افزایش نصب اپلیکیشن در

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن با استفاده از گوگل ادوردز یکی از قدرتمندترین و مطمئن‌ترین روش‌های موجود است. در این روش افزایش نصب اپلیکیشن، با استفاده از تبلیغات در گوگل پلی (Android) و اپ استور (AppStore) انجام می­گردد.

در این روش اپ شما مستقیما با خود گوگل به عنوان توسعه دهنده ارتباط گرفته و با دریافت یک گزارش دقیق و مطمئن در پنل گوگل ادوردز، می توانید از هزینه کرد و رسیدن به هدف تعیین شده اطمینان کسب کنید. راه اندازی این موضوع در حدود 10 دقیقه زمان بر خواهد بود.

نکته مهم اینکه شما تنها به ازای نصب اپلیکیشن خودتان هزینه خواهید کرد. تاپ ادورت تبلیغات اپلیکیشن شما را با تنظیمات هزینه بهینه و مدیریت شده با کیفیت بسیار بالا در صفحه جست و جوی گوگل، یوتیوب و گوگل پلی منتشر خواهد کرد. هر زمان که کاربران کلمه مورد نظر شما را جست و جو کنن تبلیغ شما را مشاهده خواهند کرد. شما می توانید حتی مشخص کنید که چه زمانی تبلیغ شما نمایش داشته و یا چه زمانی متوقف باشد.

افزایش نصب اپلیکیشن

مزایای حاصل از افزایش نصب اپلیکیشن

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند با جذب کاربران واقعی

سازوکار تبلیغات در گوگل به این نحو است که کاربران در هنگام جستجوی عبارت کلیدی مدنظر شما، تبلیغات را مشاهده می کنند. یعنی درست زمانی که به دنبال اپلیکیشنی در حوزه کاری شما هستند. به عبارت دیگر هر زمان شما بخواهید شما را خواهند دید.

آیکون ارائه گزارش

ios or/& Android

اینکه سیستم عامل موبایل کاربران هدف شما چیست، تفاوتی ندارد. روش افزایش نصب با استفاده از گوگل ادز برای تمامی سیستم عامل ها از جمله اندروید و ios قابل اجراست.

آمار نصب اپلیکیشن

آمار دقیق تعداد نصب

عملکرد تبلیغات اپلیکیشن در اپ استور و گوگل پلی در گزارشات کاملی که در اکانت گوگل ارائه می گردد، قابل سنجش است. از جمله میزان افزایش نصب اپلیکیشن، هزینه نصب هر اپلیکیشن، تعداد نمایش تبلیغ و …

هزینه مناسب تبلیغ

هزینه مناسب نسبت

در این روش تا زمانی که کاربر روی تبلیغ کلیک نکرده و وارد صفحه نصب اپلیکیشن نشود، هزینه ای پرداخت نخواهد شد. پس شما تنها به ازای کاربرانی که اپ شما را نصب کننده هزینه پرداخت خواهید کرد.

افزایش نصب اپلیکیشن ، برای همه

اینکه اپلیکیشن شما تازه وارد مارکت شده و یا اینکه هزاران نصب فعال تا این لحظه دارید فرقی ندارد. لزوم استفاده از این روش را می توانید در عملکرد برندهای بزرگ تجاری همچون اسنپ (که از این روش استفاده می کند) مشاهده کنید.

تاپ ادورت در کنار شماست تا با اجرای یک کمپین دقیق، هدفمند و همچنین انجام تمامی تنظیمات دقیق و کاربردی بتواند شما را در راه رسیدن به افزایش هرچه بیشتر تعداد نصب اپلیکیشن یاری کند.

قیمت افزایش نصب اپلیکیشن

به منظور سفارش هر یک از پلن های قیمتی شما می توانید داخل پنل کاربری ثبت نام کرده و در ادامه ثبت سفارش نمایید و یا اینکه فرم تماس را تکمیل کرده تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.

50 دلار

تومان 1,106,400 400 تا 1000 نصب فعال
  • 10% کارمزد شارژ
  • 10% کارمزد مدیریت

100 دلار

تومان 2,175,900 800 تا 2000 نصب فعال
  • 8% کارمزد شارژ
  • 10% کارمزد مدیریت

200 دلار

تومان 4,278,100 1600 تا 4000 نصب فعال
  • 7% کارمزد شارژ
  • 9% کارمزد مدیریت

500 دلار

تومان 10,326,400 4000 تا 10000 نصب فعال
  • 5% کارمزد شارژ
  • 7% کارمزد مدیریت

1000 دلار

تومان 20,284,000 8000 تا 20000 نصب فعال
  • 3% کارمزد شارژ
  • 7% کارمزد مدیریت

مراحل راه اندازی کمپین افزایش نصب اپلیکیشن اندروید

بدون شک یکی از معیارهای ارزش گذاری اپلیکیشن ها تعداد نصب آنها در گوگل استور است. میزان رضایت مندی نیز اثر بسیار زیادی بر روی تصمیم کاربران به جهت نصب اپلیکیشن دارد. بدون شک با افزایش تعداد نصب، اپلیکیشن شما در میان رقبا متمایز خواهد شد.

برای شروع تبلیغات باید اپلیکیشن شما در گوگل پلی استور (Android) ثبت شده باشد. در غیر این صورت تاپ ادورت، اکانت گوگل دولوپر (Google Developer Console) را برای شما ساخته تا بتوانید اپلیکیشن اندرویدی خود را Google Play Store ثبت کنید.

پس از انجام تنظیمات و راه اندازی اکانت گوگل ادز تبلیغات اپلیکیشن شما در هر محلی که مایل باشید همچون گوگل استور ، صفحه اول گوگل، سایت ها و اپلیکیشن های دیگر و یوتیوب نمایش خواهد داشت.

افزایش نصب اپلیکیشن اندروید
افزایش نصب اپلیکیشن آی او اس

مراحل راه اندازی کمپین افزایش نصب اپلیکیشن ios

برای شروع تبلیغات باید اپلیکیشن شما در اپ استور اپل (IOS) ثبت شده باشد.

به عنوان یکی از دقیق ترین و بهترین روش های افزایش نصب اپلیکیشن ios، لازم است تا از تبلیغات هزینه به ازای هر نصب (CPI) استفاده کنید. این خدمات تبلیغات شما را در صفحه سرچ اصلی گوگل، نمایش یوتیوب، بنر در سایت های همکار گوگل و همچنین اپلیکیشن های گوگل نمایش خواهد داد.

برای اینکه اپلیکیشن شما در اپ استور به کاربران نمایش داده شود لازم است تا بهینه سازی هایی بر روی اپلیکیشن خود انجام دهید. با سفارش تبلیغات CPI شما از مشاوره رایگان کارشناسان ما برای رشد جایگاه اپ در اپ استور بهره خواهید برد.

سوالات متداول تبلیغات اینترنتی
شاید براتون سوال باشه !؟

تاپ ادورت مجری تبلیغات در بستر گوگل از جمله گوگل پلی، گوگل ادوردز، گوگل ادسنس، تبلیغات در یوتیوب و … است.

افزایش نصب در بازار هم با استفاده از تبلیغات کلیکی امکان‌پذیر است که این تبلیغات خارج از محدوده گوگل است. چراکه بازار یک مجموعه ایرانی و مستقل است. در این مورد با کارشناسان تاپ ادورت تماس بگیرید.

بسته به میزان هزینه کرد رقبا و بسته نصبی انتخابی شما تعداد نصب متفاوت است. با کارشناسان تاپ ادورت در تماس باشید تا تخمین درستی از تعداد نصب برای شما انجام بدیم.

هزینه افزایش نصب اپلیکیشن بستگی به عوامل مختلفی از جمله رقبای بازار، کیفیت، اعتبار اپلیکیشن، تعداد نصب های حال حاضر و… دارد. اما در مجموع هر هزینه نصب بین 5 الی 30 سنت می باشد.

تبلیغات در گوگلی پلی یا اپ استور و همچنین محیط یوتیوب و وبسایت همکاران گوگل (به صورت بنری) نمایش داده می‌شود.