قرار دادن رمز بر روی تلگرام

قرار دادن رمز بر روی تلگرام

قرار دادن رمز بر روی تلگرام

در دنیای مجازی با بوجود آمدن گوشی های هوشمند هر کاربری دغدغه این را دارد که با قرار دادن رمز بر روی تلگرام ، بتواند از امکانات امنیتی برای حفظ حریم شخصی خود استفاده کند. تلگرام با داشتن امکانات و امنیت بالا باعث شده است، توجه کاربران را به خود جلب کند و باعث شده برای حفظ حریم شخصی کاربران امکاناتی را در اختیار قرار دهد. تلگرام یکی از پر مخاطب ترین برنامه ها در دنیای مجازی است که جایگاه خود را در تبلیغات اینترنتی تحت عنوان تبلیغات در تلگرام، پیدا کرده است. قابلیت رمز گزاری تلگرام اینگونه است که توسط رمز عبور باعث افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی دیگر افراد به اطلاعات شما می شود. برای امن تر شدن اطلاعات خود و سوءاستفاده از دیگر افراد با گذاشتن رمز، تلگرام خود را ایمن کنید. امکانات امنیتی و حفظ حریم خصوصی تنها موردی است که باید به آن توجه کرد.

کاربران با گذاشتن رمز بر روی تلگرام می توانند از مشاهده اطلاعات خود توسط دیگر افراد جلوگیری کنند. شما می توانید با رمز 4 رقمی اطلاعات خود را در امنیت نگه دارند.

در این مطلب با یک روش آموزش تصویری قرار دادن رمز بر روی تلگرام آشنا می شوید.

مراحل انجام گذاشتن رمز بر روی تلگرام

– در مرحله اول وارد تنطیمات تلگرام خود شوید .

– در پنجره ی Setting در قسمت Advance گزینه Turn on local passcode را انتخاب می کنیم .

گزینه ی change local passcode برای تغییر دادن رمز مورد استفاده قرار می گیرد .

در پنجره ی باز شده رمز خود را وارد نمایید و بر روی Save  کلیک نمایید .

اکنون کار رمزگذاری بر روی تلگرام خود تمام شده است و از این پس شما باید اول رمز 4 رقمی خود را وارد نمایید و بعد وارد تلگرام خود شوید .

غیر فعال کردن رمز عبور

-برای غیر فعال کردن رمز تلگرام کافیست از پنجره ی Advance  بر روی گزینه ی Turn OFF کلیک نمایید .

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.