روش های پرداخت شارژ گوگل ادز

خرید بسته سئو

با پکیج خدمات سئو
سایت خود را بیابید

ارزش خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برای تمامی کسب و کارها پوشیده نیست. سئو فرآیندی زمان بر بوده که دانش زیادی را برای انجام طلب می کند. از این دپارتمان سئو مجموعه تاپ ادورت خدمات بی نظیری را آماده کرده تا خود بتوانید از مشکلات سئویی وب سایتتان آگاه شده در راستای اصلاح آن قدم برداشته و یا حتی با اطلاع و دانش کامل از مشکلات موجود، به برون سپاری این سئو وب سایت خودتان اقدام کنید.

در این مسیر پکیج مشکلات سئو سایت ، به صورت انتخابی برای شما آماده شده تا بتوانید قدم بزرگی در رشد کسب و کار خود بردارید.


درخواست مشاوره رایگان

مزایای خرید بسته خدمات سئو

گزارش کامل از وضعیت سایت

گزارش کاملی از وضعیت سئویی وب سایت شما ارائه خواهیم کرد. حتی اگر به دنبال گزارش و عیب یابی خاصی هستید نیز می توانید آن را انتخاب کرده تا تنها گزارش همین مورد آماده شود.

معرفی راه حل

دانستن مشکلات سایت بدون راه حل کمک چندانی به شما نخواهد کرد. در نتیجه برای مشکلات احتمالی وب سایت شما راه حل برطرف نمودن آنها را نیز به صورت رایگان بیان خواهیم کرد.

انجام اصلاحات سایت

در کنار شما هستیم. پس از مشاهده مشکلات وب سایت خود چنانچه نیاز به کمک داشته باشید متخصصان ما در این مسیر قدم به قدم در کنار شما هستند.

پکیج های خدمات سئو چه اطلاعاتی به ما می دهد؟

مزایای بسته سئو

وضعیت لینک های داخلی

به شما خواهیم گفت که وب سایت شما در کدام صفحات و کدام قسمت دارای لینک شکسته بوده و شرایط تمامی لینک های داخلی شما چگونه است.

شرایط بک لینک های سایت

بک لینک های وب سایت شما و وب سایت رقبای خودتان را به شما خواهیم گفت. حتما می دانید که بک لینک ها به جرات نیمی از راه سئو هستند.

کلمات کلیدی خود و رقبا

برای افزایش ترافیک وب سایت خود بدون تردید نیاز دارید تا بدانید که جامعه هدف شما چه عبارت و کلماتی را بیشتر جست و جو می کند. به شما خواهیم گفت.

اشکالات تکنیکی سایت

اشکالات تکنیکی زیادی ممکن است که در صفحات وجود داشته باشد که افرادی زیادی دانشی نسبت به آن نداشته باشند. این اشکالات را به شما خواهیم گفت.

قیمت بسته های سئویی

بسته برنزی

Enter your description
ریال 5,000,000
به ازای هر گزارش

 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1

Click Here

بسته برنزی

Enter your description
ریال 5,000,000
به ازای هر گزارش

 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1

Click Here
Popular

بسته برنزی

Enter your description
ریال 5,000,000
به ازای هر گزارش

 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1
 • List Item #1

Click Here
روند ثبت سفارش
مرحله اول

مواردی که مد نظر دارید تا گزارش آن برای شما آماده گردد در لیست زیر انتخاب نمایید. همزمان با انتخاب گزینه های زیر هزینه تمام شده پکیج برای شما نمایش داده خواهد شد.

مرحله دوم

مشخصات خود را به همراه ایمیل و شماره تماس در فرم نوشته و بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید. پس از پرداخت هزینه ایمیل ثبت سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

مرحله سوم

پکیج خدمات سئو در عرض یک روز کاری برای شما ارسال خواهد شد. البته توجه کنید که این مورد بسته به موارد درخواستی ممکن است کمی تغییر کند.

مرحله چهارم

پس از دریافت گزارش مشکلات سئویی سایت و راهنمای برطرف کردن مشکلات، کارشناسان تاپ ادورت با شما در ارتباط خواهند بود تا شما را راهنمایی کنند.

ثبت سفارش بسته سئو
سوالات متداول
شاید براتون سوال باشه !؟
آیا با برطرف کردن این مشکلات وب سایت من رشد می کند؟

حتما می دانید که سئو مجموعه ای از فرآیند هایی همچون تولید محتوی بکر ، ایجاد بک لینک های معتبر و برطرف کردن اشکالات تکنیکال است.

با استفاده از خدمات سئو شما مورد سوم یعنی اشکالات تکنیکال سایت را برطرف خواهید کرد و تاثیر آن را حتما مشاهده خواهید کرد.
آماده سازی پکیج خدمات سئو چه مقدار زمان می برد؟

این مورد کاملا به موارد انتخابی شما بستگی دارد اما در زمان تقریبی یک روز این گزارش آماده شده و برای شما ارسال خواهد شد.

آیا اطلاعات ارائه شده به روز است؟

بله کاملا ، چون پس از ثبت سفارش سایت شما آنالیز شده و گزارش ها آماده می شود. در نتیجه آخرین تغییرات تا لحظه بررسی وب سایت شما در نظر گرفته خواهد شد.

چه تظمینی وجود دارد که این گزارشات درست است؟

دو تضمین وجود دارد!!! یکی اینکه خود شما با مراجعه به محل گفته شده می توانید مشاهده کنید که اشکال ذکر شده در خدمات سئو وجود دارد و یا خیر.

آیا پس از دریافت مشکلات راه حل را نیز متوجه خواهم شد؟

بدون شک دانستن مشکلات سئو سایت بدون دانستن راه حل آن ارزش بالایی ندارد. بله ! راه حل را نیز به شما خواهیم گفت.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!