آموزش جلوگیری از هک تلگرام

آموزش جلوگیری از هک تلگرام

آموزش جلوگیری از هک تلگرام

این روزها شایعات زیادی مبنی بر اینکه تلگرام شما مورد هک قرار گرفته به گوشتان میرسد. هک تلگرام یکی از مواردی است که امروزه با آن مواجه هستیم. با بوجود آمدن گوشی های هوشمند و شبکه های مجازی این نگرانی همیشه وجود دارد و با توجه به دسترسی کاربران به شبکه های مجازی باعث ترس مردم شده است. با توجه به همین موضوع بعضی از شرکت ها و سازمان ها فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده اند و هک تلگرام را به مردم یاد می دهند. تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه هاست با توجه به رشد سریع و قابل توجهی، که این چند سال اخیرداشته است و همچنین تبلیغات در تلگرام جایگاه مناسبی در تبلیغات اینترنتی پیدا کرده است. در ادامه جلوگیری از هک تلگرام را آموزش خواهید دید.

در تنظیمات امنیتی تلگرام یک گزینه بسیار مهم وجود دارد که تا حد زیادی می تواند مارا از هکرها در امنیت نگه دارد. توصیه می کنیم روزی چند بار این قسمت را چک کنید تا از امنیت خود مطلع شوید. به این منظور مراحل زیر را دنبال کنید.

مراحل زیر را برای جلوگیری از هک تلگرام انجام دهید:

– در ابتدا وارد Setting تلگرام خود شوید.

– در مرحله بعدی بر روی گزینه privacy and Security بروید.

– در مرحله بعدی بر روی قسمت Security رفته و گزینه Passcode lock  را انتخاب می کنیم .

– شما می توانید با انتخاب این گزینه هنگام ورود به تلگرام یک قفل بگذارید که این قفل در مواقعی که میخواهید وارد شوید ظاهر می شود .

نحوه تشخیص هک شدن در تلگرام

سوال اینجاست که کاربران چگونه مورد هک شدن قرار گرفتند و اینکه اگر فردی مورد هک قرار گرفت چطور آن را تشخیص دهد. به این منظور در برنامه تلگرام به قسمت Setting مراجعه کنند و در قسمت  Section show all مشاهده می کنید که آیا بجز مشخصات تلفن همراه شما مشخصات گوشی دیگری در اینجا نوشته شده است یا نه، اگر بجز مشخصات شما چیزی نوشته نشده بود یعنی شما هک نشده اید.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.