تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

تبلیغات رایگان در گوگل ادز

 • تبلیغات رایگان در گوگل به چه صورتی ممکن است؟!
 • آیا واقعا تبلیغات رایگان در گوگل امکان پذیر است؟
 • پروموشن کد چیست و چطور می‌توان از آن استفاده نمود؟
 • چرا گفته می‌شود که تبلیغات رایگان در گوگل امکان پذیر است؟

این موارد به روشنی در مقاله تبلیغات رایگان در گوگل ادز مورد بحث قرار گرفته است.

پیشنهاد ویژه تبلیغاتی چیه؟!

تبلیغات رایگان در گوگل با استفاده از تبلیغات گوگل ادز کاملا واقعی بوده و به رایگان می‌توان در گوگل، تبلیغ نمود.

اما شاید از خود بپرسید پس واقعا هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت بشه؟ خیر، اینطور نیست، اما هزینه پرداخت شده بابت چیه پس؟

قسمت رایگان ماجرا اینجاست که شما با انجام تبلیغات در گوگل ادز به ازای نمایش هیچ هزینه‌ای پرداخت نمیکنید و تنها درصورتی هزینه پرداخت خواهد شد که مشتری بر روی تبلیغات شما کلیک کند و وارد وب سایت شما شود.

پیشنهاد ویژه برای سال ۱۴۰۰
تخفیف 30% کارمزد بر روی شارژ 300 دلاری
همین امروز با شارژ اکانت گوگل ادز 30 درصد تخفیف بگیرید.


پس اگر هزاران نمایش داشته باشید لازم نیست هیچگونه هزینه‌ای پرداخت کنید ولی بابت کلیک‌هایی که موجب وارد شدن مشتری به سایت می‌شود هزینه باید پرداخت شود که کاملا به صرفه است.

نکته قابل ذکر این است که شما می‌توانید کلمات کلیدی، زمان نمایش تبلیغ و موارد بسیاری را کنترل کنید. یعنی تنها به ازای کسانیکه مشتری می‌شوند هزینه پرداخت خواهید کرد. پس همانطور که بیان شد تبلیغات رایگان در گوگل واقعیت داشته و قابل انجام خواهد بود.

پروموشن کد چیست؟

پروموشن کد (promotion code) شارژ اعتباری است که گوگل به اکانت‌های جدید و برخی از اکانت‌های ادرودز هدیه می‌دهد.

گوگل این شارژ را به دو صورت ارائه می‌دهد:

 1. از طریق پارتنرهای رسمی خود. پارتنرهای‌های رسمی گوگل در هر ماه تعدادی پروموشن دریافت می‌کنند و از طرف گوگل به کاربران خود هدیه می‌دهند.
 2. با ارسال جیمیل به طور تصادفی برای بعضی از کاربران. گوگل معمولا به صورت تصادفی در هرسال به تعدادی از افرادی که دارای اکانت اختصاصی گوگل ادوردز باشند، جایزه‌ای به صورت کوپن اعطا می‌کند که معمولا از 50 تا 200 دلار می‌باشد.

پیش از این، گوگل برای هر اکانت میزان ثابتی پروموشن در نظر می‌گرفت. در حال حاضر گوگل با توجه به مصرف ماه اول اکانت، در ماه دوم به همان میزان، به اکانت مورد نظر شارژ اعتباری به صورت هدیه می‌دهد. این هدیه تا سقف 120 دلار است و برای دریافت آن باید روش فعال کردن پروموشن کد را بیاموزید.

نحوه استفاده از پروموشن کد

کاربران ادوردز این شارژ هدیه (promotion code) را فقط در همان اکانت (گوگل ادوردز) تبلیغات در گوگل می‌توانند استفاده کنند. همچنین بعد از دریافت پروموشن، هیچگونه زمان مصرف و تاریخ مصرفی وجود ندارد و لازم نیست نگران از بین رفتن اعتبار هدیه باشید.

استفاده از پروموشن کد اختصاصی

اگر کد پروموشن اختصاصی دارید با انجام مراحل زیر می‌توانید از این کد استفاده نمایید. هچنین پروموشن دریافت شده از طرف پارتنرهای رسمی گوگل نیز در این قسمت قابل رویت است.

 • وارد اکانت گوگل ادوردز شوید.
 • بر روی کلیک کنید.
 • سپس بر روی گزینه Billing & payments رفته و آن را انتخاب کنید.

تبلیغات رایگان در گوگل

 • از منوی سمت چپ داشبورد بر روی گزینه Settings کلیک کنید.
 • به سمت پایین اسکرول کرده و بر روی گزینه Manage promotional codes کلیک کنید.

پروموشن کد گوگل ادوردز

 • حال Promotional code+ را انتخاب کنید.
 • کد پروموشن کد خود را وارد کنید.
 • در نهایت بر روی Save کلیک کنید.

تبلیغات رایگان در گوگل

پروموشن کد گوگل ادوردز

شرایط دریافت هدیه از سوی تاپ ادورت

برای استفاده از پروموشن به این نکته توجه داشت باشید که برای هر دامنه و اکانت تنها یکبار می‌توان از پروموشن استفاده کرد. با توجه به محدود بودن تعداد اکانت‌های پروموشن دار، درصورت خواستن اکانت پروموشن دار حتما به کارشناسان تاپ ادورت اعلام نمایید. در صورتی گه قبلا از پروموشن استفاده کرده باشید و همچنین دامنه یا ایمیل به گوگل بدهی داشته باشد، تاپ ادورت هیچ مسئولیتی در برابر ساسپند شدن اکانت نخواهد داشت.

در صورتی که قبلا از پروموشن استفاده کرده اید، هنگام تماس با ما برای ساخت اکانت ادوردز حتما به کارشناسان ما اطلاع دهید. چنانچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، بنابر قوانین گوگل اکانتی که برای بار دوم اقدام به فعال سازی پروموشن کد بکند، از طرف گوگل ساسپند خواهد شد.

پروموشن کد گوگل ادوردز

2 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات رایگان در گوگل ادز»

 1. سلام پروموشن رو فقط رو همون دامنه ای که بهش تعلق گرفته میشه استفاده کرد یا میشه تو دامنه های دیگه ای که داریم ازش استفاده کنیم؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید