افزایش ورودی گوگل

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل
افزایش ورودی از گوگل
فهرست محتوی

ما در این مقاله قصد داریم درمورد راه ها و روش های افزایش ورودی گوگل و اهمیت این موضوع با شما سخن بگوییم. امید است با مطالعه این مقاله، روش ها و نکات مهمی را در جهت افزایش ورودی از گوگل فرا گیرید. به شما خواهیم گفت چرا و چگونه ورودی گوگل خود را افزایش دهید.

اهمیت افزایش ورودی گوگل

از آن جایی که موتور جست و جوی گوگل از گذشته تا به امروز، پر طرفدارترین و مهم ترین مرجع جست و جوی کاربران بوده و هست؛ از این رو تلاش بسیاری از مدیران سایت ها بر این است که رتبه خود را در نتایج گوگل کاهش داده و در نتیجه ورودی از گوگل خود را افزایش دهند.

افزایش ورودی گوگل به زبان ساده همان افزایش ترافیک سایت و افزایش بازدید سایت تعریف می شود. هر کسب و کار اینترنتی یقینا سود آوری خود را در افزایش بازدید کاربر از سایت خود می داند چراکه بازدید کننده بیشتر به معنای مشتری بیشتر خواهد بود.

از طرفی بالا رفتن میزان بازدید از سایت و افزایش ورودی گوگل سایت ،خود عاملی بر کاهش رتبه الکسا سایت و بهبود سئو سایت می شود. این دو امر می توانند در کنار هم سبب دیده شدن بیشتر سایت توسط موتور های جست و جو شوند. افزایش بازدید کاربر از سایت موجب ثبات رتبه و اعتبار سایت در رتبه بندی جهانی گوگل به شمار می آید.

افزایش ورودی گوگل

ورودی گوگل به چه معناست و چگونه سنجیده می شود؟

راه های زیادی  وجود دارند تا میزان بازدید از سایت خود را (به بیانی دیگر تعداد کاربران بازدید کننده) افزایش دهیم. یکی از موثرترین و مهم ترین راه ها، افزایش بازدید سایت از طریق گوگل شناخته می شود. به طور مثال فردی مطلبی را در موتور های جست و جو سرچ می کند. موتور جست و جوی گوگل مقالات، عکس ها و ویدئو های مرتبط با موضوع سرچ شده را به صورت دسته بندی شده برای این فرد به نمایش می گذارد.

پس از مشاهده مطلب موجود در وب سایت شما که در موتور جست و جوگر گوگل نمایش داده شده و کلیک بر روی آن از طرف کاربران شما یک ورودی کسب کرده اید. بدیهی است که با افزایش تعداد ورودی وب سایت شما نزد گوگل معتبر شناخته شده و به ازای جست و جوی کاربرای برای آنها به تعداد دفعات بیشتر و در جایگاه های بهتری نمایش داده می شود.

راه های افزایش ورودی از گوگل

ده ها راه و روش متنوع برای افزایش جذب کاربر از طریق گوگل وجود دارد. در ادامه مطلب به تشریح مهم ترین و موثر ترین راه ها خواهیم پرداخت. این موارد عبارت اند از:

استفاده از سیستم افزایش جست و جو در گوگل

استفاده از سیستم افزایش جست و جو در گوگل بسیار ساده است. اما این روش یکی از سریع ترین روش هایی است که می تواند شما را در این راه به هدفتان نزدیک کند. چرا که با افزایش جست و جو در گوگل می توان شانس ورودی از گوگل را بالا تر برد. مراحل استفاده از سیستم افزایش جست و جو در گوگل به این صورت است که در وهله اول می بایست در سایت ثبت نام کنید.

سپس از قستی که در سمت راست صفحه نمایش داده می شود، گزینه افزایش جست و جو از گوگل را انتخاب نمایید. شما می بایست در این مرحله لینک ها و یو آر ال های مد نظر خود را وارد نمایید. سپس بعد از بررسی توسط سیستم افزایش جست و جو بازدید از سایت شما آغاز می گردد.

برای افزایش بازدید لازم است که به کسب امتیاز بپردازید. برای بالا بردن امتیاز خود میتوانید از روش خرید بازدید گوگل نیز استفاده کنید.. (بهتر است این را هم بدانید که این روش یک راه اصولی و قانونی نیست و گوگل خیلی سریع متوجه این اتفاق می شود و جریمه می شوید.)

این فرایند موجب بالا رفتن ورود کاربر از طریق گوگل به سایت شما یا همان افزایش ورودی گوگل می گردد.

افزایش ورودی گوگل

انتخاب مناسب آدرس سایت، جهت افزایش ورودی گوگل

سعی کنید وقت و دقت زیادی برای انتخاب نام و عنوان  کسب و کار خود صرف کنید. چرا که این نام اگر درست و مناسب انتخاب شود خود یک راه جذب مخاطب و کاربر به شمار می آید. نکات جزیی و ظریفی در این رابطه وجود دارد که با رعایت آن ها می توان یک URL مناسب داشت. سعی کنید در آدرس صفحه از کلماتی که به صورت کلیدی در محتوای شما آورده شده اند استفاده نمایید. نکته دیگر اینکه می بایست تمامی این کلمات با حروف کوچک باشند و لازم نیست ابتدای شروع کلمه با حرف بزرگ نوشته شوند.

بعضا برای شما پیش آمده است که با URL مواجه شوید که خواندن آن برای شما نا ممکن است. در این آدرس ها اعداد و حروفی دیده می شوند که هیچ معنا و مفهومی ندارند و صرفا کنار هم قرار گرفته اند. این اتفاق به این دلیل است که در نوشتن این آدرس دقت کافی نشده است و از عنوان و کلمات کلیدی مقاله در نوشتن URL  استفاده نشده است. توصیه می شود که حتما در بین کلمات مورد استفاده در نوشتن آدرس سایت خود، از خط فاصله استفاده نمایید.از  به کارگیری نقطه، اسلش و یا هر علامت دیگری خودداری نمایید.

اگر عنوان مقاله شما کوتاه و مختصر بود بهتر است از همان به عنوان آدرس مقاله استفاده نمایید. اما اگر می بینید که عنوان مقاله بسیار طولانی است، توصیه می شود برای نوشتن آدرس به جای عنوان مقاله، از کلمات کلیدی و مهم مورد استفاده در محتوای متنی خود کمک بگیرید. رعایت این نکته کوچک سبب افزایش سئوی سایت و در نهایت موجب افزایش ورودی از گوگل می گردد.

استفاده از یک URL برای چند مقاله با مفاهیم مشابه

استراتژی بعضی از سایت ها به این صورت است که ترجیح می دهند در رابطه با یک موضوع چندین مقاله مرتبط با هم ارائه دهند. این مقالات به هم پیوسته اند و هدفشان تشریح کامل یک موضوع بخصوص می باشد. توصیه می شود در این نوع نوشته ها برای تمامی این مقالات از یک URL استفاده گردد. اگر چندین آدرس مختلف برای این مقالات درنظر گرفته شود، گوگل این مطالب را کپی می خواند و سایت جریمه می گردد. در برخی از مواقع این اتفاق سبب کاهش میزان ورودی از گوگل و درنتیجه کاهش رتبه سایت می شود.

تاثیر سئو سایت بر افزایش ورودی گوگل

همان طور که می دانید سئوی سایت و ارائه محتوای سئو شده از اهمیت بسیاری برخوردار است. از راه های مختلفی می توان به سطح رضایت بخشی از سئو دست یافت. به طور مثال یکی از این راه ها تولید محتوی قوی و سئو شده خود از مهم ترین عوامل بهبود سئو سایت و بالا بردن رتبه سایت در گوگل می گردد.

استفاده از عکس و ویدئوی جذاب که برای درک بهتر مطلب مناسب باشد هم یکی از راه کار های بهبود سئو به شمار می آید. ابزار های بسیاری جهت بررسی سئو سایت و محتوا برای وردپرس طراحی شده اند. شما با به کار گیری از این ابزار ها خیلی راحت می توانید ایرادات وارده را رفع نمایید.

 

 

منبع

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (اولین نفر باش که امتیاز میده به این مقاله)
Loading…

مقالات آموزشی
دیدگاه بگذارید
avatar
  اشتراک  
Notify of