تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

خرید بسته سئو

با پکیج خدمات سئو، مشکلات سایت خود را بیابید

ارزش خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برای تمامی کسب و کارها پوشیده نیست. سئو فرآیندی زمان بر بوده که دانش زیادی را برای انجام طلب می کند. از این دپارتمان سئو مجموعه تاپ ادورت خدمات بی نظیری را آماده کرده تا خود بتوانید از مشکلات سئویی وب سایتتان آگاه شده در راستای اصلاح آن قدم برداشته و یا حتی با اطلاع و دانش کامل از مشکلات موجود، به برون سپاری این سئو وب سایت خودتان اقدام کنید.
در این مسیر پکیج مشکلات سئو سایت ، به صورت انتخابی برای شما آماده شده تا بتوانید قدم بزرگی در رشد کسب و کار خود بردارید

بسته سئویی

مزایای خرید بسته خدمات سئو

آیکن انجام اصلاحات

انجام اصلاحات سایت

در کنار شما هستیم. پس از مشاهده مشکلات وب سایت خود چنانچه نیاز به کمک داشته باشید متخصصان ما در این مسیر قدم به قدم در کنار شما هستند.

آیکن راه حل سئویی

معرفی راه حل

دانستن مشکلات سایت بدون راه حل کمک چندانی به شما نخواهد کرد. در نتیجه برای مشکلات احتمالی وب سایت شما راه حل برطرف نمودن آنها را نیز به صورت رایگان بیان خواهیم کرد.

آیکن گزارش

گزارش کامل از وضعیت سایت

گزارش کاملی از وضعیت سئویی وب سایت شما ارائه خواهیم کرد. حتی اگر به دنبال گزارش و عیب یابی خاصی هستید نیز می توانید آن را انتخاب کرده تا تنها گزارش همین مورد آماده شود.

موارد بستو سئویی

پکیج های خدمات سئو چه اطلاعاتی به ما می دهد؟

  • وضعیت لینک های داخلی: به شما خواهیم گفت که وب سایت شما در کدام صفحات و کدام قسمت دارای لینک شکسته بوده و شرایط تمامی لینک های داخلی شما چگونه است.
  • شرایط بک لینک های سایت: بک لینک های وب سایت شما و وب سایت رقبای خودتان را به شما خواهیم گفت. حتما می دانید که بک لینک ها به جرات نیمی از راه سئو هستند.
  • کلمات کلیدی خود و رقبا: برای افزایش ترافیک وب سایت خود بدون تردید نیاز دارید تا بدانید که جامعه هدف شما چه عبارت و کلماتی را بیشتر جست و جو می کند. به شما خواهیم گفت.
  • اشکالات تکنیکی سایت: اشکالات تکنیکی زیادی ممکن است که در صفحات وجود داشته باشد که افرادی زیادی دانشی نسبت به آن نداشته باشند. این اشکالات را به شما خواهیم گفت.

قیمت و توضیحات بسته های سئویی

در صورت سفارش چند بسته بهینه سازی سئویی سایت می توانید از تخفیف ویژه استفاده کنید.

همچنین در صورتی که زمان کافی برای انجام اصلاحات هر بسته را ندارید در این مسیر نیز ما کنار شما هستیم و می توانید با ثبت سفارش انجام اصلاحات را به متخصصان تاپ ادورت بسپارید

وضعیت عکس های وب سایت
قیمت: 300 هزار تومان
با خرید این بسته شما لیست آدرس تمامی عکس هایی که بیشتر از 100KB حجم دارند و همچنین لیست تمای عکس هایی که فاقد خصوصیت Alt تصاویر هستند را دریافت خواهید نمود.
زمان انجام: 2 روز کاری


گزارش وضعیت کلمات کلیدی(K)، عنوان سئو(T) و توضیحات متا(M)
قیمت: 300 هزار تومان
با خرید این بسته تمامی صفحات وب سایت شما بررسی شده و لیست صفحاتی که فاقد (KTM) هستند، عناوین کوتاه و یا بیشتر از حد مجاز دارند و همچنین صفحاتی که دارای عناوین تکراری هستند به صورت لیست شده دریافت خواهید نمود.
زمان انجام: 2 روز کاری
بهینه سازی نمره جی تی متریکس (GTmetrix)
قیمت: 1 الی 4 میلیون تومان
هزینه نهایی بسته به شرایط فعلی وب سایت، حجم تغییرات لازم و نمره نهایی مد نظر شما تعیین خواهد شد
زمان انجام: 1 الی 3 هفته
گراف ساختار لینک دهی داخلی سایت
قیمت: 320 هزار تومان
با تهیه این گزارش شما می توانید مشاهده کنید که از هر کدام یک از صفحات سایت به چه صفحات دیگری لینک داده شده است ، ساختار لینک دهی را بررسی کرده و استراتژی لینک دهی داخلی خود را سر و سامان ببخشید.
زمان انجام: 3 روز کاری

لیست لینک های 301 و 404
قیمت: 320 هزار تومان
با خرید این گزارش شما می توانید لیست لینک ها و صفحاتی که در آن لینک های شکسته (404) وجود دارند و همچنین لینک هایی که به صورت ریدایرکت 301 در سایت شما وجود دارند را مشاهده کرده و آن را اصلاح کنید.
زمان انجام: 3 روز کاری

وضعیت لینک های خروجی
قیمت: 220 هزار تومان
با خرید این بسته می توانید تمامی لینک هایی که از وب سایت شما به دیگر سایت های داده شده را بررسی کنید. در صورت مشاهده لینک های ضعیف آنها را از وب سایت خود پاک کرده و اگر لینک های مشکوکی مشاهده کردید سریعا نسبت به رفع آنها اقدام کنید.
زمان انجام: 2 روز کاری
بک لینک های سایت شما و رقبایتان
قیمت: 420 هزار تومان
با دریافت این لیست فوق العاده شما لیست بک لینک های وب سایت خودتان و رقبایتان را دریافت کرده و مشاهده می کنید که در چه محل هایی رقبای شما لینک سازی کرده اند و در نتیجه فرصت های لینک سازی را بدست خواهید آورد.
زمان انجام: 3 الی 4 روز کاری
تحقیق و چیدمان استراتژی کلمات کلیدی
قیمت: 890 هزار تومان
با دریافت این لیست شما کلمات کلیدی خود و رقبایتان را در مقایسه با یکدیگر مشاهده خواهید نمود. استراتژی کلمات کلیدی شما و فرصت هایی که برای شما وجود داره با ذکر در یک گزارش تخصصی جداگانه به شما ارائه خواهد شد.
زمان انجام: 1 الی 2 هفته

روند ثبت سفارش

ثبت سفارش

ابتدا در وبسایت ما ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام، خدمات موردنظر خود را از داخل پنل کاربری انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش، کارشناسان تاپ ادورت با شما تماس می گیرند تا با انجام هماهنگی های لازم، پروژه را آغاز نمایند.


همچنین میتوانید شماره تماس خود را در قسمت تماس سریع پایین سایت وارد کنید تا کارشناسان با جهت مشاوره رایگان با شما تماس حاصل فرمایند.

سوالات متداول

آیا با برطرف کردن این مشکلات وب سایت من رشد می کند؟

حتما می دانید که سئو مجموعه ای از فرآیند هایی همچون تولید محتوی بکر ، ایجاد بک لینک های معتبر و برطرف کردن اشکالات تکنیکال است.
استفاده از خدمات سئو شما مورد سوم یعنی اشکالات تکنیکال سایت را برطرف خواهید کرد و تاثیر آن را حتما مشاهده خواهید کرد.

آماده سازی پکیج خدمات سئو چه مقدار زمان می برد؟

این مورد کاملا به موارد انتخابی شما بستگی دارد اما در زمان تقریبی یک روز این گزارش آماده شده و برای شما ارسال خواهد شد.

آیا اطلاعات ارائه شده به روز است؟

بله کاملا ، چون پس از ثبت سفارش سایت شما آنالیز شده و گزارش ها آماده می شود. در نتیجه آخرین تغییرات تا لحظه بررسی وب سایت شما در نظر گرفته خواهد شد.

چه تظمینی وجود دارد که این گزارشات درست است؟

دو تضمین وجود دارد!!! یکی اینکه خود شما با مراجعه به محل گفته شده می توانید مشاهده کنید که اشکال ذکر شده در خدمات سئو وجود دارد و یا خیر.

آیا پس از دریافت مشکلات راه حل را نیز متوجه خواهم شد؟

بدون شک دانستن مشکلات سئو سایت بدون دانستن راه حل آن ارزش بالایی ندارد. بله ! راه حل را نیز به شما خواهیم گفت.

مهم ترین مقالات آموزش تصویری گوگل ادز

چک لیست سئو

در این نوشته تلاش داریم تا شما را با چک لیست سئو، راه کارها و ابزار‌های بهبود سئو بیشتر آشنا سازیم.

فاکتورهای سئو سایت

سئو وردپرس

سئو وردپرس چگونه انجام پذیر است؟ راهکارهای بهبود وضعیت سئو در وردپرس چیست؟ چه افزونه‌هایی سئوی وردپرس را راحت تر کرده اند؟

سئو وردپرس

پرسش و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید