تبلیغات تلگرام در گوگل

 

ادعای ما این است که تبلیغات در تلگرام با توجه به قیمتهای موجود در بازار (حتی در زمانی که فیلتر نبود) بازدهی مناسبی نداشته است. دلیل این موضوع میتواند به میزان هدفمندی این نوع تبلیغات برگردد.
با شروع طرح فیلترینگ تلگرام، کسب و کارها گرایش کمتری به این نوع تبلیغات پیدا کردند و غالبا به دنبال یک جایگزین مناسب برای آن می باشند. به دلیل رشد روزافزون استفاده از اینترنت، تبلیغات اینترنتی هم انواع و شاخه های مختلفی پیدا کرده از جمله: تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز)، تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری و... . اینکه کدامیک از انواع آنها می تواند مناسب باشد بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع کسب و کار، بازار و مشتریان هدف، نوع محصول خواهد داشت. اما در اینجا عنوان می شود که بهترین جایگزین تبلیغات تلگرامی، تبلیغات در گوگل است و دلیل آن هم قیمت ارزان و هدفمند بودن آن است.
بدین ترتیب دغدغه کسب و کارها بابت کاهش درآمد اینترنتی خود پس از فیلترینگ تلگرام بی دلیل بوده چراکه تبلیغات در گوگل از نظر هدفمندی، بازدهی و قیمت قابل مقایسه با تبلیغات تلگرام نبوده است.

معایب تبلیغات در تلگرام

چرا مشتریان به ما سفارش تبلیغات گوگلی می دهند

تبلیغات تلگرام

قیمت رقابتی

همانطور که گفته شد تبلیغات گوگل به نوعی است که تبلیغات شما در لحظه سرچ مشتری (یعنی زمانیکه به کالا و خدمات شما نیاز دارد)، در گوگل ظاهر می شود. این خود موجب از بین رفتن هزینه های پرت (موجود در تبلیغات تلگرام) می شود.
تبلیغات تلگرام

پشتیبانی حرفه ای

کارشناسان ما بصورت آنلاین و از طریق تلگرام، حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.
تبلیغات تلگرام

تحویل فوری سفارشات

پس از ثبت اولین سفارش، تبلیغات شما تنها در سه ساعت کاری انجام خواهد شد. در صورت تمدید سفارش این میزان به یک ساعت کاهش پیدا می کند. کارشناسان ما با سرعت عمل در ساخت اکانت و انجام تنظیمات اولیه در خدمت شما خواهند بود.
 

تبلیغات کلیکی در گوگل

با سفارش خدمات تبلیغات کلیکی، یک اکانت مدیریت شده به شما تحویل داده می شود که تمامی تنطیمات، مدیریت ها و شارژ توسط تاپ ادورت انجام می شود و شما با دسترسی کامل به پنل اصلی گوگل ادوردز می توانید نظارت کامل داشته باشید و حتی تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید.

تنظیمات و ساخت اکانت گوگل ادوردز رایگان

اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات در گوگل

درخواست مشاوره رایگان و سفارش تبلیغات

جهت مشاوره رایگان و یا سفارش تبلیغات فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

توضیحات:(آدرس کانال، حوزه فعالیت و ... )

 سفارش

گروه تبلیغاتی تاپ ادورت

021-66402942 phone

09195913319 telegram

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت