راه های پرداخت در گوگل ادز

آموزش تبلیغ گوگل

پرداخت در گوگل ادز (payment method)

پرداخت در گوگل ادز به دو صورت امکان پذیر می باشد و می توانید به یکی از این دو روش پرداخت را انجام دهید. با توجه به قیمت بالای دلار و تاثیر دلار بر روی تبلیغات گوگل (گوگل ادز) باید اکانت را به بهینه ترین صورت ممکن ساخت تا بتوان بیشترین بهره را از تبلیغات در گوگل برد. در مسائل مالی گوگل ادز اولین قدم این است که راه های پرداخت در گوگل ادز را بشناسید و از آن ها به بهینه ترین صورت ممکن استفاده نمایید.

راه های پرداخت در گوگل ادوردز

  1. پرداخت اتوماتیک – 
  2. پرداخت دستی – Manual payments

پرداخت اتوماتیک

در پرداخت اتوماتیک شما ابتدا یک مقدار را برای گوگل تعیین می کنید. به عنوان مثال ۵۰ دلار قرار می دهید و اکانت شما شارژ خواهد شد. شارژ بعدی اکانت شما زمانی اتفاق می افتد که یکی از دو شرط زیر برقرار شود:

اگر یکی از این شرظ ها برقرار شود، اکانت شما به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد.

پرداخت در گوگل ادز

پرداخت دستی

در این راه از پرداخت در گوگل ادوردز ، شما ابتدا اکانت خود را به میزان دلخواه شارژ خواهید کرد و اکانت تا لحظه ی اتمام شارز فعال خواهد بود. بعد از این که شارز اکانت ه اتمام رسد، تبلیغ گوگل دیگر نمایش نخواهد داشت. در این جا برای فعال سازی دوباره ی تبلیغ گوگل لازم است تا اکانت خود را با دیگر به میزان دلخواه شارز کنید. یعنی تا زمانی که خودتان نخواهید پرداختی به گوگل صورت نخواهد گرفت.

پیشنهاد تاپ ادورت برای پرداخت در گوگل ادز

با توجه به اتوماتیک بودن راه اول، این راه پرداخت در گوگل ادز زیاد مناسب نیست زیرا ممکن است زمانی شما میل به ادامه ی تبلیغات نداشته باشید ولی با توجه به شرط های گفته شده در بالا اکانت شما به صورت اتوماتیک شارز شود. برگشت مبلغ زمانی بین دو تا چهار هفته طول خواهد کشید و این موضوع ممکن است برای شما مشکل ساز شود. لذا راه دوم پرداخت در گوگل ادز بسیار مناسب بوده و شرایط مالی و پرداخت کاملا در دست شما خواهد بود. راه اول برای کسانی مناسب است که به صورت مداوم خواستار تبلیغات در گوگل باشند و بودجه بندی دقیق زیاد مد نظر آنها نباشد.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.