کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

کسب و کار

کسب و کار در ایران و جهان به دو صورت حضوری و اینترنتی صورت می گیرد: حضوری به این صورت می باشد که شما برای کسب و کار دارای محیط کار، دفتر یا شرکتی هستید که به طور مستقیم با مشتری در ارتباط می باشید. کسب و کار اینترنتی به صورتی می باشد که نمامی مراحل فروش و ارائه ی خدمات توسط اینترنت انجام می شود.

کسب و کار اینترنتی در ایران

با توجه به سنتی و حضوری بودن اکثر کسب و کار ها در ایران، مشاغل اینترنتی در مرحله ی اولیه خود می باشد و رشد خود را به طور فزاینده ای آغاز کرده است لذا با حضور در دنیای کار اینترنتی جز نخستین افراد استفاده کننده در این کسب و کار پرسود خواهید بود در نتیجه با هزینه ی کمتر از مقدار معمول به پیشرفتی باورنکردنی خواهید رسید. مانند دیجی کالا که از بزرگان کسب و کار اینترنتی در ایران می باشد.

مشاغل اینترنتی

چرا از کسب و کار اینترنتی استفاده کنیم؟

در ادامه ی این مقاله دلایلی آورده شده است که افراد را مجاب به استفاده از کار اینترنتی می نماید. این دلایل همان مزیت ها و برتری های مشاغل اینترنتی بر مشاغل حضوری می باشد.

1. نیاز به سرمایه اولیه بسیار اندک

در شروع کار با توجه به اینکه کسب و کار شما اینترنتی است نیاز به شرکت، فروشگاه و یا مغازه را نخواهید داشت و صرفا هزنیه ی اندک راه اندازی سایت را خواهید داشت.

2. نیاز به افراد کم

چون کسب و کار شما اینترنتی است پس نسبت به کسب و کار حضوری تعداد افراد کمتری نیاز دارید و همچنین در اول کار صرفا حضور خودتان کافی است.

3. مدیریت کامل

تمامی قسمت های وب سایت و کسب و کارتان را به راحتی می توانید با بازدهی بالا مدیریت کنید و روز به روز پیشرفت کسب و کارتان را مشاهده نمایید.

4. مشتریان شما در هر نقطه ی می توانند باشند

در کار اینترنتی دیگر محل مغازه یا فروشگاه معنی ندارد زیرا مشتریان شما می توانند از سراسر ایران و جهان باشند و هیچگونه محدودیت مکانی برای پیدا کردن مشتری نخواهید داشت. در کار اینترنتی باید محل مناسبی در موتورهای جستجوگر داشته باشید.

5. زمان کار شما در هر لحظه ای می تواند باشد

شما در هر لحظه از روز می توانید کار کنید زیرا اصلا تایم کاری ثابتی ندارد و می توانید حتی بیشتر از تایم کاری بر روی  کار اینترنتی خود کار کنید.

6. نبود محدودیت در روز کاری

کسب و کار اینترنتی را در تمامی روزها حتی روزهای تعطیل می توان انجام داد و محدودیتی در روزهای کاری شما نمی باشد.

مشاغل اینترنتی

7. نظارات بر تمامی قسمت ها

شما به عنوان مدیر می توانید بر تمامی قسمت های شغل های اینترنتی نظارت داشته باشید و عملکرد قسمت های مختلف را با آمار دقیقی که می توانید از سایت به دست آورید، بسنجید و با توجه به آمار روز به روز در کسب و کار خود پیشرفت کنید. وب مستر webmaster یک ابزار عالی در تحلیل صفحات سایت

8. سرعت بالای انجام کار

با توجه به عدم محدودیت های گفته شده در کار اینترنتی سرعت انجام و پیشرفت کار در این کسب و کار بسیار بالا می باشد و در اندک زمانی می توانید صاحب کسب و کاری بزرگ در بازار باشید.

9. ارتباط مستقیم با مشتری

در مشاغل اینترنتی شما به طور مستقیم با مشتریان خود در ارتباط هستید و مستقیم می توانید علاوه بر فروش و ارائه ی خدمات دیگر نیازهای آن ها را شناسایی کنید و محدوده ی کاری خود را بهینه کنید.

10. حذف واسطه

در کار اینترنتی ما دیگر واسطه نداریم لذا این مورد هم به سود مشتری و هم به سود شما خواهد بود زیرا قیمت ها بهینه می باشد و شما با قیمت بالاتری نسبت به کسب و کار حضوری فروش خواهید داشت و مشتری نیز با قیمتی پایین تر از کسب و کار حضوری خرید خواهد کرد.

11. رشد تقاضای روزافزون اینترنت

طبق آمار هر روز  تعداد کاربران اینترنت به طور قابل توجهی افزایش می یابد و در نتیجه اهمیت کار اینترنتی روز به روز بیشتر از قبل می شود.

کسب و کار اینترنتی

12. سود فراوان

با توجه به اینکه در کار اینترنتی هزنیه پایین است و فروش بالا در نیتجه شما جذب سود بیشتری نسبت به مشاغل حضوری خواهید داشت.

13. تبلیغات ارزان

در کار اینترنتی شما برای فروش و ارائه ی خدمات بالا نیازمند تبلیغات اینترنتی  و جایگاه خوبی در موتورهای جستجوگر می باشید زیرا طبق آمار %91 کاربران تنها در صفحه اول گوگل به دنبال نیاز خود هستند لذا حضور در صفحه اول گوگل تضمینی برای سود بالای مشاغل اینترنتی شما می باشد. به این دلیل حضور در صفحه اول گوگل مطرح شد که %88 کاربران اینترنت از موتور جستجو گوگل استفاده می کنند در نتیجه به صرفه می باشد که کار خود را در گوگل ادامه دهید. اهمیت تبلیغات در گوگل

حضور در صفحه اول گوگل از دو راه امکان پذیر است:

1. سئو

2. گوگل ادوردز

مطالب مرتبط : مزیت های گوگل ادوردز

بیشتر بخوانید: تفاوت گوگل ادوردز و سئو

تاپ ادورت استفاده از گوگل ادوردز را به شما پیشنهاد می کند زیرا در ده دقیقه شما به لینک اول در صفحه اول خواهید رسید و با هزینه اندک و سود بالا کسب وکار خود را شروع خواهید کرد. نقطه قوت گوگل ادوردز این مورد است که شما در ازای هر مشتری که وارد سایت شما می شود مبلغ اندکی به گوگل پرداخت خواهید نمود.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

2 دیدگاه ها

  1. علیرضا گفت:

    چه سایت خوبی دارین شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ