مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل
مدیریت کلمه کلیدی
فهرست محتوی

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

بعد از ساخت اکانت گوگل ادوردز ، ساخت کمپین و نوشتن آگهی گوگل، نوبت به مدیریت اکانت گوگل ادوردز و مدیریت کلمه کلیدی می رسد. بخش مدیریت نقش خود را در کاهش هزینه های تبلیغات ایفا می کند، یعنی با مدیریت کلمه کلیدی هزینه ای که برای هرکلیک باید پرداخت کنید کاهش می یابد. این کاهش بر اثر افزایش امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل می باشد. هر چه امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل بالاتر باشد نیاز به پرداخت هزینه کمتری خواهید داشت.

مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

مدیریت کلمه کلیدی به این صورت است که باید کلمات کلیدی که بازدهی لازم را ندارند یا متوقف نمود یا آنها را بهبود بخشید. ممکن است گاهی وقت کافی و دقت لازم را نداشته باشید پس بهتر است زمانی که عملکرد کلمه کلیدی کاهش یافت، کلمه کلیدی متوقف بشه تا سرفرصت برای آنها تصمیم بگیرید. در این مقاله نحوه متوقف کردن کلمات کلیدی ضعیف به طور اتوماتیک را برای شما شرح خواهیم داد.

تنطیمات خودکار مدیریت کلمه کلیدی

برای کلمات کلیدی قوانین زیادی می توان تعریف نمود که در این جا ما دو مورد آن را معرفی می کنیم و در صورت سوال می توانید با مشاورین با تماس بگیرید. ما فرض می کنیم می خواهیم کلمات کلیدی را متوقف کنیم که نسبت کلیک به نمایش دادن آنها زیر 20 درصد باشد و همچنین کلماتی که امتیاز کیفیت آنها زیر 5/10 باشد.(زیرا این کلمات بازدهی کمی داشته). حال می خواهیم این کار را در پنل گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) انجام دهیم:

  1. بر روی All campaigns در قسمت سمت چپ بالای پنل کلیک کنید.
  2. حال بروی تب Keywords کلیک کنید.
  3. سپس برروی دکمه Automate کلیک کرده و گزینه “Pause keywords when” را انتخاب کنید.
  4. طبق تصویر زیر گزینه ها را انتخاب کنید.
  5. “Frequency” با تنطیمات مقابل این گزینه می توانید بازه ی زمانی دلخواه خود را انتخاب کنید.

تبلیغات گوگل

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (اولین نفر باش که امتیاز میده به این مقاله)
Loading…

مقالات آموزشی
2
دیدگاه بگذارید
avatar
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
Notify of
ساره تقوی
کاربر مهمان
ساره تقوی

از کجا باید بفهمم که کلمه کلیدی من بازدهی لازم رو نداره؟!

مریم داورزنی
Admin

اول از همه شما تعداد کلیک های کلمات کلیدی رو میبینید ، بعد اینکه چه مقدار اون کلمه کلیدی نمایش داشته ، در این صورت مشخص میشه که آیا اصلا این کلمه کلیک خور هست و یا خیر؟
در مرحله بعد شما باید عبارات ورودی تبلیغ خودتون رو مشاهده کنید و ببینید عباراتی که بیشترین ورودی رو برای شما داشتن ، آیا جزو کلمات کلیدی شما هستند و یا خیر؟