تبلیغ تلگرام

تبلیغ تلگرام

تبلیغات اینترنتی

امروزه دیگر زمان آن رسیده است که تبلیغات سنتی را کنار گذاشته و از تبلیغات اینترنتی استفاده نمود زیرا دیگر افراد به تبلیغات سنتی کمتر توجه می کنند و حتی برای برطرف کردن نیاز خود سراغ بازار های قدیمی و سنتی نمی روند بلکه در شبکه های مجازی و موتورهای جستجوگر به دنبال محصول و خدمات مورد نظر خود هستند. پس طبیعی است که باید در محیطی تبلیغات نمود که افراد حضور گسترده تری دارند. ما در این مقاله لزوم استفاده از تبلیغ تلگرام که یکی از گونه های تبلیغات اینترنتی می باشد را برای شما شرح می دهیم.

تبلیغ تلگرام

تبلیغ تلگرام

دلایل استفاده از تبلیغ تلگرام:

1.شبکه ی اجتماعی پرمخاطب

طبق آمار و همان طور که همه ی شما می دانید تلگرام بیشترین استفاده را از بین شبکه های اجتماعی در ایران دارد و جایگاه خود را در ایران پیدا کرده است و حتما مشاهده کرده اید که افراد و برندهای مختلف و معروفی در آن به تبلیغات پرداخته اند و از طریق تلگرام محصولات خود را به فروش گذاشته اند و یا ارائه ی خدمات می کنند.

2. استفاده اقشار مختلف مردم

تمامی اقشار مختلف جامعه از تلگرام استفاده می کنند و به طور روزمره پیام های مختلف کانال ها و گروه ها را چک می کنند.

3. امکان فوروارد پیام ها

کاربران می توانند به راحتی پیام ها و تبلیغ ها را برای یکدیگر بفرستند، اینگونه تعداد نفراتی که تبلیغ تلگرام شما را می بینند حتما بیش از تعداد  نفرات فعال کانال ها هستند. این مورد در صورتی اتفاق می افتد که تبلیغ شما متمایز باشد و یا محصول و خدمات خوبی داشته باشید.

4. آمار بازدید

آمار بازدید تبلیغ برای همه به طور واضح معلوم می باشد.

5. امکان استفاده از گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز می توان سایت مورد نطر را یک کانال تلگرام معرفی نمود، یعنی اینکه با تبلیغ تلگرام هم می توانید در تلگرام و هم می توانید در گوگل تبلیغ کنید.

بی شک اگر تبلیغ تلگرام بازدهی مناسبی نبود تا این حد افراد از آن استفاده نمی کردند. بعد از تلگرام، اینستاگرام نیز در صنعت تبلیغات اینترنتی حرفی برای گفتن دارد.

تاپ ادورت دارای بهینه ترین قیمت در زمینه ی تبلیغ تلگرام می باشد و همچنین

تعرفه تبلیغات در تلگرام

در خدمات گوگل ادوردز برای کسانی که از خدمات تبلیغات تلگرام استفاده کنند. از

تعرفه تبلیغات در تلگرام منصفانه برخوردار میشونند.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاه ها بسته شده است

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ