افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

ممبر تلگرام

کلمه ممبر یعنی عضو و این کلمه در کانال ها و گروه های تلگرامی به معنای تعداد اعضای آنها به کار می رود. بایستی دانست که چرا باید ممبر کانال و یا گروه تلگرام زیاد باشد و تعداد اعضا چه سودی برای دارنده کانال دارد. به عنوان مثال اگر شما یک فروشگاه لباس داشته باشید همواره مایل هستید تا افراد بیشتری از فروشگاه شما دیدن کنند و تعداد افراد بیشتر به منزله فروش بیشتر خواهد بود. بدیهی است که برای افزایش بهره وری تبلیغات تلگرام، افزایش ممبر تلگرام الزامی است زیرا هرچه بازدید کننده از محصولات بیشتر باشد در نتیجه مشتری و خریدار نیز بیشتر است.

نکته دیگر اینکه معمولا افراد به دنبال فروشگاه های بزرگ هستند و در کانال های تلگرامی تعداد ممبر کانال به نوعی بیانگر بزرگی فروشگاه تلگرامی هستند.

مزیت دیگر بالا بودن ممبر تلگرام این است که با افزایش تعداد نفرات این امکان نیز افزایش پیدا می کند که افراد عضو در گروه و یا کانال شما ، آن را به سایرین معرفی نمایند. به طور مثال با فروارد کردن (ارسال) یک پیام حاوی لینک سایر افرادی که عضو کانال و یا گروه شما نیستند می توانند به کانال شما دسترسی پیدا کنند.

بنری که برای تبلیغات در نظر گرفته می شود باید حاوی نکات زیر باشد

باد جذاب بوده و جلب توجه نماید

از عکس های زیبا و مرتبط با موضوع کانال تلگرام شما استفاده شود

متن زیبا و جذاب برای بر تبلیغات تلگرامی خود انتخاب کنید

حتما در نوشته خود لینک کانال را قرار دهید

متن نگارش شده خلاصه و کاملا گویا باشد

بعنوان مثال متن مورد نظر باید طوری تدوین شده باشد که برای اعضای کانال قابل درک باشد چرا که ممبر کانال ممکن است از هر سنی و یا قشری از جامعه باشند .

افزایش ممبر تلگرام2

افزایش ممبر تلگرام

مدیران کانال از هر روشی برای افزایش ممبر تلگرام خود استفاده میکنند و بعضی از مدیران از روش خرید ممبر فیک برای افزایش کانال خود استفاده می کنند و بهتر است بجای اینکه از روش های ممبر فیک  برای افزایش ممبرتلگرام استفاده کنیم از روش های دائمی و موثرمانند جذب ممبر تلگرام استفاده کنیم، مزیت استفاده از ممبر واقعی این است که می توانند مشتری شما شوند ولی ممبرهای فیک توانایی تبدیل به مشتری را نخواهند داشت.

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما