مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

مدیریت کلمه کلیدی

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

بعد از ساخت اکانت گوگل ادوردز ، ساخت کمپین و نوشتن آگهی گوگل، نوبت به مدیریت اکانت گوگل ادوردز و مدیریت کلمه کلیدی می رسد. بخش مدیریت نقش خود را در کاهش هزینه های تبلیغات ایفا می کند، یعنی با مدیریت کلمه کلیدی هزینه ای که برای هرکلیک باید پرداخت کنید کاهش می یابد. این کاهش بر اثر افزایش امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل می باشد. هر چه امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل بالاتر باشد نیاز به پرداخت هزینه کمتری خواهید داشت.

مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

مدیریت کلمه کلیدی به این صورت است که باید کلمات کلیدی که بازدهی لازم را ندارند یا متوقف نمود یا آنها را بهبود بخشید. ممکن است گاهی وقت کافی و دقت لازم را نداشته باشید پس بهتر است زمانی که عملکرد کلمه کلیدی کاهش یافت، کلمه کلیدی متوقف بشه تا سرفرصت برای آنها تصمیم بگیرید. در این مقاله نحوه متوقف کردن کلمات کلیدی ضعیف به طور اتوماتیک را برای شما شرح خواهیم داد.

تنطیمات خودکار مدیریت کلمه کلیدی

برای کلمات کلیدی قوانین زیادی می توان تعریف نمود که در این جا ما دو مورد آن را معرفی می کنیم و در صورت سوال می توانید با مشاورین با تماس بگیرید. ما فرض می کنیم می خواهیم کلمات کلیدی را متوقف کنیم که نسبت کلیک به نمایش دادن آنها زیر ۲۰ درصد باشد و همچنین کلماتی که امتیاز کیفیت آنها زیر ۵/۱۰ باشد.(زیرا این کلمات بازدهی کمی داشته). حال می خواهیم این کار را در پنل گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) انجام دهیم:

  1. بر روی All campaigns در قسمت سمت چپ بالای پنل کلیک کنید.
  2. حال بروی تب Keywords کلیک کنید.
  3. سپس برروی دکمه Automate کلیک کرده و گزینه “Pause keywords when” را انتخاب کنید.
  4. طبق تصویر زیر گزینه ها را انتخاب کنید.
  5. “Frequency” با تنطیمات مقابل این گزینه می توانید بازه ی زمانی دلخواه خود را انتخاب کنید.

تبلیغات گوگل

مریم داورزنی
مریم داورزنی
اندازه واقعی آمــوزش یافتگی تو، آن چیزی نیست که می دانی. بلکه این است که چطور دانسته هایت را با دیگران سهیم شوی. حدود سه سالی میشه که کارم را با ادوردز و مارکتینگ شروع کردم. خوشحالم که همراه با تاپ ادورت آنچه آموخته ام رو در اختیار شما قرار می دهم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.