آموزش تصویری تعویض داشبورد گوگل ادوردز

تعویض داشبورد گوگل ادوردز

تعویض داشبورد گوگل ادوردز

در پنل تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) افرادی که آشنایی کامل با داشبورد جدید Adwords ندارند می توانند براحتی به داشبورد قدیم Adwords دسترسی پیدا کنند. زمانی که شما به اکانت Adwords دسترسی داشته باشید می توانید بین دو داشبورد جدید و قدیم Adwords هر زمان که بخواهید حرکت کنید. در این قسمت آموزش تصویری تعویض داشبورد گوگل ادوردز ارائه شده است.

آموزش تعویض داشبورد گوگل ادوردز

تعویض داشبورد گوگل ادوردز شامل مراحل زیر می باشد:

 1. بر روی نماد ابزار آچار در گوشه بالا سمت راست اکانت خود کلیک کنید.
 2. بازگشت به previous AdWords را انتخاب کنید.

تعویض داشبورد جدید به قدیم

تعویض داشبورد قدیم به داشبورد جدید

تعویض داشبورد قدیم به جدید شامل مراحل زیر می باشد:

 1. بر روی نماد چرخدنده در گوشه سمت راست بالای حساب خود کلیک کنید.
 2. Try the faster AdWords را انتخاب کنید.

تعویض داشبورد جدید به قدیم

اگر بر روی یک ویژگی در داشبورد جدید Adwords کلیک کنید که هنوز در دسترس نیست، با استفاده از سربرگ مرورگر جدید در داشبورد قبلی Adwords باز می شود. برای بازگشت به داشبورد جدید Adwords فقط سربرگ را ببندید.

سوالات متداول

 1. آیا داشبورد جدید Adwords باعث تغییر اکانت،  کمپین ، گروه های آگهی و کلمات کلیدی می شود؟ خیر، اکانت  ،کمپین و گروه آگهی به همان شیوه اجرا می شود و فرقی ندارد که از داشبورد جدید یا قبلی استفاده کنید.
 2. آیا استفاده از داشبورد جدید Adwords هزینه ای دارد؟ خیر، هیچ هزینه اضافه ای برای استفاده از داشبورد جدید Adwords وجود ندارد.

فواید استفاده از داشبورد جدید Adwords

 1. کمپین ها را بر اساس اهداف تجاری منحصر به فرد خود ایجاد و بهبود دهید.
 2. صرفه جویی در زمان و دسترسی سریع تر به ویژگی هایی که بیشترین کاربرد را دارد.
 3. بینش های عملی را با نمودارهای جدید و ابزارهای گزارش دهی قدرتمند بدست آورید.

ویژگی های منحصر به فرد داشبورد جدید Adwords

داشبورد جدید Adwords دارای تعدادی از ویژگی های منحصر به فرد است که در داشبورد قبلی موجود نیستند.

 1. Overview: دریافت اطلاعات بینشی عملکردی که توسط گوگل در باره اکانت، کمپین ها و گروه های تبلیغاتی شما ایجاد شده است.
 2. Bid adjustments for calls ( تنظیم قیمت برای تماس ها): قیمت پیشنهادی افزونه تماس را تنظیم کنید تا سهم از دست رفته بازدید محاسبه شود.
 3. Showcase Shopping ads (تبلیغات خرید ویترین): مشتریان را با توجه به نام تجاری یا کسب و کار خود با گروه بندی محصولات مرتبط و ارائه آن ها به یکدیگر علاقه مند کنید. موجود در استرالیا، کانادا، آلمان، فرانسه، ایرلند، هند، نیوزیلند، سنگاپور، آفریقای جنوبی، انگلستان و ایالات متحده.
 4. Audience manager: گزینه های هدفمند برای شبکه Google Display و لیست های بازاریابی را برای جستجوی تبلیغات به اشتراک می گذارد. برای پیدا کردن، روی آیکون اصلی ۳ نقطه در سمت راست بالای اکانت خود کلیک کنید و Audience manager را کلیک کنید.
 5. Manager account-level Overview page and Opportunities : بینش های تازه و ایده های بهبود یافته در همه اکانت های مدیریت شده خود را پیدا کنید.
 6. Promotion extensions: با تبلیغات فروش و پیشنهادات خاص را برجسته کنید.
 7. More accurate conversion tracking: یک تابع تبدیل جدید وب سایت برای دسترسی به یک تگ وب سایت جهانی ایجاد کنید، که ادغام آسان تر با محصولات مانند Google Analytics را فراهم می کند.
رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت