تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

آیا شرکت تبلیغاتی گوگل ادز با من صادق است؟

 • آیا شرکت تبلیغاتی گوگل ادز با من صادق است؟
 • چطور می‌توان از صداقت شرکت‌های تبلیغات گوگل ادز اطمینان حاصل کرد؟
 • برای کسب اطمینان باید چه کارهایی را انجام دهید.

ملاک‌های صداقت شرکت تبلیغاتی گوگل

پارامترهایی وجود دارد که اگر شرکت تبلیغاتی گوگل ادز آنها را رعایت کند، می‌توانید با اطمینان کامل کارهای تبلیغات گوگل خود را به آن شرکت بسپارید و با خیال راحت به تبلیغات خود ادامه دهید.

در این مقاله ما به عنوان پارتنر رسمی گوگل این پارامترها را برای شما معرفی می‌کنیم.

اطلاعاتی که شما نیاز دارید بدانید تعداد کلیک‌های دریافتی، هزینه هر کلیک و میزان شارژ استفاده شده است. این آمارها برای اطمینان مالی است. ولی به چه صورت باید ارائه شود؟؟!!

پیشنهاد ویژه برای سال ۱۴۰۰
تخفیف 30% کارمزد بر روی شارژ 300 دلاری
همین امروز با شارژ اکانت گوگل ادز 30 درصد تخفیف بگیرید.

میزان شارژ اکانت گوگل ادز

با دسترسی کاملی که به پنل گوگل ادز دارید (دسترسی در تاپ ادورت به صورت کامل است زیرا از سایت ads.google.com وارد اکانت خود می‌شوید)، می‌توانید میزان شارژ انجام شده و میزان شارژ مصرف شده اکانت خود را در هر ساعت از شبانه روز و هر روزی که مایل باشید به صورت کامل مشاهده کنید.

به هیچ عنوان این آمار قابل دست کاری نیست زیرا از سوی خود گوگل به شما اعلام می‌شود. در حقیقت خود شما هستید که تبلیغ را انجام می‌دهید و تاپ ادروت مشاور در زمینه تبلیغات موفق شماست. تاپ ادورت صرفا به عنوان پشتیبان شما بوده و در اکانت اختصاصی تمامی تنظیمات و عملیات تبلیغات گوگل بر عهده خود شما می‌باشد.


پنل فارسی مورد اطمینان است؟؟!!

از آنجایی که سیستم گوگل ادز برای ایران تحریم بوده و گزینه انتخاب کشور در این سیستم وجود ندارد، پس قطعا گوگل پنل فارسی ارائه نداده و پنل‌های فارسی موجود در بازار توسط کد نویسان داخلی تهیه شده و به هیچ عنوان مورد تایید گوگل نمی‌باشند.

پنلی که کد نویسی شده است، قابل دستکاری بوده و نمی‌توان گفت صد درصد آمار ارائه شده درست و واقعی است.

به عنوان مثال در پنل فارسی می‌توان تعریف کرد که میزان شارژ مصرف شده را در 1.2 ضرب کند و سپس برای مشتری به نمایش گذاشته شود. برای رفع سوء تفاهم‌های احتمالی، تاپ ادورت پنل اصلی را به مشتری ارائه می‌دهد.

مزایای پنل اختصاصی گوگل ادز:

 • ورود به پنل از طریق خود گوگل
 • دستیابی به آمار اکانت بدون هرگونه واسطه
 • قابل مشاهده بودن اطلاعات بلافاصله و بدون تأخیر
 • غیرقابل کدنویسی و در نتیجه دستکاری شدن
 • امکان دسترسی به تمامی امکانات گوگل ادز
 • و …

پروموشن کد چطور فعال میشه؟؟

پروموشن کد به صورت اتوماتیک برای برخی اکانت‌ها فعال بوده و سازوکار آن به این صورت است که فقط در همان اکانت قابل استفاده است. با توجه به اینکه به اکانت اصلی دسترسی دارید، می‌توانید مشاهده کنید که آیا پروموشن کد برای شما فعال شده است یا خیر؟؟

برخی پروموشن کدها هم هستند که به صورت اتفاقی گوگل از طریق ایمیل برای اکانت‌ها ارسال می‌کند که در این صورت نیازمند فعال کردن پروموشن کد از داخل اکانت هستید. توجه داشته باشید که این پروموشن کد نیز فقط قابل استفاده برای آن اکانت است.

تفاوت ارزش دلار بر روی میزان شارژ تأثیر می‌گذارد؟

متاسفانه دیده شده برخی نفرات و شرکت‌ها در هنگام تغییر و افزایش ارزش دلار، از اعتبار مشتری کم می‌کنند و دلیل آن را افزایش نرخ دلار ذکر می‌کنند.

شرکت تبلیغاتی گوگل ادز تاپ ادورت به هیچ عنوان چنین کاری را موجه نمی‌داند و زمانی که شما پرداخت انجام می‌دهید، معادل همان مقدار شارژی که انجام داده اید، اکانتتان شارژ شده و این شارژ دلاری به صورت کامل برای شماست و هیچ افزایش یا کاهشی روی آن تاثیر نخواهد داشت. در این لحظه که قیمت دلار 12 تومان است مشتریانی در شرکت تاپ ادورت وجود دارند که مشغول استفاده دلاری هستند که آن را 8 هزار تومان خریداری کرده اند.

پنل‌های کلیکی به چه صورت عمل می‌کند؟

برخی شرکت‌ها پلن‌هایی تحت عنوان پنل‌های کلیکی ارائه می‌دهند که در این قسمت ویژگی‌های این پنل‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

 • به پنل اصلی گوگل ادز دسترسی نخواهید داشت.
 • گزارش را با واسطه دریافت می‌کنید که احتمال دستکاری، در آن وجود دارد.
 • از میزان شارژ انجام شده اطلاعی نخواهید داشت.
 • کلمات مهم و گران برای شما ثبت نخواهد شد.
 • از پروموشن 120 دلاری گوگل بی بهره خواهید ماند.
 • در رتبه‌ها بالای گوگل نمایش نخواهید داشت.
 • ورودی کلماتِ نامربوط زیاد خواهد بود.
 • امکان کم و زیاد کردن کلمات حین تبلیغات وجود ندارد.
 • قابل تبدیل به اکانت اختصاصی گوگل ادز یا اکانت مدیریت شده نمی‌باشد.

این موارد موضوعاتی هستند که یک مشتری برای انتخاب شرکت مناسب باید بداند.

آیا آمار مورد اطمینان است؟
آماری که شما در تاپ ادورت مشاهده می‌کنید در پنل اصلی گوگل ادز بوده که این آمار توسط خود گوگل ارائه می‌شود و به هیچ عنوان قابل دستکاری نیست.

آیا شارژ اکانت مهلت استفاده دارد؟
خیر به هیچ عنوان!! میزان شارژ شما به طور کامل متعلق به شما بوده و به هیچ عنوان مهلت استفاده ای برای آن تعریف نشده است، لذا می‌توانید مدت‌ها شارژ آن را بدون استفاده در اکانت خود نگهداری کنید و هر زمانی که مایل بودید از آن استفاده کنید.

3 دیدگاه دربارهٔ «آیا شرکت تبلیغاتی گوگل ادز با من صادق است؟»

  • بله ، شما با این دسترسی به اکانت مستقیم گوگل ادز وصل میشید و از این طریق میتونید به تمامی امکانات گوگل ادز دسترسی داشته باشید و تمامی گزارشات رو به صورت دقیق مشاهده کنید ، حتی اگه بلد هم نباشید ما به شما یاد خواهیم داد چطور این کار رو بکیند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید