تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

راز کسب درآمد از طریق سایت کلیکی (PTC)

کسب درآمد از سایت کلیکی (ptc)

کسب درآمد از سایت کلیکی

امروزه کسب و ‌کار‌های اینترنتی روز به روز درحال پیشرفت هستند و برای افرادی که ترجیح می‌دهند در خانه کار کنند، درهای جدیدی باز کرده است.یکی از این درها فعالیت در سایت کلیکی(Ptc) است که بدون نیاز به سرمایه‌ اولیه می توانيد کار کنید.

تعداد زیادی از این سایت‌ها به صورت داخلی و خارجی وجود دارد که شما به آسانی می‌توانید به صورت تومان یا بیت کوین یا دلار از آنها کسب درآمد کنید. برای کسب درآمد ازسایت‌هایی کلیکی باید برخی قوانین را رعایت و سایت‌های معتبر را بشناسید.

سایت کلیکی (ptc)چیست؟

سایت کلیکی (Ptc) سایتی است که به ازای دیدن تبلیغات یا انجام مینی جاب‌ها به شما پول می‌دهد. در واقع شما در این سایت‌‌ها عضو می‌شوید و تبلیغات موجود در سایت را می‌بینید یا کارهای دیگر مثل شرکت در نظر سنجی را انجام می‌دهید و به ازای آنها پول می‌گیرید.

سایت های کلیکی چگونه کار می ‌کنند؟

سایت کلیکی (Ptc) در قدم اول تلاش می‌کند تا در گوگل رتبه بگیرد و بالا بیاید، بعد تبلیغات سایت‌هایی که می‌خواهند رتبه بگیرند را به ازای پرداخت مبلغ زیاد در سایت خود قرار می‌دهد.

شما به عنوان کاربر وظیفه دارید روی تبلیغات کلیک کنید و به سایت هدف بروید و کارهایی مثل ثبت‌نام یا ثبت ایمیل را انجام دهید تا سایت هدف در گوگل رتبه بگیرد، بالا بیاید و دیده شود. در نهایت به ازای هر کلیک که می کنید به شما دستمزد داده می‌شود.

معرفی سایت های کلیکی معتبر ایرانی

سایت-کلیکی-ایرانی

 • سایت پارت کلیک یکی از بهترین سایت های کلیکی ایرانی است که عضویت در آن رایگان است و برای فعالیت در آن نیاز به هیچ سرمایه‌ای ندارید.
 • سایت مدیاد یکی از سایت‌های داخلی است که با برندها و رسانه‌های معتبری همکاری می‌کند‌.
 • سایت نوین از دیگر سایت‌های کلیکی داخلی است که برای رتبه گرفتن سایت‌های دیگرفعالیت می‌کند.
 • سایت میترا رنک از سایت‌های داخلی است که امکان زیرمجموعه داشتن مزیت بزرگ این سایت است. لازمه درآمد زایی از این سایت همیشه فعال بودن است. این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک است که باعث اعتبار بخشی به آن می‌شود.

آیا می دانید با تبلیغ کلیکی در گوگل، هزینه تبلیغ بر اساس قیمت کلیک محاسبه می شود؟ به طوری که شما به ازای هر کاربری که وارد سایت شده و از وب سایت شما بازدید کند، مبلغ اندکی پرداخت می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ما سر بزنید.

 • سایت فیس نما از دیگر سایت‌های ایرانی است که درواقع یک شبکه اجتماعی می‌باشد. این سایت دارای سیستم قابلیت بازدید اتوماتیک است که کار را برای کاربران بسیار آسان کرده است.
 • البته سایت‌های باکس ۲۴ و پک باکس و سایت‌های شرکت نام آوران فناوران آسمان که شامل ۱۱ سایت تئوباکس، آسان باکس ،آسمان باکس، لاک باکس، باکسیران، باکس لیف، باکس واتر، باکس پازل، ترنادوباکس، باکس زمین سبز و کرسور باکس نیز از سایت‌های کلیکی(Ptc) معتبر هستند.

معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی

 • اگر می‌خواهید درآمدتان بر حسب دلار یا بیت کوین باشد یکی از راه‌ها عضویت و فعالیت در سایت‌های کلیکی خارجی است که در اینجا به معرفی چند سایت برتر در سال ۲۰۲۱ می‌پردازیم.
 • سایت adbct یکی از سایت‌های خارجی است که درآمد کاربران را بر اساس روبل روسیه یا بیت کوین پرداخت می‌کند. این سایت پرداختی منصفانه برای دیدن تبلیغات دارد و تعداد تبلیغ زیادی نیز دارد.
 • سایت coinpayu این سایت از اوایل سال ۲۰۱۹ شروع به کار کرده است و پرداخت‌ها را به درستی انجام می‌دهد. این پرداخت‌ها بر اساس بیت‌کوین است. تعداد بالای تبلیغات و واریز سریع درآمد کاربران از نقاط قوت این سایت است.
 • سایت star-clicks از سایت کلیکی(Ptc) ‌مناسب برای ایرانیان است، که بدون نیاز به فیلتر شکن یا محدودیتی می توانند در آن فعالیت کرده و درآمد خود را بر اساس بیت ‌کوین یا دلار دریافت کنند.
 • سایت ojooo یکی از بهترین سایت‌های کلیکی است که درآمد را به صورت بیت‌کوین پرداخت می‌کند. روش درآمد زایی از این سایت متفاوت است مثل دیدن تبلیغات، جمع‌آوری کارت هدیه آمازون و… قابل ذکر است که این سایت برای کاربران ایرانی فیلتر نیست.
 • سایتcointiply یکی از جدیدترین و بهترین سایت‌های کلیکی است. از روش‌های مختلف از جمله دیدن تبلیغات می‌توان در این سایت فعالیت کرد و درآمدی بر اساس بیت‌ کوین به دست آورد که با انتقال به کیف پول امکان دریافت بر اساس تومان است.

بهترین سایت درآمد کلیکی ایرانی

سایت‌های گفته شده از سایت‌های معتبری هستند که سایت فیس نما و سایت پارت کلیک بهترین‌های این سایت ها داخلی است.

همانطور که گفته شده فیس نما یک شبکه اجتماعی است دارای سیستم بازدید اتوماتیک است که با آن دیگر نیاز به کلیک دستی بر روی تبلیغات نیست و شما می‌توانید با کلیک بر روی تبلیغات یا از طریق جستجوی کلمه کلیدی در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو در آمد کسب کنید.

سایت پارت کلیک یک سایت قدیمی است و کاربران زیادی در آن از طریق مشاهده تبلیغات یا سرچ در گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو کسب درآمد می‌کنند.

مزیت دیگر پارت کلیک در این است که کاربر می‌تواند هم زمان چندین صفحهٔ تبلیغات را باز کند و بعد از لود شدن ببیند و در حالی که در اکثر سایت‌ها باید یکی یکی تبلیغات را باز کنید.

معیارهای معتبر بودن سایت کلیکی

از آنجایی که شما برای فعالیت در این سایت وقت می‌گذارید لازم است تا از اعتبار سایت کلیکی(Ptc) مطمئن شوید، چرا که سایت‌های کلاهبردار زیادی در این زمینه وجود دارند. برای تایید اعتبار به موارد زیر دقت کنید:

 • نماد اعتماد الکترونیک و نماد ملی ثبت سازمانی به سایت‌هایی داده می‌شود که کسب و کارشان مورد تأیید باشد. با داشتن این نمادها هویت صاحب و محل کسب‌وکار مشخص می‌شود.
 • استفاده از پروتکل امن https و داشتند گواهی ssl ،سایتی که به امنیت اطلاعات کاربران فکر می‌کند معمولاً قابل اعتماد است.
 • داشتن دکمه تماس با ما که در آن آدرس و شماره تماس صاحب سایت درج شده باشد.
 • نظرات و تجربیات کاربرانی که قبل شما در سایت مورد نظر عضو شده‌اند باعث اعتبار بخشی به سایت می‌شود.
 • داشتن رتبه در الکسا، هر چه رتبه‌ی سایتی در الکسا عدد کمتری نشان دهد اعتبار سایت بیشتر است.
 • ظاهر مناسب و آراسته از دیگر ویژگی یک سایت معتبر است؛چرا که سایت‌های کلاهبردار برای کاهش هزینهٔ ساخت سایت از اسکریپت‌های رایگان و ارزان که دارای نقص هستند استفاده می‌کنند‌.
 • فعال بودن سایت یعنی به طور مرتبط در سایت محتوا گذاشته می‌شود که این محتوا می‌تواند عکس و فیلم و متن باشد که عکس و مشخصات مدیر سایت و دیگر اعضای ثبت شده می‌باشد، کاربران در آن نظرات خودشان را ثبت کنند و…
 • داشتن انجمن فعال یکی از نشانه‌های سایت معتبر است. اگر در قسمت انجمن فعالیت کنید متوجه می‌شوید که پرداختی‌ها دقیق بوده است یا نه!
 • اعلام در آمد معقول؛ بعضی سایت‌ها برای دیدن یک تبلیغ مبلغ زیادی اعلام می‌کنند که نشان دهنده کلاهبردار بودن سایت است.
 • داشتن قوانین سخت برداشت پول نشانهٔ این است که قصد پرداخت پول ندارند.

کسب درآمد از سایت کلیک ایرانی

یکی از ساده‌ترین راه‌های کسب در آمد اینترنتی عضویت در سایت کلیکی(Ptc) و فعالیت به عنوان کاربر است‌. اما باید دقت کنید که بیشتر سایت‌های کلیکی کلاهبردار هستند و باید در سایت‌های معتبر عضو شوید و فعالیت کنید. این سایت‌ها روش‌های مختلفی برای درآمدزایی دارند که کلیک کردن، سورف و مینی جاب معروف ‌ترین آنها است.

 1. در کلیک کردن یا PTC برای هر کلیک روی آگهی یا تبلیغات مبلغی دریافت می کنید.
 2. در اصل شما به ازای دیدن سایت‌های دیگر پول کسب می‌کنید که می‌تواند دستی یا خودکار باشد.
 3. در مینی جاب شما برای انجام کارهای ساده مثل شرکت در نظر سنجی، عضویت در سایت و… پول دریافت می‌کنید.

برای فعالیت و کسب درآمد از سایت کلیکی به چه چیزهایی نیاز داریم؟

برای درآمد از طریق سایت کلیکی به هیچ سرمایه‌ای نیاز ندارید. و فقط با استفاده از یک گوشی یا کامپیوتر می‌توانید از این راه درآمد بدست آوردید.

برای شروع کار اول باید سایت‌های معتبر ایرانی و خارجی را شناسایی کنید و سپس در آنها با نام و نام ‌خانوادگی حقیقی خود عضو شوید. بهتر است صفحه مربوط به قوانین را مطالعه کنید تا مشکلی پیش نیاید. بعد عضویت باید تبلیغات را به طور کامل مشاهد کنید.

چون ممکن است در پایان تبلیغات از شما سؤالاتی پرسیده شود و یا کارهایی مثل ثبت ‌نام نام در سایت، فرستادن ایمیل یا نظر یا سرچ کلمه کلیدی مورد نظر در موتورهای جست‌وجو را انجام دهید. با هر بار انجام این کارها به حسابتان پول واریز می‌شود که وقتی به حد نصاب رسید می‌توانید آن را برداشت کنید.

فعالیت و کسب درآمد در سایت های کلیکی چه قوانینی دارند؟

کسب درآمد از سایت کلیکی(Ptc) مثل دیگر کسب و کارها قوانینی دارد که باید رعایت شود‌ تا حساب کاربری شما مسدود نشود. اکثر قوانین سایت‌های کلیکی مشابه ‌اند و فقط امکان دارد در جزئیات متفاوت باشند. در این قسمت به صورت کلی قوانین را ذکر می‌کنیم اما بهتر است برای آگاهی از جزئیات قسمت قوانین سایت مورد نظرتان را مطالعه کنید.

 1. شما باید تنها یک حساب کاربری داشته باشید.
 2. با اطلاعات نادرست و تقلبی برای خودتان زیر مجموعه درست نکنید.
 3. در ۲۴ ساعت فقط با یک ip می‌توانید وارد سایت شوید وگرنه حساب‌های شما مسدود می‌شود.
 4. نباید از فیلترشکن‌های عمومی هنگام عضویت و فعالیت استفاده کنید.
 5. از ایجاد اکانت در مکان‌های عمومی مثل کافی‌نت یا سایت دانشگاه خودداری کنید؛ چون حسابتان بسته می‌شود.
 6. شما مجاز به استفاده از نرم‌افزار هایی مثل اتوکلاو نیستند.
 7. از ارسال اسپم برای جذب زیرمجموعه خودداری کنید.
 8. به منظور فعال ماندن هر سی روز (در بعضی از سایت‌ها کمی بیشتر یا کمتر) وارد حساب کاربری شوید.
 9. پس از گذشت ۶۰ روز اگر وارد حساب کاربری نشوید حسابتان غیر فعال و کلیه‌ موجودی حساب، معارفه، امتیاز و اعتبار تبلیغات حذف می‌شود.
 10. برای کسب درآمد از زیر مجموعه ها باید تبلیغات حساب خود را مشاهده کنید که در اکثر سایت‌ها ۴ ،۶ یا ۱۰ تبلیغ است.

در سایت های کلیکی ایرانی چقدر می توان کسب درآمد کرد؟

اگر شما به ‌صورت رایگان در سایتی عضو شوید به ازای تماشای تبلیغات در پایان ماه مبلغ حدودی ۱۲۰۰۰ تومان دریافت می‌کنید که مبلغ زیادی نیست؛ معمولاً در سایت‌ها اعضای معمولی می‌توانند حدود۱۰۰۰ زیر مجموعه بگیرند.

حال اگر برای خود زیرمجموعه اجاره کنید حدود ۴۰۰ هزار تومان از زیر مجموعه بدست می‌آورید که تقریباً نصفش را بابت اجاره پرداخت می‌کنید. یعنی از یک سایت در ماه حدود ۲۱۲ هزار تومان به دست می‌آورید.

حال اگر در ۱۰سایت عضو شوید می‌شود ۲ میلیون تومان که برای یک یا نیم ساعت کار در روز، مبلغ قابل قبولی است. اگر هم بخواهید می‌توانید عضویتتان را ارتقا دهید تا سود حاصله بیشتر شود.

چگونه از سایت کلیکی درآمد خوبی کسب کنیم؟

هرچه در تعداد سایت کلیکی(Ptc) بیشتری عضو باشید و فعالیت کنید، درآمدتان نیز به مراتب بیشتر می‌شود. اگر بخواهید به تنهایی از دیدن تبلیغات درآمد کسب کنید، سود چندانی نصیبتان نمی‌شود. بهترین کار این است که برای خود زیر مجموعه بگیرید و به ازای فعالیت زیر مجموعه‌‌ها، شما نیز سود ببرید.

برای گرفتن زیر مجموعه دو روش وجود دارد یکی اینکه لینکی که هنگام عضویت در این سایت‌ها به شما داده شده را در وب ‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و افراد با عضویت از طریق لینک داده شده زیر مجموعهٔ شما می‌شوند.

روش دوم برای وقتی است که شما بستری برای تبلیغ لينک ندارید و نمی‌خواهید مبلغی از خود هزینه کنید، برای این کار می‌توانید به ازای یک ماه کارکردن در سایت کلیکی برای خود زیر مجموعه اجاره کنید تا در کنار فعالیت خودتان از فعالیت زير مجموعه‌هایتان نیز سودی نصیب شما شود.

با گرفتن زیر مجموعه درآمدتان به حد قابل قبولی می‌رسد که با ارتقا عضویت می‌توانید سود بیشتری از هر تبلیغ به دست آوردید. خوب است بدانیم وقتی کسی مبلغی به واسط داشتن زیر مجموعه به دست می‌آورد آن پول از حساب صاحب سایت کسر می‌شود نه از حساب زیرمجموعه‌ها.

نحوه دریافت پول از سایت‌ های کلیکی

برداشت-پول-از-سایت-کلیکی

برای دریافت پول سایت کلیکی(Ptc) داخلی، ابتدا باید در قسمت تنظیمات اطلاعات مربوط به حساب بانکی خودتان که شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، شماره حسابی که عضو شبکه شتاب باشد، نام بانک و شماره شبا یا همان شناسه حساب بانکی ایران را وارد کنید.

اگر به حد نصاب دریافت پول رسیده باشید، می توانید مبلغ  مورد نظرتان را به حساب بانکی انتقال و برداشت کنید. اما برای دریافت پول از سایت‌های خارجی باید حساب اینترنتی باز کنید و وقتی به حد نصاب دریافت رسیدید، درآمدتان رو به حساب اینترنتی انتقال دهید.

بعد اگر حساب بانکی در خارج از ایران دارید حساب اینترنتی را به حساب بانکی تان انتقال دهید؛ اما اگر حساب بانکی ندارید باید موجود حساب اینترنتی تان را بفروشید و مبلغ آن را به تومان دریافت کنید.

تبلیغات کلیدی یک روش مناسب برای کسب درآمد!

یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد به صورت اینترنتی، عضویت و فعالیت در این سایت‌ها است. شما به صورت رایگان در این سایت‌ها عضو می‌شوید و با دیدن تبلیغات یا انجام کاری دیگر مثل سرچ در گوگل در آمد کسب می‌کنید‌.

سایت‌های داخلی و خارجی زیادی در این حوزه  فعالیت می‌کنند که بیشتر آنها کلاهبردار هستند. بنابراین باید از اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید. برای اینکه درآمد خوبی از سایت کلیکی(Ptc) بدست آورید باید زیرمجموعه داشته باشید تا از فعالیت آنها نیز سود برید وگرنه درآمد آنچنانی نصیبتان نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید