افزایش نصب اپلیکیشن در اپ استور و گوگل پلی

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن با استفاده از گوگل ادوردز یکی از قدرتمندترین و مطمئن‌ترین روش‌های موجود است. در این روش افزایش نصب اپلیکیشن، با استفاده از تبلیغات در گوگل پلی (Android) و اپ استور (AppStore) انجام می­گردد.
در این روش اپ شما مستقیما با خود گوگل به عنوان توسعه دهنده ارتباط گرفته و با دریافت یک گزارش دقیق و مطمئن در پنل گوگل ادوردز، می توانید از هزینه کرد و رسیدن به هدف تعیین شده اطمینان کسب کنید. راه اندازی این موضوع در حدود 10 دقیقه زمان بر خواهد بود.
نکته مهم اینکه شما تنها به ازای نصب اپلیکیشن خودتان هزینه خواهید کرد. تاپ ادورت تبلیغات اپلیکیشن شما را با تنظیمات هزینه بهینه و مدیریت شده با کیفیت بسیار بالا در صفحه جست و جوی گوگل، یوتیوب و گوگل پلی منتشر خواهد کرد.
هر زمان که کاربران کلمه مورد نظر شما را جست و جو کنن تبلیغ شما را مشاهده خواهند کرد. شما می توانید حتی مشخص کنید که چه زمانی تبلیغ شما نمایش داشته و یا چه زمانی متوقف باشد.

افزایش نصب اپلیکیشن آی او اس

مزیت افزایش نصب اپلیکیشن با تاپ ادورت

آیکن فعالسازی تبلیغ

فعال سازی سریع و دقیق

به سرعت هرچه تمام و کمتر از یک ساعت کاری شما می توانید تبلیغات اپلیکیشن خود را ساخته و ران کنید. در ادامه فرآیند شروع نصب اپ شما و تبلیغات اپ شما آغاز خواهد شد.

آیکن تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند و جذب کاربر واقعی

سازوکار تبلیغات در گوگل به این نحو است که کاربران در هنگام جستجوی عبارت کلیدی مدنظر شما، تبلیغات را مشاهده می کنند. یعنی درست زمانی که به دنبال اپلیکیشنی در حوزه کاری شما هستند.

تبلیغ موبایلی

ios or/& Android

اینکه سیستم عامل موبایل کاربران هدف شما چیست، تفاوتی ندارد. روش افزایش نصب با استفاده از گوگل ادز برای تمامی سیستم عامل ها از جمله اندروید و ios قابل اجراست.

افزایش نصب اپلیکیشن با تاپ ادورت


تاپ ادورت یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان اپ موبایل رو با انجام افزایش نصب اپلیکیشن با کمک گوگل ادز حل کرده. افزایش نصب ها در این روش به صورت تضمینی هستش و تنها شما زمانی هزینه رو به گوگل پرداخت میکنید که اپ شما نصب واقعی رو گرفته باشه. شرح کوتاهی از خدمات تاپ ادورت در حوزه افزایش نصب اپلیکیشن در این ویدئو بیان شده.

قیمت افزایش نصب اپلیکیشن

پلن های افزایش نصب اپلیکیشن با قیمت های متنوع

به منظور سفارش هر یک از پلن های قیمتی، داخل پنل کاربری ثبت نام کرده و در ادامه ثبت سفارش نمایید و یا فرم تماس را تکمیل کرده تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.
در صورتی که مبلغ شارژ مورد نظر شما در لیست زیر وجود ندارد با کارشناسان تاپ ادورت در تماس باشید

شارژ 50 دلاری
1,331,200 تومان

میزان کارمزد 10 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 100 دلاری
2,613,900 تومان

میزان کارمزد 8 درصد
حدود 1000 تا 5000 نصب
شارژ 200 دلاری
5,179,400 تومان

میزان کارمزد 7 درصد
حدود 2000 تا 10000 نصب
شارژ 500 دلاری
12,706,600 تومان

میزان کارمزد 5 درصد
حدود 5000 تا 25000 نصب

مراحل راه اندازی کمپین افزایش نصب اپلیکیشن اندروید و IOS

تعداد کاربرانی که از سیستم عامل اندروید و ios استفاده میکنند نزدیک به هم است. در نتیجه نمیتوان از کنار هرکدام از این دو گروه به سادگی گذشت و باید با انجام برنامه ای دقیق تعداد نصب اپلیکیشن در اندروید و ios را افزایش داد. با استفاده از گوگل ادز می توانید به طور همزمان در گوگل پلی و اپ استور تبلیغات اپلیکیشن خود را به منظور افزایش نصب اپلیکیشن انجام دهید.

بهینه سازی گوگل ادوردز

چگونه کمپین افزایش نصب اپلیکیشن اندروید را راه اندازی کنیم؟

یکی از معیارهای ارزش گذاری اپلیکیشن ها تعداد نصب آنها در گوگل پلی است. میزان رضایت مندی نیز اثر بسیار زیادی بر روی تصمیم کاربران به جهت نصب اپلیکیشن دارد. بدون شک با افزایش تعداد نصب، اپلیکیشن شما در میان رقبا متمایز خواهد شد.
برای شروع تبلیغات باید اپلیکیشن شما در گوگل پلی استور (Android) ثبت شده باشد. در غیر این صورت تاپ ادورت، اکانت گوگل دولوپر (Google Developer Console) را برای شما ساخته تا بتوانید اپلیکیشن اندرویدی خود را Google Play Store ثبت کنید.
پس از انجام تنظیمات و راه اندازی اکانت گوگل ادز تبلیغات اپلیکیشن شما در هر محلی که مایل باشید همچون گوگل استور ، صفحه اول گوگل، سایت ها و اپلیکیشن های دیگر و یوتیوب نمایش خواهد داشت.

چگونه کمپین افزایش نصب اپلیکیشن IOS را راه اندازی کنیم؟

برای شروع تبلیغات باید اپلیکیشن شما در اپ استور اپل (IOS) ثبت شده باشد.
به عنوان یکی از دقیق ترین و بهترین روش های افزایش نصب اپلیکیشن ios، لازم است تا از تبلیغات هزینه به ازای هر نصب (CPI) استفاده کنید. این خدمات تبلیغات شما را در صفحه سرچ اصلی گوگل، نمایش یوتیوب، بنر در سایت های همکار گوگل و همچنین اپلیکیشن های گوگل نمایش خواهد داد.
برای اینکه اپلیکیشن شما در اپ استور به کاربران نمایش داده شود لازم است تا بهینه سازی هایی بر روی اپلیکیشن خود انجام دهید. با سفارش تبلیغات CPI شما از مشاوره رایگان کارشناسان ما برای رشد جایگاه اپ در اپ استور بهره خواهید برد.

سوالات متداول

آیا تاپ ادورت دیگر روش های افزایش نصب را هم انجام می‌دهد؟

تاپ ادورت مجری تبلیغات در بستر گوگل از جمله گوگل پلی، گوگل ادوردز، گوگل ادسنس، تبلیغات در یوتیوب و … است.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

به منظور افزایش نصب در کافه بازار چه کار کنم؟

افزایش نصب در بازار هم با استفاده از تبلیغات کلیکی امکان‌پذیر است که این تبلیغات خارج از محدوده گوگل است. چراکه بازار یک مجموعه ایرانی و مستقل است. در این مورد با کارشناسان تاپ ادورت تماس بگیرید.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

تعداد نصب های انجام شده چه تعداد است؟

بسته به میزان هزینه کرد رقبا و بسته نصبی انتخابی شما تعداد نصب متفاوت است. با کارشناسان تاپ ادورت در تماس باشید تا تخمین درستی از تعداد نصب برای شما انجام بدیم.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

تبلیغ اپلیکیشن من در کجا نمایش داده می شود؟

تبلیغات در گوگلی پلی یا اپ استور و همچنین محیط یوتیوب و وبسایت همکاران گوگل (به صورت بنری) نمایش داده می‌شود.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

هزینه هر نصب چقدر است؟

هزینه افزایش نصب اپلیکیشن بستگی به عوامل مختلفی از جمله رقبای بازار، کیفیت، اعتبار اپلیکیشن، تعداد نصب های حال حاضر و… دارد. اما در مجموع هر هزینه نصب بین 5 الی 30 سنت می باشد.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

مهم ترین مقالات آموزش تصویری گوگل ادز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!