مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

مدیریت کلمه کلیدی

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

بعد از ساخت اکانت گوگل ادوردز ، ساخت کمپین و نوشتن آگهی گوگل، نوبت به مدیریت اکانت گوگل ادوردز و مدیریت کلمه کلیدی می رسد. بخش مدیریت نقش خود را در کاهش هزینه های تبلیغات ایفا می کند، یعنی با مدیریت کلمه کلیدی هزینه ای که برای هرکلیک باید پرداخت کنید کاهش می یابد. این کاهش بر اثر افزایش امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل می باشد. هر چه امتیاز کیفیت تبلیغ گوگل بالاتر باشد نیاز به پرداخت هزینه کمتری خواهید داشت.

مدیریت کلمه کلیدی ضعیف

مدیریت کلمه کلیدی به این صورت است که باید کلمات کلیدی که بازدهی لازم را ندارند یا متوقف نمود یا آنها را بهبود بخشید. ممکن است گاهی وقت کافی و دقت لازم را نداشته باشید پس بهتر است زمانی که عملکرد کلمه کلیدی کاهش یافت، کلمه کلیدی متوقف بشه تا سرفرصت برای آنها تصمیم بگیرید. در این مقاله نحوه متوقف کردن کلمات کلیدی ضعیف به طور اتوماتیک را برای شما شرح خواهیم داد.

تنطیمات خودکار مدیریت کلمه کلیدی

برای کلمات کلیدی قوانین زیادی می توان تعریف نمود که در این جا ما دو مورد آن را معرفی می کنیم و در صورت سوال می توانید با مشاورین با تماس بگیرید. ما فرض می کنیم می خواهیم کلمات کلیدی را متوقف کنیم که نسبت کلیک به نمایش دادن آنها زیر 20 درصد باشد و همچنین کلماتی که امتیاز کیفیت آنها زیر 5/10 باشد.(زیرا این کلمات بازدهی کمی داشته). حال می خواهیم این کار را در پنل گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) انجام دهیم:

  1. بر روی All campaigns در قسمت سمت چپ بالای پنل کلیک کنید.
  2. حال بروی تب Keywords کلیک کنید.
  3. سپس برروی دکمه Automate کلیک کرده و گزینه “Pause keywords when” را انتخاب کنید.
  4. طبق تصویر زیر گزینه ها را انتخاب کنید.
  5. “Frequency” با تنطیمات مقابل این گزینه می توانید بازه ی زمانی دلخواه خود را انتخاب کنید.

تبلیغات گوگل

پشتیبانی تاپ ادورت

به دلیل وجود اهداف فراوان در کسب و کار و امکانات فراوان در پنجره بالا، امکان توضیح تمامی امکانات نیست لذا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با تاپ ادورت

مطالب آموزشی گوگل ادوردز

فیلم های آموزشی گوگل ادوردز


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت