جلوگیری از حذف اطلاعات گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس ابزاری است که به سادگی می توانید تمامی اطلاعاتی که برای مدیریت سایت نیاز دارید را به دست آورید، از جمله تعداد ورودی های سایت، از کدوم مناطق ورودی داشته ایم، از چه دستگاه هایی ورودی داشته ایم و بی نهایت اطلاعات مفید دیگر. گوگل به تازگی اعلام کرده که به دلیل انطباق با قوانین GDPR، تمامی گزارشات استاندارد گذشته سایت شما را در آنالیتیکس حذف خواهد کرد و برای جلوگیری از حذف اطلاعات گوگل آنالیتیکس تا ۲۵ می فرصت داده است.

جلوگیری از حذف اطلاعات گوگل آنالیتیکس

گزارشات استاندارد شامل: Event, تبلیغات، کوکی و User-ID هستند.

برای پاک نشدن اطلاعات، شما باید پس از ورود به آنالیتیکس، به شکل زیر عمل کنید.

 

۱- وارد دسترسی Admin شوید.

 

گوگل آنالیتیکس

 

۲- از منوی Property گزینه Tracking Info را انتخاب کنید.

 

گوگل آنالیتیکس

 

۳- در اینجا هر زمانی که انتخاب کنید، باعث پاک شدن تمامی اطلاعات قبل از آن خواهد شد.

 

گوگل آنالیتیکس

 

برای مثال اگر ۱۴ ماه را انتخاب کنید، از ماه بعد تمامی اطلاعات ۱۴ ماه به قبل شما در دسترس نخواهد بود.

توصیه می کنیم گزینه Do not automatically expire را انتخاب کنید تا اطلاعات شما بدون تغییر به کار خود ادامه دهند و سپس بر روی Save کلیک کنید.

خدمات تبلیغات در گوگل تاپ ادورت

در هر مرحله از ساخت و مدیریت گوگل ادوردز که مشکل داشته باشید تاپ ادورت در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز شما را انجام خواهد داد. این خدمات شامل:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

شارژ اکانت گوگل ادوردز

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر تمایلی به استفاده ی مستقیم نداشته باشید تاپ ادورت به ازای دریافت هزینه تعداد کلیک مشخصی را به شما تحویل می دهد یعنی مقدار مشخصی که در لینک زیر می باشد، مشتری وارد سایت شما خواهد شد.

تعرفه کلیکی

اگر تمایل دارید که مدیریت از طرف ما انجام شود و شما به تمامی مراحل دسترسی داشته باشید و قادر به تنطیم هزینه های مورد نظر خود باشید، (تمامی هزینه ها و شارژ های انجام شده قابل رویت می باشد) می توانید از پلن ویژه گوگل ادوردز استفاده نمایید.

پلن ویژه گوگل ادوردز


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.