تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

افزایش نصب اپلیکیشن در اپ استور و گوگل پلی

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن با استفاده از گوگل ادوردز یکی از قدرتمندترین و مطمئن‌ترین روش‌های موجود است. در این روش افزایش نصب اپلیکیشن، با استفاده از تبلیغات در گوگل پلی (Android) و اپ استور (AppStore) انجام می­گردد.
در این روش اپ شما مستقیما با خود گوگل به عنوان توسعه دهنده ارتباط گرفته و با دریافت یک گزارش دقیق و مطمئن در پنل گوگل ادوردز، می توانید از هزینه کرد و رسیدن به هدف تعیین شده اطمینان کسب کنید. راه اندازی این موضوع در حدود 10 دقیقه زمان بر خواهد بود.
نکته مهم اینکه شما تنها به ازای نصب اپلیکیشن خودتان هزینه خواهید کرد. تاپ ادورت تبلیغات اپلیکیشن شما را با تنظیمات هزینه بهینه و مدیریت شده با کیفیت بسیار بالا در صفحه جست و جوی گوگل، یوتیوب و گوگل پلی منتشر خواهد کرد.
در تبلیغات Google Display و همچنین تبلیغات اپلیکیشن هر زمان که کاربران کلمه مورد نظر شما را جست و جو کنن تبلیغ شما را مشاهده خواهند کرد. شما می توانید حتی مشخص کنید که چه زمانی تبلیغ شما نمایش داشته و یا چه زمانی متوقف باشد.

app-installs-min

مزیت افزایش نصب اپلیکیشن با تاپ ادورت

فعال سازی سریع و دقیق

به سرعت هرچه تمام و کمتر از یک ساعت کاری شما می توانید تبلیغات اپلیکیشن خود را ساخته و ران کنید. در ادامه فرآیند شروع نصب اپ شما و تبلیغات اپ شما آغاز خواهد شد.

تبلیغات هدفمند و جذب کاربر واقعی

سازوکار تبلیغ در گوگل به نحوی است که کاربران هنگام جستجوی عبارت کلیدی مدنظر شما، تبلیغات را مشاهده می کنند. یعنی درست زمانی که به دنبال اپلیکیشنی در حوزه کاری شما هستند.

ios or/& Android

اینکه سیستم عامل موبایل کاربران هدف شما چیست، تفاوتی ندارد. روش افزایش نصب با استفاده از گوگل ادز برای تمامی سیستم عامل ها از جمله اندروید و ios قابل اجراست.

افزایش نصب اپلیکیشن با تاپ ادورت


تاپ ادورت یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان اپ موبایل رو با انجام افزایش نصب اپلیکیشن با کمک گوگل ادز حل کرده. افزایش نصب ها در این روش به صورت تضمینی هستش و تنها شما زمانی هزینه رو به گوگل پرداخت میکنید که اپ شما نصب واقعی رو گرفته باشه.

شرح کوتاهی از خدمات تاپ ادورت در حوزه افزایش نصب اپلیکیشن در این ویدئو بیان شده.

قیمت افزایش نصب اپلیکیشن

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن

به منظور سفارش هر یک از پلن های قیمتی، داخل پنل کاربری ثبت نام کرده و در ادامه ثبت سفارش نمایید و یا فرم تماس را تکمیل کرده تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.

اگر قیمت مورد نظر شما در لیست نبود: تعرفه و هزینه انجام تبلیغات گوگل ادز

شارژ 100 درهمی
1,592,000 تومان

میزان کارمزد 12 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 200 درهمی
3,128,000 تومان

میزان کارمزد 10 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 300 درهمی
4,607,000 تومان

میزان کارمزد 8 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 500 درهمی
4,564,000 تومان

میزان کارمزد 7 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 50 دلاری
2,872,000 تومان

میزان کارمزد 10 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 100 دلاری
5,639,000 تومان

میزان کارمزد 8 درصد
حدود 1000 تا 5000 نصب
شارژ 200 دلاری
11,174,000 تومان

میزان کارمزد 7 درصد
حدود 2000 تا 10000 نصب
شارژ 500 دلاری
27,414,000 تومان

میزان کارمزد 5 درصد
حدود 5000 تا 25000 نصب
شارژ 500 لیری
1,358,000 تومان

میزان کارمزد 9 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 1000 لیری
2,690,000 تومان

میزان کارمزد 8 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 2000 لیری
5,356,000 تومان

میزان کارمزد 7.5 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 3500 لیری
9,329,000 تومان

میزان کارمزد 7 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب

مراحل راه اندازی کمپین افزایش نصب اپلیکیشن اندروید و IOS

تعداد کاربرانی که از سیستم عامل اندروید و ios استفاده میکنند نزدیک به هم است. در نتیجه نمیتوان از کنار هرکدام از این دو گروه به سادگی گذشت و باید با انجام برنامه ای دقیق تعداد نصب اپلیکیشن در اندروید و ios را افزایش داد. با استفاده از گوگل ادز می توانید به طور همزمان در گوگل پلی و اپ استور تبلیغات اپلیکیشن خود را به منظور افزایش نصب اپلیکیشن انجام دهید.

adwords-optimization-min

چگونه کمپین افزایش نصب اپلیکیشن اندروید را راه اندازی کنیم؟

یکی از معیارهای ارزش گذاری اپلیکیشن ها تعداد نصب آنها در گوگل پلی است. میزان رضایت مندی نیز اثر بسیار زیادی بر روی تصمیم کاربران به جهت نصب اپلیکیشن دارد. بدون شک با تبلیغات اپلیکیشن اندروید و افزایش تعداد نصب، اپلیکیشن شما در میان رقبا متمایز خواهد شد.
برای شروع تبلیغات باید اپلیکیشن شما در گوگل پلی استور (Android) ثبت شده باشد. در غیر این صورت تاپ ادورت، اکانت گوگل دولوپر (Google Developer Console) را برای شما ساخته تا بتوانید اپلیکیشن اندرویدی خود را Google Play Store ثبت کنید.
پس از انجام تنظیمات و راه اندازی اکانت گوگل ادز تبلیغات اپلیکیشن شما در هر محلی که مایل باشید همچون گوگل استور ، صفحه اول گوگل، سایت ها و اپلیکیشن های دیگر و یوتیوب نمایش خواهد داشت.

چگونه کمپین افزایش نصب اپلیکیشن IOS را راه اندازی کنیم؟

برای شروع تبلیغات باید اپلیکیشن شما در اپ استور اپل (IOS) ثبت شده باشد.
به عنوان یکی از دقیق ترین و بهترین روش های افزایش نصب اپلیکیشن ios، لازم است تا از تبلیغات هزینه به ازای هر نصب (CPI) استفاده کنید. این خدمات تبلیغات شما را در صفحه سرچ اصلی گوگل، نمایش یوتیوب، بنر در سایت های همکار گوگل و همچنین اپلیکیشن های گوگل نمایش خواهد داد.
برای اینکه اپلیکیشن شما در اپ استور به کاربران نمایش داده شود لازم است تا بهینه سازی هایی بر روی اپلیکیشن خود انجام دهید. با سفارش تبلیغات CPI شما از مشاوره رایگان کارشناسان ما برای رشد جایگاه اپ در اپ استور بهره خواهید برد.

آموزش جامع گوگل ادوردز

برای کسب اطلاعات مهم حتما این فایل پادکست رو گوش بدید. پیش درآمد و توضیحات مهمی هست که قبل از گذروندن آموزشی ادوردز تاپ ادورت برای شما آماده شده.

app-aso-min

ضرورت انجام بهینه سازی ASO چیست؟

پس از اینکه اپلیکیشن موبایلی
در واقع به مجموعه کارهایی که برای بهینه سازی صفحه اپلیکیشن در اپ استور که به موجب آن اپلیکیشن در استورهای مختلف نظیر App Store برای iOS و Google Play یا کافه‌بازار برای اندروید، ASO گفته می‌شود.
نزدیک به 5 میلیون اپلیکیشن در استورهای مختلف وجود دارد و در این میان 150 هزار اپلیکیشن ایرانی در کافه بازار ثبت شده اند. حتی اگر اپلیکیشن شما ارزش بالایی را ارائه کند اما یافتن اپلیکیشن شما در این میان کار بسیار سختی است. نکته مهم در این بهینه سازی این است که کلمه کلیدی مورد جست و جو توسط کاربران در این محیط ها باید شناسایی شده و با توجه به آن فعالیت ها را برنامه ریزی کرد.
نکته مهم دیگری که باید بیان کرد این است که 70 الی 83 درصد اپلیکیشن های موبایلی در استورهای مختلف از طریق جستو انجام می پذیرد. نکته مهم تر اینکه بیش از 50% نصب ها برای اپلیکیشن های قرار گرفته در رتبه 1 الی 3 نتایج جست و جو انجام می پذیرد.

راهکارهای بهینه سازی صفحه اپلیکیشن یا ASO

انتخاب نام و برند مناسب برای اپلیکیشن

نامی که برای اپلیکیشن خود انتخاب میکنید باید شامل کلمه کلیدی مورد هدف شما باشد و از طرفی به گونه ای باشد که در ذهن مخاطب قرار بگیرد.

. مشتریان و رقبا و کلمه کلیدی خود را بشناسید

  • بدانید که دیدگاه مشتریان به اپلیکیشن شما چه خواهد بود؟
  • دلیل اصلی دانلود اپلیکیشن شما چیست؟
  • رقبای شما چه کسانی هستند و چه امتیازاتی دارند؟
  • از چه کلید واژه هایی برای هدفگذاری جست و جو باید استفاده کنید؟
  • قصد دارید در کلمات کلیدی پر رقابت شرکت کنید یا برای عبارت های طولانی تر و کم جست و جو تر در جایگاه های بالا قرار بگیرید؟
  • برای بهینه‌سازی ASO، می توانید از ابزارهایی نظیر Trendix و ASOdesk استفاده کنید.

توضیحات مناسب و هیجان انگیز بنویسید

در قسمت توضیحات اپلیکیشن خودتان توضیحات مهم و هیجان انگیزی بنویسید که کاربران را ترغیب کند تا اپلیکیشن شما را نصب کنند. توضیحات کلی و کلیشه ای را کنار بگذارید و با جملات جذاب کاربردها و امکانات اصلی نرم افزارتان را معرفی کنید.

آیکون جذاب ، تیر خلاص

استفاده از یک آیکون جذاب می تواند تاثیر فوق العاده ای بر افزایش نصب اپلیکیشن شما داشته باشد. بر اساس تحقیقات انجام شده بسیاری از نصب های صورت گرفته توسط کاربران مخصوص اپلیکیشن هایی است که با آیکون زیبای خود توانسته اند کاربر را جذب کنند

به روز رسانی اپلیکیشن

حتما اپلیکیشن خود را به روزرسانی کنید و ایرادات مطرح شده را برطرف کنید. بر اساس اطلاعات ثبت شده نرخ فرکانس آبدیت اپلیکیشن های برتر در حدود 40 روز الی 2 ماه اعلام شده است.

استفاده از اسکرین شات داخل نرم افزار

حتما از تصاویر داخل محیط نرم افزار به صورت اسکرن شات در توضیحات صفحه اپلیکیشن خودتان استفاده کنید. 5 اسکرین شات برای app store ، 8 اسکرین شات برای گوگل پلی اندروید و 11 اسکرین شات برای کافه بازار می توانید آپلود کنید. فراموش نکنید که حتما اسکرین شات های مهم تر را در ابتدا قرار دهید. روی اسکرین شات ها هم می توانید از المان ها نوشتاری استفاده کنید.

استفاده از ابزارهای کاربردی

بزارهایی جهت پیدا کردن کلیدواژه‌ها، میزان سرچ و محبوبیت آن‌ها از این ابزارها می‌توان استفاده کرد. https://www.wordtracker.com http://keywordtracker.io بررسی تعداد دانلود و کلیک روی اپلیکیشن‌های مختلف در اپ استورها از این وب سایت ها می توان استفاده کرد https://www.blackbox-platform.com https://www.appannie.com ابزارهای دیگری مانند Appbot، Mobile Action، AppTrace، Appfigures نیز وجود دارند که یا خدمات آنها رایگان نیستند یا دسترسی به آنها به دلیل تحریم‌ها، برای ایرانیان فراهم نیست.

تشویق کاربران به امتیاز دادن به شما

حتما کاربران را تشویق کنید به اپلیکیشن شما امتیاز دهند. البته توجه داشته باشید که این موضوع جنبه اجبار پیدا نکند و به گونه ای نباشد که برای کاربران ناراحتی ایجاد کند. معمولا کاربران مایل هستند اپلیکیشن هایی را نصب کنند که امتیاز بالایی توسط سایر کاربران داشته و بازخورد خوبی را دریافت کرده اند.

سوالات متداول

آیا تاپ ادورت دیگر روش های افزایش نصب را هم انجام می‌دهد؟

تاپ ادورت مجری تبلیغات در بستر گوگل از جمله گوگل پلی، گوگل ادوردز، گوگل ادسنس، تبلیغات در یوتیوب و … است.

به منظور افزایش نصب در کافه بازار چه کار کنم؟

افزایش نصب در بازار هم با استفاده از تبلیغات کلیکی امکان‌پذیر است که این تبلیغات خارج از محدوده گوگل است. چراکه بازار یک مجموعه ایرانی و مستقل است. در این مورد با کارشناسان تاپ ادورت تماس بگیرید.

تعداد نصب های انجام شده چه تعداد است؟

بسته به میزان هزینه کرد رقبا و بسته نصبی انتخابی شما تعداد نصب متفاوت است. با کارشناسان تاپ ادورت در تماس باشید تا تخمین درستی از تعداد نصب برای شما انجام بدیم.

تبلیغ اپلیکیشن من در کجا نمایش داده می شود؟

تبلیغات در گوگلی پلی یا اپ استور و همچنین محیط یوتیوب و وبسایت همکاران گوگل (به صورت بنری) نمایش داده می‌شود.

هزینه هر نصب چقدر است؟

هزینه افزایش نصب اپلیکیشن بستگی به عوامل مختلفی از جمله رقبای بازار، کیفیت، اعتبار اپلیکیشن، تعداد نصب های حال حاضر و… دارد. اما در مجموع هر هزینه نصب بین 5 الی 30 سنت می باشد.

مهم ترین مقالات آموزش تصویری گوگل ادز

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور

راه های تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل - نمایش اپلیکیشن برروی نتایج جستجو گوگل - آموزش ساخت کمپین تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادز

تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل

پرسش و پاسخ در کامنت ها

1 دیدگاه دربارهٔ «افزایش نصب اپلیکیشن»

دیدگاهتان را بنویسید