزینه، سود را چندین برابر کرد.

۴٫ هزینه فقط در ازای ورود مشتری

زمانی به گوگل پول پرداخت خواهید کرد که مشتری وارد سایت شود و از سایت دیدن کند و حال اینکه خرید کند یا نه به محتوایات سایت بستگی دارد و اصولا با معرفی کلمات کلیدی مناسب می توان درصد خرید و یا سفارش را بسیار افزایش داد.

۵٫ بررسی عملکرد تبلیغات گوگل

در هر زمان دلخواهی می توان نتایج ادوردز را مشاهده کرد، این نتایج عبارتند از:

میزان مشتری دریافتی

میزان کلیک دریافتی

نرخ بازکشت

نرخ تبدیل

مقدار مبلغ شارژ شده

هزینه هر کلیک

و…

این آمار بسیار مهم است زیرا مدیریت تبلیغات گوگل (مدیریت اکانت گوگل ادوردز) تاثیر فراوانی در تبلیغات گوگل ارزان دارد.

۶٫ امکان نمایش در دستگاه های مختلف

می توانید درصد نمایش آگهی در دستگاه های مختلف را تعیین کنید، به طور مثال در موبایل ۹۰ درصد و در تبلت ۵ درصد و در نهایت در رایانه ۵ درصد ، این مثال برای زمانی است که مخاطبان شما اغلب به وسیله ی موبایل نیازهای خود را برطرف می کنند.

۷. تاثیر در کوتاه مدت

در کمتر از چند ساعت کاری می توان نتیجه گرفت و جذب مشتری فراوان نمود یعنی در کمتر از چند ساعت می توان در صفحه اول گوگل و یا حتی در لینک اول گوگل حضور داشت. ساخت اکانت گوگل ادوردز در ده دقیقه

۸٫ وجود افزونه های تبلیغات گوگل

با افزونه ها می توان نسبت مشتریان به هزینه را افزایش داد زیرا به طور مثال با افزونه تماس می توان یک گزینه تماس  در متن آگهی ایجاد کرد و مشتریان صرفا با خواندن متن آگهی بر روی گزینه تماس کلیک کنند. همچنین وجود شماره تلفن در آگهی نیز بسیار موثر است.

در آموزش گوگل ادوردز تاپ ادورت با آموزش های بیشتر همراه باشید.

در کانال تلگرام همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تخفیفات با خبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

02166402942