ابزار Keyword Explorer اکانت موز پرو

Keyword Explorer

اکانت موز پرو Moz pro

برای استفاده از ابزار Keyword Explorer باید یک اکانت موز پرو Moz pro داشته باشید تا بتوانید کلمات کلیدی مناسب برای سایت خود را پیدا کنید. آموزش ساخت اکانت موز پرو

برای به دست آوردن کلمات کلیدی تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) نیز می توانید از Keyword Explorer استفاده کنید.

ابزار Keyword Explorer اکانت موز پرو

یکی از ابزارهای پرطرفدار موز، Keyword Explorer می باشد که با استفاده از ان می توانید کلمات کلیدی را تحلیل کنید و مناسب ترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنید تا در دنیای کسب و کار اینترنتی بیشترین مشتری را جذب کنید. در ادامه شما را با ابزار Keyword Explorer به صورت تصویری آشنا خواهیم کرد.

برای شروع وارد اکانت موز پرو خود شوید، سپس وارد Keyword Explorer شوید:

حال کلمه کلیدی مد نظر خود را در کادر وسط صفحه وارد کنید و مانند تصویر زیر بر روی جستجو کلیک کیند. توجه داشته باشید که در اکانت 30 روزه موز پرو تنها می توانید 5000 کلمه کلیدی را مورد بررسی قرار دهید.

اکانت موز پرو

معرفی قسمت های مختلف Keyword Explorer

بعد از بررسی کلمه کلیدی، تصویر زیر را خواهید دید که در این قسمت به معرفی تک تک آمار نشان داده شده می پردازیم.

سئو موز

monthly volume (حجم جستجو شده در ماه):

این عدد تعداد دفعاتی می باشد که این کلمه کلیدی در موتور جستجو انتخاب شده، سرچ شده است.

difficulty (سختی کلمه کلیدی):

در این قسمت درصد سختی کلمه کلیدی را مشاهده می کنید، یعنی اینکه رقابت در این کلمه کلیدی به چه میزان دارای سختی است و با توجه به سئو سایت های برتر با این کلمه کلیدی مشخص می شود. هرچه رقبا قوی تر و سایت های آن ها بهتر باشد این عدد بالاتر است.

Organic CTR:

میزان کلیکی می باشد که از سرچ های طبیعی دریافت می کند. کلیک هایی که از تبلیغات و رتبه بندی صفحات موتور جستجو دریافت می شود در این آمار Keyword Explorer لحاظ نمی شود.

priority (اولویت بندی):

شاید از خود بپرسید که آیا پارامتری است که به طور کلی امتیاز یک کلمه کلیدی را مشخص کند یا نه؟ در جواب باید گفت که بله اولیت بندی این عدد را به شما نشان خواهد داد. در واقع این عدد یک جمع بندی از سه پارامتر قبلی است و هرچه بالاتر باشد کلمه کلیدی پربازدید تر خواهد بود و به راحتی می توانید در آن رقایت کنید.

در ادامه دو بخش دیگر در انتهای داشبورد Keyword Explorer را معرفی خواهیم کرد:

Keyword suggestions:

در این قسمت Keyword Explorer کلمات مرتبط به کلمه کلیدی مورد بررسی قرار گرفته را به شما پیشنهاد می دهد تا از ان ها در سایت خود استفاده کنید و بیشترین جذب مشتری را داشته باشید.

SERP Analysis:

در این قسمت Keyword Explorer سه سایت برتری که در این کلمه رتبه ی یک تا سه را دارند، را نشان می دهد. یعنی زمانی که شما این کلمه کلیدی را جستجو کنید، این سه سایت به ترتیب اول تا سوم برای شما نمایش داده خواهد شد.

افزایش رتبه سایت

آموزش سئو

می توانید برای بهینه سازی سایت از خدمات پشتیبانی ماهانه سئو استفاده کنید.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت