مدیریت کلمات کلیدی (keywords)

مدیریت کلمات کلیدی

مدیریت کلمات کلیدی (keywords)

بخش هفدهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – در این بخش از فیلم های آموزشی، مدیریت کلمات کلیدی در گوگل ادوردز را خدمت شما عزیزان آموزش خواهیم داد. مدیریت کلمات کلیدی ، بسیار حساس و پراهمیت می باشد، زیرا جذب ترافیک به سوی سایت و یا شبکه های اجتماعی، بر عهده ی این عضو از تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) می باشد. در مرحله ی معرفی کلمه کلیدی، کلمات کلیدی را معرفی کردیم. حال باید مدیریت کلمات کلیدی را انجام بدهیم. در مدیریت کلمات کلیدی ممکن است به این نتیجه برسید که چند کلمه، جذب ترافیک نداشته است، پس بهتر است آن ها را حذف کنید و یا کلماتی باید نوع آنها تغییر یابد تا ترافیک بیشتر و هدفمندی را جذب تبلیغات گوگل نماید. تغغیر نوع کلمه کلیدی را می توانید از مقاله تغییر نوع کلمه کلیدی آموزش ببینید.

بخش شانزدهم – مدیریت تبلیغ گوگل

بخش هجدهم – تست کردن تبلیغ گوگل

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ