انواع وضعیت کلمات کلیدی گوگل ادوردز

کلمات کلیدی گوگل ادوردز

کلمات کلیدی گوگل ادوردز

مهم ترین بخش در گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل) که مشتری های بالقوه را جذب می کند، کلمات کلیدی گوگل ادوردز می باشد. کاربران فضای اینترنتی با سرچ عبارات مختلف به سایت ها و فروشگاه های مورد نظر خود می رسند، پس ضروری است تا با استفاده از کلمات کلیدی در گوگل ادز بتوانید مشتریان بی شمار خود را در فضای تبلیغات اینترنتی، جذب کنید. بهترین و هدفمند ترین تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در گوگل می باشد که با استفاده از آن می توانید مشتریانی که به دنبال محصولات و خدمات شما می باشند را جذب کنیذ.

وضعیت های مختلف کلمات کلیدی گوگل ادوردز

در تنطیمات گوگل ادوردز، هر کلمه کلیدی می تواند وضعیت های مختلفی داشته باشد که در این مقاله آن ها را شرح می دهیم. برای مشاهده وضعیت کلمات کلیدی گوگل ادوردز ابتدا وارد اکانت گوگل ادوردز خود شوید و مانند تصویر زیر بر روی  keyword کلیک کنید. حال مانند تصویر زیر وضعیت هر یک از کلمات کلیدی گوگل ادوردز را میتوان در مقابل آن و در ستون status، مشاهده کنید.

کلمه کلیدی گوگل ادز

1- Campaign paused

این حالت زمانی رخ می دهد که کمپینی که کلمه کلیدی زیر مجموعه ی آن می باشد، متوقف شده باشد. متوقف یا فعال کردن کمپین های گوگل ادوردز دست خود شما می باشد.

2- Campaign pending

کلمات کلیدی غیرفعال هستند زیرا کمپین شما برنامه ریزی شده است که از یک تاریخ در آینده شروع شود و هنوز تبلیغات را نشان نمی دهد.

3- Campaign removed

کلمات کلیدی غیرفعال هستند زیرا شما کمپینی را که حاوی این کلمات کلیدی است را حذف کرده اید.

4- Campaign ended

کلمات کلیدی گوگل ادوردز غیرفعال هستند، زیرا کمپین شما از تاریخ برنامه ریزی شده گذشته و غیر فعال شده است.

5- Ad group paused

کلمات کلیدی غیرفعال هستند زیرا شما گروه آگهی خود را متوقف کرده اید. اگر گروه آگهی خود را متوقف کنید، سپس کلمات کلیدی در آن گروه آگهی، متوقف خواهد شد.

6- Ad group removed

کلمات کلیدی غیرفعال هستند زیرا شما گروه تبلیغاتی خود را حذف کرده اید. اگر گروه تبلیغی خود را حذف کنید، پس کلیدواژه در آن غیرفعال خواهد شد.

7- Paused

کلید واژه غیر فعال است چرا که شما آن را متوقف کرده اید. توقف موقت کلمات کلیدی به این معنی است که تبلیغات مربوط به آن کلمه کلیدی را نشان نمی دهد و یا هزینه های جدید را تجمع نمی کنند تا زمانی که دوباره راه اندازی شوند.

8- Removed

کلید واژه غیر فعال است زیرا شما آن را حذف کرده اید. حذف یک کلمه کلیدی به معنای آن است که تبلیغات مربوط به آن کلمه کلیدی گوگل ادوردز را نشان نمی دهد.

9- Approved

کلید واژه بررسی شده است و واجد شرایط برای نشان دادن تبلیغات آن است.

10- Eligible

کلمه کلیدی فعال است و می تواند تبلیغات را نشان دهد. در بعضی موارد، کلمه کلیدی شما ممکن است به عنوان مناسب باشد، حتی اگر در حال حاضر تبلیغ شما را نشان نمی دهد به این دلیل است که امتیاز کیفی تبلیغ گوگل پایین است.

11- Under review

سایت گوگل در حال بررسی برای تایید تبلیغ گوگل می باشد.

12- Below first page bid estimate

میزان cpc (پرداخت کلیکی) پایین تر از حدی است که تبلیغ در صفحه اول گوگل نمایش داده شود.

13- Disapproved

تبلیغ مورد تایید گوگل قرار نگرفته است.

14- Site suspended

کلید واژه غیرفعال است و تبلیغات را نشان نمی دهد چرا که تبلیغات در گروه آگهی کلیدی به یک سایت اشاره می کنند که یک یا چند خط مشی تبلیغاتی گوگل را نقض کرده است.

15- Low search volume

کلمات کلیدی دارای میزان سرچ پایینی در گوگل می باشند.

16- Rarely shown due to low quality score

کلمه کلیدی برای نمایش تبلیغات به دلیل کم بودن امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل، واجد شرایط نیست.

17- Few page matches

کلمه کلیدی به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است زیرا با تعداد بسیار کمی صفحات منطبق است و نشان می دهد که این عبارت در محتوای Display Network رایج نیست.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت