معرفی کلمه کلیدی به تبلیغات گوگل

معرفی کلمه کلیدی

معرفی کلمه کلیدی به تبلیغات گوگل

بخش یازدهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – بعد از اینکه آگهی خود را نوشتید، وقت آن است که کلمات کلیدی مد نظر خود را به سیستم تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) معرفی کنید. نکته ی مهم در معرفی کلمه کلیدی این است که کلمات کلیدی باید کارایی لازم را داشته باشد، یعنی میزان سرچ آنها در گوگل بالا باشد زیرا اگر سرچ نداشته باشد مشتری وارد سایت نخواهد شد. معرفی کلمه کلیدی نیازمند بررسی است تا کلمات کلیدی با سرچ بالا را شناسایی کنیم. برای تعیین کلمات کلیدی مناسب راه های زیادی وجود دارد که می توانید این راه ها را در مقاله کلمه کلیدی مناسب برای تبلیغ مطالعه کنید. بعد از تعیین کلمات کلیدی مناسب، باید به سراغ معرفی کلمات کلیدی رویم که در این فیلم روند آن معرفی می شود.

بخش دهم – ساخت گروه آگهی و نوشتن تبلیغ گوگل

بخش دوازدهم – تنظیمات شارژ اکانت گوگل ادوردز

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما