پروموشن کد گوگل ادوردز

پروموشن کد گوگل ادوردز

پروموشن کد چیست؟

پروموشن کد (promotion code) شارژ اعتباری است که گوگل به اکانت های جدید و برخی از اکانت های ادرودز هدیه می دهد. گوگل این شارژ را به دو صورت ارائه می دهد:

1- از طریق پارتنرهای رسمی خود. پارتنرهای های رسمی گوگل در هر ماه تعدادی پروموشن کد دریافت می کنند و از طرف گوگل به کاربران خود هدیه می دهند.

2- با ارسال جیمیل به طور تصادفی برای بعضی از کاربران ادرودز.

این اکانت ها برای دریافت هدیه می بایست زیر مجموعه پارتنرهای رسمی گوگل باشند. گوگل این امکان را تنها به تعداد محدودی از اکانت های فعال خود هدیه می دهد. تاپ ادورت این پروموشن کد ها را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

تا پیش از این، هدیه گوگل به صورت ۷۵ و ۸۱ دلاری بود. ولی در حال حاضر گوگل با توجه به مصرف ماه اول اکانت، در ماه دوم به همان میزان مصرف ماه اول، به اکانت مورد نظر شارژ اعتباری به صورت هدیه می دهد. این هدیه تا سقف 120 دلار است و برای دریافت آن نیاز دارید تا فعال کردن پروموشن کد را بیاموزید.

نحوه استفاده از پروموشن کد

کاربران ادوردز می توانند این شارژ هدیه (promotion code) را فقط در همان اکانت (گوگل ادوردز) تبلیغات در گوگل استفاده کنند. همچنین بعد از دریافت پروموشن کد، شما مهلت دارید تا سقف 120 دلار هدیه گوگل را در طول یک ماه مصرف کنید. بعد از اتمام یک ماه دیگر قادر به استفاده از شارژ هدیه نیستید. فرقی نمی کند که چه میزان از شارژ هدیه شما باقی مانده باشد. در هر صورت بعد از اتمام زمان امکان استفاده از پروموشن کد وجود ندارد.

استفاده از پروموشن کد اختصاصی

اما اگر کد پروموشن اختصاصی دارید با پیگیری روند زیر می توانید از این کد استفاده نمایید.

مرحله اول: ورود به تنظیمات مالی

پروموشن کد گوگل ادوردز پروموشن کد گوگل ادوردز

پروموشن کد گوگل ادوردز

مرحله دوم : ورود به بخش تنظیمات پروموشن کد پروموشن کد گوگل ادوردز

 

پروموشن کد گوگل ادوردز پروموشن کد گوگل ادوردز

شرایط دریافت پروموشن کد از سوی تاپ ادورت

تاپ ادورت در اقدام اول و برای انجام شارژ اکانت، دو انتخاب برای شما مشتریان عزیز قرار داده است:

  • شارژ اکانت گوگل ادوردز به ارزش 300 دلار
  • و یا شارژ 200 دلاری اکانت خود و تحویل مدیریت آن را به کارشناسان تاپ ادورت

نکته بسیار مهم در استفاده از شارژ هدیه این که، با یک دامنه و یک اکانت فقط یک پروموشن کد می توانید دریافت کنید. زمانی که برای ساخت اکانت گوگل ادوردز با کارشناسان ما تماس می گیرید، حتما اطلاع دهید که تابحال از شارژ هدیه استفاده کرده اید یا خیر. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید، بنابر قوانین گوگل اکانتی که برای بار دوم اقدام به فعال سازی پروموشن کد بکند، از طرف گوگل ساسپند می شود.

پروموشن کد گوگل ادوردز

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

2 دیدگاه ها

  1. شاهین گفت:

    سلام پروموشن رو فقط رو همون دامنه ای که بهش تعلق گرفته میشه استفاده کرد یا میشه تو دامنه های دیگه ای که داریم ازش استفاده کنیم؟

    • رضا محمدی گفت:

      اگر برای دامنه های دیگه استفاده شود ممکن است موجب ساسپند شدن اکانت بشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت