عدم نمایش آنلاین بودن در تلگرام

عدم نمایش آنلاین بودن در تلگرام

عدم نمایش آنلاین بودن در تلگرام

یکی از قابلیت هایی که تلگرام در اختیار کاربران قرار داده است، عدم نمایش آنلاین بودن در تلگرام ، یا به عبارتی Last seen resently  است که شما می توانید تلگرام خود رادر حالت Last seen  قرار دهید تا کسی آنلاین بودن شما را متوجه نشود.

گاهی ممکن است که کاربران بخواهند در تلگرام حضور داشته باشند، ولی بنا به دلایلی نخواهند که کسی از وضعیت آنلاین بودن آنها مطلع شود. ما قصد داریم شما بصورت تصویری نمایش دهیم. به شما آموزش دهیم که چگونه آنلاین بودن خود را از دید دیگران پنهان کنید.

تلگرام این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می دهد که آخرین زمان بازدید خود را از کاربران دیگر مخفی کنند، به معنی دیگر Last seen  می گوییم.

با پنهان کردن زمان بازدید خود در این برنامه کاربر در زیر عکس پروفایل شما، بجای دیدن زمان آنلاین بودن شما عبارت Last Seen Resenly  را مشاهده خواهد کرد. بنابراین شما با این روش وضعیت آنلاین بودن خود را می توانید از همه مخفی کنید.

آموزش عدم نمایش آنلاین بودن در تلگرام بصورت تصویری

– در ابتدا وارد تنظیمات تلگرام خود شوید.

– در مرحله بعدی گزینه privacy and security را انتخاب کنید.

– و در صفحه ی باز شده حالت Last seen را انتخاب کنید، تا یک کادر محاوره ای برای شما باز شود.

– در کادر باز شده سه گزینه وجود دارد.

Everybody:همه کاربران

My Contacts:مخاطبان من

Nobody: هیچکدام

– در قسمت پایین کادر دو گزینه وجود دارد.

Never share with: اگر بر روی این گزینه کلیک کنید می توانید افرادی که دوس دارید وضعیت آنلاین بودن شما را ببینند به این صفحه اضافه کنید.

Always shareWith:اگر بر روی این گزینه کلیک نمایید می توانید افرادی که دوس ندارید وضعیت آنلاین بودن شما را ببینند به این لیست اضافه کنید.

نکته :

شما اگر در وضعیت Last seen  قرار بگیرید کسی از وضعیت آنلاین بودن شما مطلع نمی شود و همچنین شما هم از آنلاین بودن هیچ کاربری مطلع نخواهید شد.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.