تصویر تبلیغات تلگرام

تبلیغات تلگرام در گوگل

ادعای ما این است که تبلیغات در تلگرام با توجه به قیمتهای موجود در بازار (حتی در زمانی که فیلتر نبود) بازدهی مناسبی نداشته است. دلیل این موضوع میتواند به میزان هدفمندی این نوع تبلیغات برگردد.
با شروع طرح فیلترینگ تلگرام، کسب و کارها گرایش کمتری به این نوع تبلیغات پیدا کردند و غالبا به دنبال یک جایگزین مناسب برای آن می باشند. به دلیل رشد روزافزون استفاده از اینترنت، تبلیغات اینترنتی هم انواع و شاخه های مختلفی پیدا کرده از جمله: تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز)، تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری و… . اینکه کدامیک از انواع آنها می تواند مناسب باشد بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع کسب و کار، بازار و مشتریان هدف، نوع محصول خواهد داشت. اما در اینجا عنوان می شود که بهترین جایگزین تبلیغات تلگرامی، تبلیغات در گوگل است و دلیل آن هم قیمت ارزان و هدفمند بودن آن است.
بدین ترتیب دغدغه کسب و کارها بابت کاهش درآمد اینترنتی خود پس از فیلترینگ تلگرام بی دلیل بوده چراکه تبلیغات در گوگل از نظر هدفمندی، بازدهی و قیمت قابل مقایسه با تبلیغات تلگرام نبوده است.

تبلیغات تلگرام

مزیت افزایش نصب اپلیکیشن با تاپ ادورت

تبلیغات نا معتبر

وجود اعضای فیک در کانال ها یکی از معضلات اصلی در این بازار است. ممکن است یک کانال تلگرام با ۴۰۰ هزار عضو یک اعتبار کاذب برای خود ایجاد کرده باشد. اما بعد از تبلیغ در آن کانال متوجه میشوید که تبلیغ شما ۱۰ هزار بازدید دریافت کرده است.

تبلیغات غیر هدفمند

زمانی که تبلیغات در کانالهای تلگرام منتشر میشود، مخاطب انتظار نمایش آنرا دارد. این به مفهوم نمایش غیر هدفمنند تبلیغات است. احتماال خرید مخاطب در لحظه ای که نیاز به کالا یا خدمات مورد نظر ندارد بسیار پایین است.

قیمت بالا

در این بازار قیمت تبلیغات حتی تا ۵۰ هزار تومان برای هر ده هزار بازدید میرسد. در حالی که ممکن است از چند ده هزار بازدید یک مشتری واقعی جذب شود. این درحالی است که در تبلیغات گوگل (به دلیل هدفمندی دقیق زمانی و مکانی) بطور میانگین هر ۲۰ بازدید یک مشتری جذب می کند.

مزایای تبلیغات با تاپ ادورت

چرا مشتریان به ما سفارش تبلیغات گوگلی می دهند

تحویل فوری سفارشات

پس از ثبت اولین سفارش، تبلیغات شما تنها در سه ساعت کاری انجام خواهد شد. در صورت تمدید سفارش این میزان به یک ساعت کاهش پیدا می کند. کارشناسان ما با سرعت عمل در ساخت اکانت و انجام تنظیمات اولیه در خدمت شما خواهند بود.

قیمت رقابتی

همانطور که گفته شد تبلیغات گوگل به نوعی است که تبلیغات شما در لحظه سرچ مشتری (یعنی زمانیکه به کالا و خدمات شما نیاز دارد)، در گوگل ظاهر می شود. این خود موجب از بین رفتن هزینه های پرت (موجود در تبلیغات تلگرام) می شود.

پشتیبانی 24/7 از اکانت

کارشناسان ما بصورت آنلاین و از طریق تلگرام، حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود

پرسش و پاسخ در کامنت ها

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments