آیا شرکت تبلیغاتی گوگل ادز با من صادق است؟

لوگوی تاپ ادورت

آیا شرکت تبلیغاتی گوگل ادز با من صادق است؟

پارامترهایی وجود دارد که اگر شرکت تبلیغاتی گوگل ادز آنها را رعایت کند، میتوانید با اطمینان کامل کارهای تبلیغات گوگل خود را به آن شرکت بسپارید و با اطمینان کامل به تبلیغات خود ادامه دهید. در این مقاله ما به عنوان پارتنر رسمی گوگل این پارامترها را برای شما معرفی می کنیم. اطلاعاتی که شما نیاز دارید بدانید تعداد کلیک های دریافتی، هزینه ی هر کلیک و میزان شارژ استفاده شده و انجام شده است. این آمارها برای اطمینان مالی می باشد. ولی به چه صورت ارائه میشه؟؟!!

پیشنهاد ما به شما برای مطالعه بیشتر: مشاهده مدرک پارتنری تاپ ادورت

شارژ اکانت گوگل ادز

با دسترسی کاملی که به پنل گوگل ادز دارید (دسترسی کامل است زیرا از سایت ads.google.com وارد اکانت خود می شوید.) می توانید میزان شارز انجام شده و میزان شارز مصرف شده در هر روز و هر ساعت شبانه روز به صورت کامل مشاهده کنید. به هیچ عنوان این امار قابل دست کاری نیست زیرا از سوی خود گوگل به شما اعلام می شود.

در حقیقت تاپ ادورت یاری دهنده ی شما در انجام تبلیغ گوگل ادز می باشد و این شما هستید که تبلیغ را انجام می دهید. تاپ ادورت صرفا به عنوان یک پشتیبان برای شما است و تمامی تنطیمات و عملیات های تبلیغات گوگل بر عهده ی خود شما می باشد.

 

آمار آیا مورد اطمینان است؟

آماری که شما مشاهده می کنید در پنل اصلی گوگل ادز می باشد و این آمار توسط خود گوگل ارائه می شود و به هیچ عنوان قابل دستکاری نیست.

 

پنل فارسی چی؟ مورد اطمینان است؟؟!!

از آنجایی که سیستم گوگل ادز برای ایران تحریم می باشد و گزینه انتخاب کشور در این سیستم وجود ندارد، پس قطعا گوگل پنل فارسی ارائه نداده است و پنل های فارسی موجود در بازار توسط کد نویسان داخلی تهیه شده است و به هیچ عنوان مورد تایید گوگل نمی باشد. پنلی که کد نویسی شده است نیز قابل دستکاری می باشد و نمیتوان گفت صددرصد آمار ارائه شده درست و واقعی است. به عنوان مثال می توان در پنل فارسی می توان تعریف کرد که میزان شارز مصرف شده را در ۱٫۲ ضرب کند و سپس به برای مشتری به نمایش گذاشته شود.برای رفع سوتفاهم های مربوطه تاپ ادورت پنل اصلی را به مشتری ارائه می دهد و برای استفاده از آن می توانید از آموزش گوگل ادز که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است، استفاده نمایید.

پیشنهاد ما به شما برای مطالعه بیشتر: آموزش اپلیکیشن گوگل ادز

 

پروموشن کد چی فعال میشه؟؟

پروموشن کد به صورت اتوماتیک برای اکانت ها فعال می شود و سازوکار آن به این صورت است که فقط در آن اکانت مورد استفاده می باشد. با توجه به اینکه به اکانت اصلی دسترسی دارید می توانید مشاهده کنید که آیا برای شما فعال شده است یا خیر؟؟ یک سری پروموشن کد ها هم هستند که به صورت اتفاقی گوگل از طریق ایمیل برای اکانت ها میفرستد که نیازمند فعال کردن پروموشن کد می باشد. توجه داشته باشید که فقط قابل استفاده در آن اکانت می باشد.

 

تفاوت ارزش دلار بروی میزان شارژ تاثیر می گذارد یا خیر؟

متاسفانه ملاحظه شده است که برخی شرکت ها در هنگام تغییر و افزایش ارزش دلار از اعتبار مشتری کم می کنند و دلیل آن را افزایش نرخ دلار ذکر می کنند. شرکت تبلیغاتی گوگل ادز تاپ ادورت به هیچ عنوان چنین کاری را موجه نمی داند و زمانی که شما پرداخت انجام می دهید، معادل همان مقدار شارژ دلاری خریداری کرده اید و این شارز دلاری به صورت کامل برای شما می باشد و هیچ افزایش یا کاهشی روی ان تاثیر نخواهد داشت. در این لحظه که قیمت دلار ۱۲ تومان است مشتریانی وجود دارند در شرکت تاپ ادورت که مشغول استفاده ی دلاری هستند که آن را ۸ هزار تومان خریداری کرده اند.

پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه تفاوت واحدهای پولی در گوگل ادز و تاثیر دلار بر تبلیغات گوگل بازدید کنید

 

آیا شارژ اکانت مهلت استفاده دارد؟

خیر به هیچ عنوان!!
میزان شارژ شما به طور کامل متعلق به شما بوده و به هیچ عنوان مهلت استفاده ای برای آن تعریف نشده است، لذا می توانید مدت ها شارژ آن را بدون استفاده در اکانت خود نگه داری کنید و هرزمانی که مایل بودید از ان استفاده کنید.

 

این موارد موضوعاتی می باشد که یک شرکت تبلیغاتی گوگل ادز باید دارا باشد تا اطمینان مشتریان را جلب نماید.

 


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =