تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

افزایش کلیک گوگل در سئو و گوگل ادز

فهرست عناوین

 • نرخ کلیک یا همان CTR چیست؟
 • نرخ کلیک یا CTR به چه عواملی بستگی دارد؟
 • راه حل افزایش نرخ CTR چیست؟
 • چطور تعداد کلیک‌های بازدیدکنندگان را بر روی تبلیغات گوگل خودمان افزایش دهیم؟

اینها سوالاتی هستند که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد

نرخ کلیک یا CTR چیست؟

نرخ CTR یکی از مهمترین معیارها در تبلیغات گوگل است. این گزینه یکی از اصلی ترین اجزای تعیین امتیاز کیفیت گوگل یا همان (Quality Score) است. نرخ کلیک به شما نشان می‌دهد که کاربران شما تا چه اندازه برای بازدید از صفحه فرود شما علاقه نشان دادند. با افزایش تعداد کلیکی‌های دریافتی به ازای تعداد دفعات نمایش خاص، شما می‌توانید تا حدود زیادی هزینه‌های تبلیغاتی خود را کاهش داده و در جذب مشتری موفق تر عمل کنید.

فرمول ctr یا نرخ کلیک

مزایای افزایش بازدید گوگل

فقط کافیست نگاه کوتاهی به جامعه بی اندازید که چه مقدار از افراد نیازهای خود را با جست و جو در گوگل و پیدا کردن کالا یا خدمات خاص برطرف می‌کنند.

اینکه شما در گوگل دیده شوید و بتوانید تعداد زیادی از کاربران را به سمت خود جذب کنید اهمیت بسیار بالایی دارد. شما از این طریق می‌توانید اقدام به جذب مشتری کنید. در نتیجه هرچه میزان دیدن شدن شما افزایش پیدا کند و بتوانید از این تعداد نفرات بیشتری را دعوت و تشویق به ورود به سایت خود کنید خواهید توانست تعداد مشتریان و در نتیجه درآمد خود را افزایش دهید.

آنالیز و استراتژی کلمات کلیدی، تجربه را تجربه نکنید!

کلمات کلیدی رقبا را آنالیز کنید

حتما بررسی کنید که رقبای شما در چه زمینه هایی تولید محتوا کردند. مطمئنا بعد از گذشت زمان زیاد رقبایتان نیاز بازار را درک کرده و بر اساس آن تولید محتوا کردند. پس شما درس بگیرید و در آن زمینه‌ها محتوایی پر قدرت تر تولید کنید تا بتوانید در جایگاه‌های خوب و پر نمایش حضور پیدا کرده و جذب ورودی داشته باشید.

شدت رقابت کلمات کلیدی را در نظر بگیرید

حذف‌شده: این نکته را در نظر داشته باشید که برای کلمات پر رقابت، باید تلاش بیشتری انجام دهید تا بتوانید به جایگاه مناسب برسید. ایجاد محتوا قوی تر، لینک دهی بیشتر، ایجاد محتوا متنوع تر(پادکست، ویدئو، عکس و …) همه از مواردی است که به منظور ایجاد یک محتوای قوی می‌توانید در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که انتهای این مسیر شیرین است و شما می‌توانید ورودی بسیار بالایی را جذب کنید.

دوست خوبم میدونستی که با استفاده از گوگل ادز و انجام تبلیغات در گوگل میتونی کاملا هدفمند و دقیق کاربرانی رو به سمت سایت خودت هدایت کنی که شانس بالایی در مشتری شدنشون وجود داره؟
پیشنهادم به تو اینه: مشاهده هزینه و قیمت تبلیغات در گوگل
حتما هر سوالی که داری اون رو با ما در میون بذار

استفاده از کلمات کلیدی طولانی و lsi

حذف‌شده: کلمات عمومی تر و کوتاه تر در رقابت شدیدتری هستند و از طرف همه افراد مورد توجه قرار می‌گیرند. حال شما می‌توانید عبارت‌های طولانی تر را هدف قرار داده و بر روی آنها کار کنید. بعد از اینکه در این کلمات نتیجه گرفتید و به جایگاه‌های بالای گوگل رسیدید می‌توانید اعتبار را به صفحه عمومی تر منتقل کنید.

حذف‌شده: به طور مثال به جای کلمه “قیمت گلس گوشی” می‌توانید بر روی “قیمت گلس گوشی نوت 20” کار کنید و زمانی که صفحه شما به ازای این عبارت در جایگاه مناسبی قرار گرفت با ایجاد لینکدهی داخلی، اعتبار کمکی برای صفحه گلس گوشی خود ارسال کنید.

کلمات کلیدی جدید پیدا کنید

حذف‌شده: این نکته را در نظر داشته باشید که مخاطبان همواره در حال تغییر هستند. بازار کار شما هم همینطور. محصولات جدید وارد بازار شده و در بازه‌های زمانی موارد خاصی ترند می‌شوند. با توجه به این موارد می‌توانید عبارات جدید را مشخص کرده و با کار بر روی آنها جذب ورودی کنید.

حذف‌شده: به طور مثال زمانی که گوشی جدیدی وارد بازار شده و مورد توجه قرار می‌گیرد می‌توانید صفحات مربوط به آن گوشی را ساخته و بهینه سازی کنید و جایگاه‌های بالای گوگل را به دست بیاورید.

نمایش در محیط گوگل، خوش بدرخشید

نوشتار جذاب در عنوان سئو

عنوان سئو اولین خط از وب سایت شما در هنگام نمایش در محیط سرچ گوگل است. می‌توان گفت اولین تیر شلیک شده توسط شما در واقع عنوان سئو وب سایت شماست. شما با این نوشتار میتوانید کاربران را جذب وب سایت خود کرده و آنها را ترغیب کنید که بر روی لینک شما کلیک کنند.

 • از کلماتی همچون “تخفیف، رایگان، مشاوره، طلایی، استثنایی و …”
 • استفاده از اعداد و کاراکترهای خاص و جذاب
 • استفاده از عبارت مرتبط در عنوان

سئو متاتگ توضیحات

متاتگ یا همان عنوان توضیحات قسمت دوم از وب سایت شماست که می‌تواند در جذب کاربران به سایت شما بسیار بسیار اثرگذار باشد. شما در این قسمت توضیحات تکمیلی و حساس را بیان خواهید کرد. سعی کنید از اضافه گویی اجتناب کنید و تا حد امکان امتیازات خود را ذکر کنید تا کاربران با مطالعه توضیحات متا ترغیب شوند که وارد وب سایت شما شده و ادامه مطلب را مطالعه کنند.

استفاده از Schema

این ابزار فوق العاده که گوگل در اختیار کاربران قرار داده باعث می‌شود تا شما اطلاعات بیشتری را در محیط سرچ گوگل بتوانید به کاربران انتقال دهید. در نتیجه کاربران با نگاه بازتری و به صورت هدفمند وارد وب سایت شما خواهند شد. FAQ یا همان سوال و جواب معروف ترین و رایج ترین نوع از انواع اسکیماست که برای عموم صفحات وب سایت می‌توان از آن استفاده کرد.

عنوان سئو، متا تگ توضیحات و اسکیما

ساختار داخلی سایت، از ماست که بر ماست

ایجاد لینک سازی داخلی

با ایجاد لینک داخلی علاوه بر آنکه می‌توانید به گوگل بفهمانید که صفحات شما به ازای چه عبارت هایی اهمیت دارند می‌توانید کاربران نیز بین صفحات هدایت کرده و سایر مطالب را به آنها ارائه دهید. ایجاد لینک دهی داخلی هم برای کاربر اهمیت فراوانی داشته و از دید گوگل بسیار پر اهمیت است و در رتبه بندی شما در موتورهای جست و جوگر را بهینه می‌کند.

بالابردن سرعت سایت

یکی از اصلی ترین پارامترهایی رتبه بندی گوگل وضعیت سرعت سایت است. هرچه وب سایت شما سریع تر باشد احتمال اینکه کاربران از وب سایت شما خارج شوند کمتر خواهد بود و در نتیجه ماندگاری کاربران در داخل سایت گوگل صفحات شما را ارزشمند ارزیابی کرده و به آنها اعتبار بالایی خواهد بخشید. در نتیجه سرعت کم لود صفحات کاربران به سایت شما وارد شده و در نتیجه لود نشدن صفحات از آن خارج می‌شوند که این موضوع کاملا به ضرر شماست.

فعال سازی درج نظرات

با ایجاد درج نظرات شما می‌توانید میزان تعامل خود را با کاربران افزایش داده و در نتیجه ایجاد این گفت و گوها گوگل ارزش بالایی را برای شما در نظر خواهد گرفت. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که در کامنت‌ها می‌توانید موضوعات مختلفی را به کاربران معرفی کرده و آنها را بین صفحات هدایت کنید.

توجه به ریسپانسیو بودن و سازگاری با موبایل

روز به روز بر تعداد کاربران شما که با استفاده از موبایل وب سایت شما را مشاهده می‌کنند، افزوده می‌شود. این موضوع هم اکنون هم در اولیت گوگل قرار دارد تا جایی که ربات اصلی خزشگر گوگل در درجه اول ربات موبایلی آن است. در نتیجه اگر وب سایت شما در موبایل نمایش خوبی نداشته باشد مطمئنا از رقابت عقب خواهید افتاد.

جذب ورودی از جایی دیگر!!! دوپینگ کنید!!!

راه‌های جذب ورودی سایت

انتشار مقاله در لینکدین و سایر وب سایت ها

انتشار مقاله در شبکه‌های اجتماعی و شبکه هایی همچون لینکدین می‌تواند کاربران هدفمندی را روانه وب سایت شما کند. همچنین با استفاده از انتشار مقالات در چنین محیط هایی شما می‌توانید در برند سازی خود موفق عمل کنید و نام برند خود را بیشتر بشناسانید.

انتشار تصاویر و ویدئو در اینستاگرام

امروزه مطمئنا ارزش محتوا تصویری و ویدئویی بر کسی پوشیده نیست. به منظور بیشتر دیده شدن حتما ویدئوهای خود را در شبکه هایی همچون اینستاگرام منتشر کنید تا علاوه و انجام برندسازی بتوانید از طریق آنها اقدام به جذب ورودی کنید. سوشال سیگنال‌ها از جمله موارد اثرگذار در جذب ترافیک موثر و در نتیجه بهبود جایگاه سئویی وب سایت شماست.

تقویت آگاهی از برند سایت

گوگل به میزان جست و جوی نام برند شما بسیار حساس است. هرچه نام برند شما بیشتر جست و جو شود گوگل شما را معتبر تر دانسته و در نتیجه رتبه شما در سایر کلمات نیز بهبود پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید که ورودی‌های نام برند شما نیز می‌تواند از اهمیت بالایی در زمینه جذب مشتری برخوردار باشد.

افزایش بازدید سایت با گوگل ادوردز

گوگل ادز یا همان گوگل ادوردز یکی از بهترین گزینه‌های جذب ورودی دقیق و هدفمند است. شما از گوگل ادز می‌توانید برای جذب کاربر به صفحات نهایی و صفحات محصول استفاده کنید. به عنوان یک نکته مهم در نظر داشته باشید که حتما قبل از انجام تبلیغات با کارشناسان مجرب تاپ ادورت در تماس باشید تا با مشاوره‌های رایگان خود در حوزه تبلیغات گوگل ادز، از هدر رفت هزینه تبلیغات شما جلوگیری کنند.

افزایش بازدید سایت با ارسال ایمیل

ایمیل مارکتینگ یکی از راه حل‌های موثر جذب کاربران به سایت است. به این نکته توجه داشته باشید که جامعه هدف شما باید درست انتخاب شود. البته نوع کسب و کار شما نیز به منظور استفاده از استراتژی ایمیل مارکتینگ بسیار اثرگذار خواهد بود.

ثبت بک لینک و رپورتاژ در سایت پربازدید

بک لینک‌ها یا همان لینک سازی خارجی موضوعی است که به منظور رشد وضعیت سئویی وب سایت خودتان به آن نیاز دارید. رپورتاژها نیز در واقعی نوعی بک لینک هستند با این تفاوت که در رپورتاژ آگهی امکان جذب مخاطب به صورت مستقیم برای شما فراهم است. متن رپورتاژهای خبری را تا حد امکان اثرگذار بنویسید و از نگارش متن‌های ساده و خالی از محتوای ارزشمند پرهیز کنید.

افزایش بازدید گوگل در گوگل مپ

حتما تا به حال مشاهده کردید که در زمان جست و جوی خود گوگل در ابتدا نقشه محل‌های نزدیک شما را نشان می‌دهد. ثبت موقعیت کاری شما در گوگل مپ می‌تواند در جذب ورودی و بسته به نوع کار شما در جذب مشتری بسیار اثرگذار باشد.

استفاده از کامنت مارکتینگ

حتما با سایر وب سایت‌ها در تعامل باشید و در هنگام نوشتار از کسب و کار خودتان تعریف کنید. برند خودتان را معرفی کنید و سایرین را دعوت کنید که به لینک وب سایت شما مراجعه کرده و از آن بازدید کنند.

یک نکته خطرناک، خطر در کمین است

برخی وب سایت‌ها اقدام به فروش ورودی گوگل می‌کنند. این کار را می‌توان به خودکشی شبیه دانست. چراکه گوگل به شدت با چنین ورودی هایی مقابله می‌کند. در نتیجه مشخص شدن اینکه کلیک‌های ورودی شما از طرف ربات‌ها بوده گوگل وب سایت شما را جریمه خواهد کرد.

به هیچ عنوان با گوگل در نیفتید و وارد جنگی نشوید که مشخصا پیروز آن گوگل خواهد بود. در نتیجه انجام چنین اقداماتی تلاش‌های زیاد خود را برای بهینه سازی وضعیت سایت از دست خواهید داد.

افزایش کلیک گوگل ادز با بهینه سازی کمپین

دلایل متعددی برای نداشتن بازخورد مناسب از تبلیغات در گوگل وجود دارد. دو دلیل عمده نداشتنِ بازخورد مناسب، انتخاب نادرست کلمات کلیدی و تعداد پایین کلیکهای دریافتی است.

در ارتباط با انتخاب کلمات کلیدی حتما از همکاران ما در پشتیبانی تاپ ادورت مشاوره رایگان بگیرید. همکاران ما کلمات مرتبط با فعالیت شما را در بهینه ترین حالت ممکن به شما ارائه خواهند داد. اما در ارتباط با تعداد پایین کلیکهای دریافتی و افزایش آنها راه‌های مختلفی وجود دارد. در این مقاله راه‌های متفاوت افزایش کلیک را برای شما شرح خواهیم داد.

روش‌های افزایش کلیک گوگل ادز

روشهای مختلفی در این مقاله برای افزایش تعداد کلیک توضیح داده خواهد شد. این راهکارها در تنظیمات داخل اکانت گوکل ادوردز اعمال می‌شوند.

1.افزایش بودجه کمپین

زمانی که بودجه روزانه اکانت تمام شود، تبلیغات بصورت اتوماتیک متوقف خواهد شد. در نتیجه کلیک بر روی تبلیغ هم متوقف می‌شود. در این زمان با افزایش بودجه روزانه می‌توانید تعداد کلیک‌ها را افزایش دهید. با دریافت کلیک بیشتر، مشتریان بیشتر و در نهایت درآمد بیشتری خواهید داشت. با افزایش میزان بودجه روزانه به کلمات کلیدی اجازه می‌دهید تا به بهترین شکل برای شما جذب مشتری کنند. پیغام مربوط به اتمام بودجه روزانه را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

بودجه در تبلیغات گوگل

2.افزایش هزینه کلمات کلیدی

سایت هایی که در جایگاه بالاتر در موتور جستجوی گوگل قرار دارند، تعداد بازدید بیشتری نیز دریافت خواهند کرد. برای قرار گرفتن در جایگاه بالاتر در گوگل، باید هزینه بیشتری برای هر کلیک تعیین کنید. بنابراین در صورتی که تعداد کمی کلیک دریافت می‌کنید، هزینه کلمات را افزایش دهید تا با رسیدن به جایگاه‌های بالاتر، ورودی بالاتری را کسب کنید..

3.افزودن تعداد کلمات کلیدی

ممکن است تبلیغ در لینک اول قرار داشته باشد، اما همچنان تعداد کلیک‌ها پایین باشد. در اینصورت می‌توانید تعداد کلمات کلیدی را افزایش دهید تا دایره جذب مشتری افزایش پیدا کند. کلمات هم معنی و مترادف کلمات کلیدی خود را به تبلیغ اضافه کنید. به عنوان مثال برای کلمه تعریف شده عمل بینی کلمات جراحی بینی و کوچک کردن بینی را هم اضافه کنید.

در این مسیر می‌توانید از عبارات کلیدی دم دراز برای جذب مشتری استفاده کنید. این عبارات به دلیل کمتر بودن شدت رقابت در آنها هزینه‌های پایین تری را برای دریافت کلیک طلب می‌کنند. همچنین از قسمت Search terms نیز می‌توانید کلمات کلیدی نزدیک را مشخص کنید.

4.تغییر نوع کلمه

تغییر نوع کلمه کلیدی می‌تواند دامنه ی جذب مشتری را افزایش دهد. به عنوان مثال در تصویر زیر با فریز کردن کلمه “ثبت شرکت”، می‌توان افرادی که این کلمه را با پیشوند و پسوند جستجو کرده اند را نیز جذب کرد. مانند “هزینه ثبت شرکت”، “مرکز ثبت شرکت” و …

نقش کلمات کلیدی در افزایش کلیک کلمات ادز

5.افزایش امتیاز کیفیت تبلیغ

با افزایش کیفیت تبلیغ، می‌توان هزینه کمتری به ازای هر کلیک پرداخت. با پایین آمدن هزینه هر کلیک قاعدتا تعداد کلیک‌های دریافتی بیشتر خواهد شد. راه‌های متعددی برای افزایش امتیاز کیفیت وجود دارد. مانند: استفاده از افزونه‌های تبلیغاتی، نوشتن متن تبلیغ مناسب و …

6.افزایش ساعات نمایش تبلیغ

بعد از گذشتن از ساعتی که برای نمایش روزانه تعیین کرده اید، تبلیغ متوقف خواهد شد. بنابراین برای بالا بردن تعداد کلیکها می‌توانید ساعت نمایش تبلیغ را افزایش دهید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که قادر به ارائه خدمات در ساعات دیگر هستید، ساعت نمایش تبلیغ را افزایش دهید. در تصویر زیر خطای عدم نمایش به دلیل بازه ی زمانی را مشاهده می‌کنید.

بازه ی زمانی تبلیغ گوگل ادز

7.از تمام کاراکترهای مجاز استفاده کنید

برای نگارش متن تبلیغ و همچنین توضیحات تبلیغ حتماً از تمام کاراکتر‌های مجاز استفاده کنید. وجود کاراکتر‌های متفاوت سبب ایجاد تفاوت ظاهری بین تبلیغ شما و تبلیغ سایرین می‌شود. زمانی که کاربران تبلیغات مختلف را مشاهده می‌کنند تبلیغ شما را به عنوان یک تبلیغ متمایز در نظر گرفته و جذب آن می‌شوند. همچنین استفاده از اعداد و درصد نیز می‌تواند در جذابیت متن تبلیغ شما تاثیر به سزایی داشته باشید.

8.URL را کامل و واضح پر کنید

آدرس لینک url در تبلیغات گوگل ادز می‌تواند توسط شما نوشته شود. حتما از این قابلیت مهم استفاده کنید و عبارات مهم و مرتبط با کلمه کلیدی اصلی را در آن قسمت بنویسید.

9.استفاده از افزونه‌های تبلیغاتی

افزونه‌های تبلیغاتی فوق العاده از در سیستم گوگل ادز تدارک دیده شده تا شما با استفاده از آنها بتوانید اطلاعات بیشتری را به بینندگان منتقل کنید. استفاده از این افزونه‌ها از چند جهت حائز اهمیت است.

اول اینکه با استفاده از این افزونه‌ها شما متن کامل تری را برای ارائه به مشتری خواهید داشت و در نتیجه مشتری شما با دقت بیشتری می‌تواند شما را انتخاب کند. حال آنکه اگر در متن تبلیغ متوجه شود که شما هدف مورد نظر ایشان نیستید بر روی تبلیغ شما کلیک نکرده و باعث می‌شود که هزینه اضافه‌ای از شما کسر نشود.

دوم اینکه شما با استفاده از افزونه‌های تبلیغاتی میزان فضای بیشتری را از صفحه جست و جو در اختیار خواهید داشت و این موضوع سبب می‌شود که شانس شما برای جذب مشتری و کلیک هدفمند افزایش پیدا کند.

10.استفاده از کلمات کلیدی منفی

با استفاده از کلمات کلیدی منفی شما میتوانید کاربران غیر مرتبطی که وارد تبلیغات شما می‌شوند را از دایره کلیک‌های دریافتی خودتان حذف کنید. نتیجتا در میزان هزینه صرفه جویی زیادی داشته و هزینه صرفه جویی شده را می‌توانید صرفه کلمات جدید تر و مرتبط تر می‌کنید. از این طریق می‌توانید علاوه بر افزایش هدفمندی کلیپ‌های دریافتی خود بر میزان هزینه کرد تبلیغات گوگل ادز کنترل دقیق تری داشته باشید.

11.ایجاد پیشنهاد منحصر به فرد

چنانچه در متن تبلیغ خودتان پیشنهاد فوق العاده برای کاربران داشته باشید مطمئنا می‌تواند در جذب کاربران تاثیر بسزایی داشته باشد. از انجام اینگونه پیشنهادات غافل نشوید، محصول خاصی را به عنوان تخفیف ویژه در نظر بگیرید و آن را به بازدید کنندگان اعلام کنید.

12.استفاده از نرم‌افزار افزایش ورودی گوگل

از نرم‌افزارها یا ربات‌هایی که انواع ورودی به سایت شما را شبیه‌سازی می‌کنند کمک بگیرید. این دسته از نرم‌افزارها می‌توانند به‌صورت خودکار ورودی از گوگل، ورودی مستقیم و ورودی از بک‌لینک‌ها را به سایت شما هدایت کنند. درواقع این نرم‌افزارها می‌توانند کلمات کلیدی موردنظر شما را گوگل و لینک سایت شما را در هر صفحه‌ای از نتایج گوگل پیدا و روی آن کلیک کنند، یا می‌توانند از طریق آدرس صفحه سایت موردنظر شما و به‌صورت مستقیم وارد سایت شما شوند و نیز می‌توانند روی لینک سایت شما در دیگر صفحات (بک‌لینک‌ها، ریپورتاژها و …) کلیک کرده و از این طریق وارد سایت شما شوند.

این نرم‌افزارها برای کاهش بانس ریت، بعد از ورود به سایت این امکان را دارند تا صفحات سایت را اسکرول کنند یا روی دکمه‌ها کلیک کنند و از دیگر بخش‌های سایت نیز بازدید کنند. و مهم‌تر از همه اینکه قابلیت استفاده از پروکسی برای تغییر آی پی سیستم را دارند که باعث ایجاد بازدیدهای بی‌همتا شود (یعنی بازدیدها به‌عنوان کاربران مختلف محسوب شوند).

از برترین نمونه‌های این نوع نرم‌افزارها (در ایران)، ربات “ارتقاء سئو و افزایش ورودی گوگل کاربر مجازی” است که بسیار باکیفیت بوده و در ابعاد بین‌المللی محبوب است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این‌گونه نرم‌افزارها، مطالب سایت ایرانی کاربر مجازی را، به آدرس v-user.com مطالعه نمایید.

افزایش ورودی گوگل


سوالات متداول

با چه روش هایی میتوان میزان کلیک گوگل را افزایش داد؟
برای افزایش کلیک گوگل از راه‌های زیادی میتوان استفاده کرد که برخی از این روش‌ها عبارتند از: آنالیز و استراتژی کلمات کلیدی، نمایش متفاوت و یرجسته در serp از طریق استفاده از Schema و متاهای جذاب، اصلاح ساختار داخلی سایت جذب ورودی از جایی دیگر، راه اندازی کمپین‌های ادوردز و …

چطور با گوگل ادوردز کلیک بیشتری بگیریم؟
برای این کار میتوانید از تکنیک هایی مانند افزایش بودجه کمپین، افزایش هزینه کلمات کلیدی، افزودن تعداد کلمات کلیدی، تغییر نوع کلمه، افزایش امتیاز کیفیت تبلیغ، افزایش ساعات نمایش تبلیغ، استفاده از افزونه‌های تبلیغاتی، استفاده از کلمات کلیدی منفی و … استفاده کنید.

از چه راه هایی میزان ورودی بیشتری جذب کرد؟
شما میتوانید از منابع دیگری جز گوگل نیز برای افزایش ورودی وبسایت خود کمک بگیرید برای مثال اقداماتی مانند انتشار مقاله در لینکدین و سایر وب سایت ها، انتشار تصاویر و ویدئو در اینستاگرام، تقویت آگاهی از برند سایت، ارسال ایمیل، ثبت بک لینک و رپورتاژ در سایت پربازدید، ثبت سایت در گوگل مپ، کامنت مارکتینگ می‌توانند در افزایش بازدید و ترافیک وبسایت شما موثر باشند

از کدام صفحه سایت برای تبلیغات ادوردز استفاده کنیم؟
بهتر است صفحه‌ای را تبلیغ کنید که دارای ارزش خاصی برای کسب و کار شماست مثل صفحه فروش محصول یا صفحه اصلی و خدمات وبسایت

4 دیدگاه دربارهٔ «افزایش کلیک گوگل در سئو و گوگل ادز»

 1. آیا صرفا افزایش کلیک به این معنی هست که من مشتریان بیشتری خواهم داشت؟ یعنی هرچی کلیک بیشتر ، مشتری بیشتر ؟!

  پاسخ
  • سلام، خیر اصلا اینطور نیست. شما به ازای کلمات کلیدی درست باید کلیک داشته باشید. حتما کلمات کلیدی ای که وارد سایت شما شدن رو در نظر بگیرید ، کلماتی که مطلوب نیستن رو حذف کنید و تمرکز خودتون رو بر روی کلمه کلیدی های مهم قرار بدید

   پاسخ
 2. ما قبلا تبلیغات گوگل انجام می‌دادیم اما نمایش تبلیغ خیلی کم صورت می‌گرفت. دلیلش چی بود؟

  پاسخ
  • با توجه به روشهایی که در این مقاله ذکر شد، می توانید برای افزایش بازدهی کمپین تبلیغات در گوگل خودتان اقدام نمایید. به عنوان مثال با بهبود نمره کیفیت صفحات فرود خود، می توانید این کار را انجام دهید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید