مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

مدیریت کلمه کلیدی

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

بعد از ساخت اکانت گوگل ادوردز ، ساخت کمپین و نوشتن آگهی گوگل، نوبت به مدیریت اکانت گوگل ادوردز و مدیریت کلمه کلیدی می رسد. بخش مدیریت نقش خود را در کاهش هزینه های تبلیغات ایفا می کند، یعنی با مدیریت کلمه کلیدی هزینه ای که برای هرکلیک باید پرداخت کنید کاهش می یابد. این کاهش بر اثر افزایش امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل می باشد. هر چه امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل بالاتر باشد نیاز به پرداخت هزینه کمتری خواهید داشت.

مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

مدیریت کلمه کلیدی به این صورت است که باید کلمات کلیدی که بازدهی لازم را ندارند یا متوقف نمود یا آنها را بهبود بخشید. ممکن است گاهی وقت کافی و دقت لازم را نداشته باشید پس بهتر است زمانی که عملکرد کلمه کلیدی کاهش یافت، کلمه کلیدی متوقف بشه تا سرفرصت برای آنها تصمیم بگیرید. در این مقاله نحوه متوقف کردن کلمات کلیدی ضعیف به طور اتوماتیک را برای شما شرح خواهیم داد.

تنطیمات خودکار مدیریت کلمه کلیدی

برای کلمات کلیدی قوانین زیادی می توان تعریف نمود که در این جا ما دو مورد آن را معرفی می کنیم و در صورت سوال می توانید با مشاورین با تماس بگیرید. ما فرض می کنیم می خواهیم کلمات کلیدی را متوقف کنیم که نسبت کلیک به نمایش دادن آنها زیر ۲۰ درصد باشد و همچنین کلماتی که امتیاز کیفیت آنها زیر ۵/۱۰ باشد.(زیرا این کلمات بازدهی کمی داشته). حال می خواهیم این کار را در پنل گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) انجام دهیم:

  1. بر روی All campaigns در قسمت سمت چپ بالای پنل کلیک کنید.
  2. حال بروی تب Keywords کلیک کنید.
  3. سپس برروی دکمه Automate کلیک کرده و گزینه “Pause keywords when” را انتخاب کنید.
  4. طبق تصویر زیر گزینه ها را انتخاب کنید.
  5. “Frequency” با تنطیمات مقابل این گزینه می توانید بازه ی زمانی دلخواه خود را انتخاب کنید.

تبلیغات گوگل

پشتیبانی تاپ ادورت

به دلیل وجود اهداف فراوان در کسب و کار و امکانات فراوان در پنجره بالا، امکان توضیح تمامی امکانات نیست لذا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با تاپ ادورت

مطالب آموزشی گوگل ادوردز

فیلم های آموزشی گوگل ادوردز

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

 

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما