متوقف کردن تبلیغ گوگل

تعویض داشبورد گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل

یکی از ویژگی های مهم گوگل ادز (تبلیغات در گوگل)، فعال کردن تبلیغ گوگل و متوقف کردن آن در زمان های دلخواه شما است. به عنوان مثال براساس اتفاقی دیگر قادر به خدمت رسانی در ادامه روز نمی باشید می توانید با متوقف کردن تبلیغ گوگل از هزینه های اضافی جلوگیری کنید و بعد از مدتی نسبت به فعال کردن تبلیغ گوگل اقدام کنید.. گاهی ممکن است که بعضی از خدمات خود را بخواهید متوقف کنید و یا تعدادی از کلمات کلیدی را متوقف کنید. در این مقاله آموزش فعال کردن تبلیغ گوگل و متوقف کردن آن به صورت تصویری و کاملا ساده در اختیار شما می باشد. قبل از خواندن این مقاله حتما مقاله ساختار گوگل ادوردز را مطالعه فرمایید.

 

فعال کردن تبلیغ گوگل

فعال و متوقف کردن کمپین گوگل ادز

برای این کار بعد از ورود به پنل اصلی گوگل ادوردز از نوار چپ، گزینه Campaigns را انتخاب کنید. حال در صفحه ظاهر شده، در کنار کمپین مورد نظر خود بر روی آیکون دایره ای کلیک نمایید. (مانند تصویر زیر)

فعال کردن تبلیغ گوگل

برای فعال کردن تبلیغ گوگل باید برروی گزینه Enable کلیک کنید و برای متوقف کردن آن باید بر روی گزینه Pause کلیک نمایید. رنگ سبز نشان از فعال کردن تبلیغ گوگل می باشد.

 

فعال و متوقف کردن گروه آگهی

ممکن است در هر کمپین خود چند گروه آگهی داشته باشید که در زمانی بخواهید چند گروه آگهی را متوقف یا فعال کنید. برای این کار هم مانند مرحله قبل کافست یکی از دو گزینه را انتخاب کنید تا گزوه آگهی شما فعال یا متوقف شود.

 

فعال یا متوقف کردن کلمات کلیدی

هر یک از کلمات کلیدی که عملکرد مناسبی در تبلیغ ندارند و یا قصد دارید آن ها را متوقف کنید میتوانید این کار را در هر زمانی انجام دهید. طریقه ی این کار نیز مانند مرحله های قبلی است و باید بر روی آیکون دایره ای شکل کنار هر کلمه کلیک کنید و تنطیمات مورد نظر خود را اعمال کنید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

مریم داورزنی
مریم داورزنی
اندازه واقعی آمــوزش یافتگی تو، آن چیزی نیست که می دانی. بلکه این است که چطور دانسته هایت را با دیگران سهیم شوی. حدود سه سالی میشه که کارم را با ادوردز و مارکتینگ شروع کردم. خوشحالم که همراه با تاپ ادورت آنچه آموخته ام رو در اختیار شما قرار می دهم.

2 دیدگاه ها

  1. یک فرد راضی هستم گفت:

    این نکته که میتونیم هر قسمتی از تبلیغ رو که خواستیم نمایش بدیم و هر قسمت رو هم که نه متوقف کنیم بدون اینکه خللی تو قسمتی که میخوایم نمایش داشته باشیم وجود داشته باشه واقعا از آپشنای خوبه گوگل هست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.