آمار جستجو در گوگل

آمار جستجو در گوگل

آمار جستجو در گوگل

بخش چهارم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – این فیلم میزان بالای آمار جستجو در گوگل را می رساند ولی بد نیست کمی اطلاعات بیشتر نیز داشته باشید تا خیالتان از میزان اهمیت تبلیغات در گوگل راحت شود. آمار جستجو در گوگل در جهان حدود 88 درصد می باشد که این آمار هر کسی را متقاعد می کند تا برای تبلیغات اینترنتی از تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) استفاده کند.

لازم به ذکر است که از کل کاربران گوگل حدود 91 درصد آنها تنها از صفحه اول گوگل استفاده می کنند و همچنین جالب است بدانید که از میان کاربران اینترنتی حدود 55 درصد تنها از لینک اول گوگل دیدن می کنند که این موضوع اهمیت فراوان حضور در لینک اول گوگل را می رساند. به طور ساده تر بخواهیم بیان کنیم یعنی 55 درصد کل مشتریان تنها از لینک اول گوگل دیدن می کنند و از آن سایت خرید خود را انجام می دهند.

بخش سوم – محل نمایش تبلیغ گوگل

بخش پنجم – ساخت اکانت تبلیغات گوگل در یک نگاه

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ