افزایش کلیک در تبلیغات گوگل
  • چطور تعداد کلیک های بازدیدکنندگان را بر روی تبلیغات گوگل خودمان افزایش دهیم؟
  • راه های افزایش کلیک بر روی تبلیغمان چیست؟
  • چطور جذب کاربران را افزایش دهیم؟

اینها سوالاتی هستند که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد

افزایش کلیک با بهینه سازی کمپین

دلایل متعددی برای نداشتن بازخورد مناسب از تبلیغات در گوگل وجود دارد. دو دلیل عمده نداشتنِ بازخورد مناسب، انتخاب نادرست کلمات کلیدی و تعداد پایین کلیکهای دریافتی است.

در ارتباط با انتخاب کلمات کلیدی حتما از همکاران ما در پشتیبانی تاپ ادورت مشاوره رایگان بگیرید. همکاران ما کلمات مرتبط با فعالیت شما را در بهینه ترین حالت ممکن به شما ارائه خواهند داد.

در ارتباط با تعداد پایین کلیکهای دریافتی و افزایش آنها راه های مختلفی وجود دارد. در این مقاله راه های متفاوت افزایش کلیک را برای شما شرح خواهیم داد.

روش های افزایش کلیک در تنطیمات کمپین

روشهای مختلفی در این مقاله برای افزایش تعداد کلیک توضیح داده خواهد شد. این راهکارها در تنظیمات داخل اکانت گوکل ادوردز اعمال می شوند. همچنین برای افزایش تعداد کلیک راه های دیگری خارج از اکانت نیز وجود دارند. این راهکارها در در دو مقاله زیر مورد بررسی قرار گرفته اند.

1- افزایش بودجه کمپین

زمانی که بودجه روزانه اکانت تمام شود، تبلیغات بصورت اتوماتیک متوقف خواهد شد. در نتیجه کلیک بر روی تبلیغ هم متوقف می شود. در این مواقع با افزایش بودجه روزانه می توانید تعداد کلیک ها را افزایش دهید.

با دریافت کلیک بیشتر، مشتریان بیشتر و در نهایت درآمد بیشتری خواهید داشت. با افزایش میزان بودجه روزانه به کلمات کلیدی اجازه می دهید تا به بهترین شکل برای شما جذب مشتری کنند. پیغام مربوط به اتمام بودجه روزانه را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

افزایش کلیک گوگل ادز

2- افزایش هزینه کلمات کلیدی

سایت هایی که در جایگاه بالاتر در موتور جستجو ی گوگل قرار دارند، تعداد بازدید بیشتری نیز دریافت خواهند کرد. برای قرار گرفتن در جایگاه بالاتر در گوگل، باید هزینه بیشتری برای هر کلیک تعیین کنید. بنابراین در صورتی که تعداد کمی کلیک دریافت می کنید، هزینه کلمات را افزایش دهید.

3- افزودن تعداد کلمات کلیدی

ممکن است تبلیغ در لینک اول قرار داشته باشد، اما همچنان تعداد کلیک ها پایین باشد. در اینصورت تعداد کلمات کلیدی را افزایش دهید تا دایره جذب مشتری افزایش پیدا کند. کلمات هم معنی کلمات کلیدی خود را به تبلیغ اضافه کنید. به عنوان مثال برای کلمه تعریف شده عمل بینی کلمات جراحی بینی و کوچک کردن بینی را هم اضافه کنید.

4- تغییر نوع کلمه

تغییر نوع کلمه کلیدی می تواند دامنه ی جذب مشتری را افزایش دهد. به عنوان مثال در تصویر با زیر فریز کردن کلمه ثبت شرکت، می توان افرادی که این کلمه را با پیشوند و پسوند جستجو کرده اند را نیز جذب کرد. مانند هزینه ثبت شرکت، مرکز ثبت شرکت و …

افزایش کلیک کلمات ادز

5- افزایش امتیاز کیفیت تبلیغ

با افزایش کیفیت تبلیغ، می توان هزینه کمتری به ازای هر کلیک پرداخت. با پایین آمدن هزینه هر کلیک قاعدتا تعداد کلیک های دریافتی بیشتر خواهد شد. راه های متعددی برای افزایش امتیاز کیفیت وجود دارد. مانند: استفاده از افزونه های تبلیغاتی، نوشتن متن تبلیغ مناسب و …

6- افزایش ساعات نمایش تبلیغ

بعد از گذشتن از ساعتی که برای نمایش روزانه تعیین کرده اید، تبلیغ متوقف خواهد شد. بنابراین برای بالا بردن تعداد کلیکها می توانید ساعت نمایش تبلیغ را افزایش دهید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که قادر به ارائه خدمات در ساعات دیگر هستید، ساعت نمایش تبلیغ را افزایش دهید. در تصویر زیر خطای عدم نمایش به دلیل بازه ی زمانی را مشاهده می کنید.

بازه ی زمانی گوگل ادز

اشتراک
Notify of
guest
4 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
رحیم شعبانی
رحیم شعبانی
2020-02-24 4:25 ب.ظ

آیا صرفا افزایش کلیک به این معنی هست که من مشتریان بیشتری خواهم داشت؟ یعنی هرچی کلیک بیشتر ، مشتری بیشتر ؟!

لیلا سرابی
لیلا سرابی
2020-02-25 3:32 ب.ظ

سلام، خیر اصلا اینطور نیست. شما به ازای کلمات کلیدی درست باید کلیک داشته باشید. حتما کلمات کلیدی ای که وارد سایت شما شدن رو در نظر بگیرید ، کلماتی که مطلوب نیستن رو حذف کنید و تمرکز خودتون رو بر روی کلمه کلیدی های مهم قرار بدید

مریم عشقی زاده
مریم عشقی زاده
2020-02-24 11:03 ب.ظ

ما قبلا تبلیغات گوگل انجام می‌دادیم اما نمایش تبلیغ خیلی کم صورت می‌گرفت. دلیلش چی بود؟

مریم داورزنی
مریم داورزنی
2020-02-25 11:03 ق.ظ

با توجه به روشهایی که در این مقاله ذکر شد، می توانید برای افزایش بازدهی کمپین تبلیغات در گوگل خودتان اقدام نمایید. به عنوان مثال با بهبود نمره کیفیت صفحات فرود خود، می توانید این کار را انجام دهید.