پروموشن کد گوگل ادوردز

پروموشن کد گوگل ادوردز

پروموشن کد چیست؟

پروموشن کد (promotion code) شارژ اعتباری است که گوگل به اکانت های جدید و برخی از اکانت های ادرودز هدیه می دهد. گوگل این شارژ را به دو صورت ارائه می دهد:

۱- از طریق پارتنرهای رسمی خود. پارتنرهای های رسمی گوگل در هر ماه تعدادی پروموشن کد دریافت می کنند و از طرف گوگل به کاربران خود هدیه می دهند.

۲- با ارسال جیمیل به طور تصادفی برای بعضی از کاربران ادرودز.

این اکانت ها برای دریافت هدیه می بایست زیر مجموعه پارتنرهای رسمی گوگل باشند. گوگل این امکان را تنها به تعداد محدودی از اکانت های فعال خود هدیه می دهد. تاپ ادورت این پروموشن کد ها را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

تا پیش از این، هدیه گوگل به صورت ۷۵ و ۸۱ دلاری بود. ولی در حال حاضر گوگل با توجه به مصرف ماه اول اکانت، در ماه دوم به همان میزان مصرف ماه اول، به اکانت مورد نظر شارژ اعتباری به صورت هدیه می دهد. این هدیه تا سقف ۱۲۰ دلار است و برای دریافت آن نیاز دارید تا فعال کردن پروموشن کد را بیاموزید.

نحوه استفاده از پروموشن کد

کاربران ادوردز می توانند این شارژ هدیه (promotion code) را فقط در همان اکانت (گوگل ادوردز) تبلیغات در گوگل استفاده کنند. همچنین بعد از دریافت پروموشن کد، شما مهلت دارید تا سقف ۱۲۰ دلار هدیه گوگل را در طول یک ماه مصرف کنید. بعد از اتمام یک ماه دیگر قادر به استفاده از شارژ هدیه نیستید. فرقی نمی کند که چه میزان از شارژ هدیه شما باقی مانده باشد. در هر صورت بعد از اتمام زمان امکان استفاده از پروموشن کد وجود ندارد.

استفاده از پروموشن کد اختصاصی

اما اگر کد پروموشن اختصاصی دارید با پیگیری روند زیر می توانید از این کد استفاده نمایید.

مرحله اول: ورود به تنظیمات مالی

پروموشن کد گوگل ادوردز پروموشن کد گوگل ادوردز

پروموشن کد گوگل ادوردز

مرحله دوم : ورود به بخش تنظیمات پروموشن کد پروموشن کد گوگل ادوردز

 

پروموشن کد گوگل ادوردز پروموشن کد گوگل ادوردز

شرایط دریافت پروموشن کد از سوی تاپ ادورت

تاپ ادورت در اقدام اول و برای انجام شارژ اکانت، دو انتخاب برای شما مشتریان عزیز قرار داده است:

 • شارژ اکانت گوگل ادوردز به ارزش ۳۰۰ دلار
 • و یا شارژ ۲۰۰ دلاری اکانت خود و تحویل مدیریت آن را به کارشناسان تاپ ادورت

نکته بسیار مهم در استفاده از شارژ هدیه این که، با یک دامنه و یک اکانت فقط یک پروموشن کد می توانید دریافت کنید. زمانی که برای ساخت اکانت گوگل ادوردز با کارشناسان ما تماس می گیرید، حتما اطلاع دهید که تابحال از شارژ هدیه استفاده کرده اید یا خیر. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید، بنابر قوانین گوگل اکانتی که برای بار دوم اقدام به فعال سازی پروموشن کد بکند، از طرف گوگل ساسپند می شود.

پروموشن کد گوگل ادوردز

 

تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل (گوگل ادوردز) یک سرویس تبلیغات اینترنتی می باشد که با استفاده از آن می توانید طی ده دقیقه در لینک اول گوگل باشید و بیشترین مشتری را جذب سایت خود کنید. گوگل معمولا به صورت تصادفی در هرسال به تعدادی از افرادی که دارای اکانت اختصاصی گوگل ادوردز باشند، جایزه ای به صورت کوپن تبلیغ در گوگل اعطا می کند که معمولا از ۵۰ دلار تا ۲۰۰ دلار می باشد.

کوپن تبلیغ در گوگل

زمانی که گوگل به یک اکانت اختصاصی گوگل ادوردز، کوپن تبلیغ در گوگل می دهد، این کوپن تنها در این اکانت اختصاصی قابل استفاده است و در دیگر اکانت ها اعتباری ندارد لذا تاپ ادورت تمامی کوپن های اعطایی از سوی گوگل را به مشتری تحویل می دهد زیرا به غیر از اکانت اختصاصی مشتری در جایی دیگر کاربرد نخواهد داشت.

خرید اکانت گوگل ادوردز

کوپن تخفیف گوگل ادوردز

طرز استفاده از کوپن تبلیغات در گوگل

 1. وارد اکانت گوگل ادوردز خود شوید.
 2. بر روی  کلیک کنید.
 3. سپس بر روی گزینه Billing & payments رفته و آن را انتخاب کنید.
 4. از منوی سمت چپ داشبورد بر روی گزینه Settings کلیک کنید.
 5. به سمت پایین اسکرول کرده و بر روی گزینه Manage promotional codes کلیک کنید.
 6. حال Promotional code+ را انتخاب کنید.
 7. کد کوپن تبلیغ گوگل خود را وارد کنید.
 8. در نهایت بر روی Save کلیک کنید.

حال کوپن تبلیغات در گوگل برای شما فعال شده است و با توجه به مقدار کوپن اکانت اختصاصی گوگل ادوردز شما شارژ خواهد شد، که این مقدار معمولا بین ۵۰ دلار تا ۲۰۰ دلار می باشد. اگر پلن مدیریت اکانت گوگل ادوردز و یا پلن ویژه تبلیغات گوگل ادوردز را انتخاب کرده باشید، تاپ ادورت سریعا کوپن تبلیغ در گوگل شما را فعال خواهد نمود و تا مدتی دیگر نیاز به شارژ اکانت گوگل ادوردز نخواهید داشت.

مریم داورزنی
مریم داورزنی
اندازه واقعی آمــوزش یافتگی تو، آن چیزی نیست که می دانی. بلکه این است که چطور دانسته هایت را با دیگران سهیم شوی. حدود سه سالی میشه که کارم را با ادوردز و مارکتینگ شروع کردم. خوشحالم که همراه با تاپ ادورت آنچه آموخته ام رو در اختیار شما قرار می دهم.

2 دیدگاه ها

 1. شاهین گفت:

  سلام پروموشن رو فقط رو همون دامنه ای که بهش تعلق گرفته میشه استفاده کرد یا میشه تو دامنه های دیگه ای که داریم ازش استفاده کنیم؟

  • رضا محمدی گفت:

   اگر برای دامنه های دیگه استفاده شود ممکن است موجب ساسپند شدن اکانت بشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.