تبلیغات کلیکی در گوگل

سیستم تبلیغات کلیکی گوگل تحت عنوان تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز فعالیت میکند. پرداخت کلیکی ادوردز با استراتژی مزایده ای عمل می کند، یعنی به ازای هر کاربری که روی آگهی در صفحه اول گوگل کلیک کرده و وارد سایت شود، از شارژ اکانت ادوردز مبلغی کسر می شود. تبلیغات کلیکی گوگل یکی از ابزارهای کاربردی با سازوکار مناسب برای انواع کسب و کار است که شرکت گوگل چند سالی است این سرویس را به منظور انجام تبلیغات اینترنتی برای تجارتهای مختلف ارائه داده است..

تماس با ما

تاپ ادورت | پارتنر رسمی گوگل ادوردز

تبلیغات کلیکی گوگل با تاپ ادورت چه مزایایی دارد؟


 

نظر مشتریان

 • علی احمدی
  مجموعه ما قبلا با یک شرکتی کار میکرد که محاسبات مالی مشخص و شفافی نداشتند. تا اینکه با دوستان تاپ ادورت آشنا شدیم و تبلیغات ادوردز و سپس خدمات دیگر را به آنها سپردیم. با تشکر از مدیریت، پرسنل و کارشناسان شرکت تاپ ادورت. دلیل انتخاب ایشان عواملی همچون پشتیبان خوب، سرعت عمل عالی، بخصوص درج قیمت شارژ آنلاین، صمیمیت اعضا و پاسخگو بودن بوده است.
  علی احمدی
 • بهروز ادیبی
  فروشگاه اینترنتی ما در ابتدای امر نیاز به معرفی در فضای اینترنت داشت. در نهایت  به تاپ ادورت رسیدیم که به خوبی تونستن با گوگل ادوردز  این نیاز ما رو برآورده کنن. قیمت و پشتیبانی اونها مناسبه و ما قصد داریم همچنان باهاشون ادامه بدیم. اما جا داره یه انتقادی هم از این شرکت خوب داشته باشم; بهتره که پشتیانی خودتون رو در روزهای تعطیل هم همچنان بصورت قوی ادامه بدید چون خیلی از مشاغل در روزهای تعطیل هم فعال هستن
  بهروز ادیبی
 • کلنیک آنورکتال
  من بعد از کارکردن با چندین شرکت خدمات نت وُرک مختلف با تاپ ادورت آشنا شدم و تمامی قسمت نت وُرک خودم رو با اعتماد کامل روی دوششون گذاشتم، به خاطر پشتیبانی بسیار عالیشون که همیشه حواسشون به کار من هست، قیمت مناسبشون نسبت به باقی شرکت ها، صمیمیت کارکنان (که واقعا عالی و قابل ستایشه) حتی بعضی وقت ها بیشتر از خودم پیگیر کار بودند.
  کلینیک آنورکتال

در اکانت ادوردز همه چیز رصد می شود


ابزارها و امکانات زیادی در گوگل ادوردز وجود دارد که می توان با استفاده از آنها کمپینهای تبلیغاتی را آنالیز و چشم انداز تبلیغات کلیکی را بهبود بخشید.


ساخت اکانت گوگل ادوردز در تاپ ادورت به صورت رایگان انجام می شود و شما تنها برای شارژ مجدد اکانت خود اقدام می نمایید و با وجود دسترسی کامل بر آن نظارت خواهید داشت و یا حتی تغییرات دلخواه خود را در آن اعمال کنید.


ساخت اکانت گوگل ادوردز

بهینه سازی تبلیغات و افزایش کلیک های دریافتی


هزینه تبلیغات کلیکی گوگل قابل تقلیل است اگر کمپین های تبلیغاتی و وبسایت بهینه شوند


طبق سازوکار گوگل ادودرز هزینه تبلیغات متناسب با میزان رتبه تبلیغ و کیفیت آن است. کیفیت تبلیغ هم وابسته به وضعیت کمپین و صفحات فرود داخل وب سایت شما خواهد بود. در صورتی که نمره شاخص کیفیت افزایش پیدا کند، هزینه تبلیغات بصورت چشمگیری کاهش می یابد. در واقع با صرف هزینه کمتر کلیک بیشتری دریافت می شود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید


تماس با ما

فرم تماس
به جهت تماس کافی است فرم زیر را ارسال نمایید، کارشناسان ما در زمانی کوتاه با شما تماس خواهند گرفت

 سفارش

گروه تبلیغاتی تاپ ادورت

تلفن تماس: 66930593-021

شماره تلگرام: 09195913319

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت