تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

طراحی سایت ارزان و حرفه ای

طراحی سایت با کیفیت، مهمترین عامل در جذب مشتریان بالقوه ای است که وارد سایت شده اند. زیبایی بصری، ساختار حرفه ای، سرعت بالای لود سایت، دسترسی سریع و راحت به تمام امکانات وب سایت، امکان ارتباط آسان با مدیر سایت و… از پارامترهای موثر در هموار کردن مسیر جذب مشتریان وب سایت است.
اما خواسته شما از تیم طراحی سایت، تعهد زمانی، تکمیل درست خواسته های شما و یک پشتیبانی حرفه ای است. این مواردی است که شما در تاپ ادورت خواهید یافت.
طراحی سایت با رعایت کامل اصول سئو، پنل مدیریت فارسی ، دسترسی کامل به پنل مدیریت وب سایت همانند مدیریت کاربران از جمله موارد ارائه شده است.

طراحی سایت

چرا مشتریان طراحی سایت خود را به تاپ ادورت می سپارند؟

قیمت رقابتی

برای طراحی سایت پیشرفته قیمتهای متنوع از شرکتهای مختلف ارائه میگردد، قیمتی که ما اعلام میکنیم نسبت به کیفیت طراحی وب سایت بهینه خواهد بود

شروع ارزان تجارت اینترنتی

اغلب افراد در نظر دارند که یک سایت ارزان و ساده برای شروع داشته باشند. ما پلن طراحی سایت ارزان و اقتصادی را برایشان پیشنهاد میکنیم

امکانات خاص و پیشرفته

برخی پروژه های طراحی سایت نیاز به کد نویسی های پیچیده دارند، به این منظور کارشناسان زبده برای طراحی سایت های پیشرفته در خدمت شما هستند

بعدها گسترش دهید

وب سایت ارزان و ساده می تواند در آینده و در سفارشات بعدی تبدیل به یک سایت پیشرفته تر شود. اکثر تجارتهای بزرگ اینگونه بوده اند.

توجه عمیق به زیبایی سایت

در خصوص زیبایی بصری سلیقه های مختلف تجمیع میشوند و گاهی اوقات طرح کلی چندین بار تغییر میکند تا در نهایت به طراحی سایت ایده آل میرسیم.

طراحی با تمام امکانات متداول

طراحی سایت ارزان نسبتا کامل انجام میشود و تمام امکانات و صفحات متداول از جمله درباره ما، تماس با ما، وبلاگ، فرم ها، جدول قیمت و… را دارا می باشد

هزینه طراحی سایت

پلن های طراحی وبسایت با قیمت های متنوع

به منظور سفارش هر یک از پلن های قیمتی، داخل پنل کاربری ثبت نام کرده و در ادامه ثبت سفارش نمایید و یا فرم تماس را تکمیل کرده تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.
در صورتی که پلن مورد نظر شما در لیست زیر وجود ندارد با کارشناسان تاپ ادورت در تماس باشید

طراحی سایت شرکتی
شروع از 2 میلیون تومان

طراحی به صورت داینامیک و قابل تغییر
پشتیبانی 6 ماهه
طراحی سایت فروشگاهی
شروع از 3 میلیون تومان

طراحی به صورت داینامیک و قابل تغییر
پشتیبانی 6 ماهه
طراحی سایت اختصاصی
قیمت توافقی

طراحی به صورت داینامیک و قابل تغییر
پشتیبانی 6 ماهه
طراحی سایت واکنشگرا

طراحی سایت کاملا واکنشگرا

امروزه استفاده کاربران مختلف از تلفن همراه و تبلت ها به صورت روزافزون ، رو به افزایش است. این موضوع از آن جهت اهمیت پیدا کرده است که گوگل در سال 2018 رسما اعلام کرد که یکی از اصلی ترین معیارهای ارزش گذاری وب سایت ها در موتور جست و جوگر گوگل ، شرایط نمایش وب سایت ها در تلفن همراه و تبلت ها خواهد بود. به طور حتما وب سایت هایی که نمایش درستی در این دستگاه ها نداشته باشند از چرخه رقابت خارج خواهند شد.
طراحی وب سایت ارزان در تاپ ادورت به گونه ای است که وب سایت شما در تمامی دستگاه های نمایشی درست و مرتب خواهد داشت تا از این جهت خیال شما از بابت نمایش وب سایت آسوده باشد

آیا می خواهید سایت شما پس از طراحی، بلافاصله در لینک اول گوگل ظاهر شود؟!

گوگل ادوردز راه حل شماست.
مدیریت وبسایت

سایت شما چگونه مدیریت خواهد شد؟!

بدون شک پس از طراحی وب سایت کار شما با سایت تمام نشده و تازه این شروع ماجراست!!! تیم طراحی وب سایت تاپ ادورت یک فیلم آموزشی که تغییرات بر روی وب سایت خود شما انجام شده را ضبط کرده و در اختیار شما قرار خواهد داد.
همچنین کارشناسان ما آموزش های اولیه را به منظور به روز رسانی و ایجاد تغییرات ابتدایی برای شما آماده خواهند کرد تا از این نظر مشکلی برای شما ایجاد نشود. هدف مجموعه تاپ ادورت بر این است که مشتریان بدون دغدغه از وب سایت خود استفاده کنند.
شما در نتیجه این آموزش ها خواهید توانست عکس های وب سایت، متن های نوشته شده، جایگاه قرارگیری متن ها و عکس ها و همچنین حذف اضافه کردن قسمت های مختلف وب سایت را تغییر دهید.

سوالات متداول

آیا جهت سفارش طراحی وب سایت، نیاز به ملاقات حضوری است؟

خیر. الزامی برای این کار وجود ندارد و همکاران ما پیش فاکتور و مدارک لازم را برای شما ارسال میکنند.

تفاوت طراحی سایت ارزان و طراحی سایت حرفه ای و پیشرفته در چیست؟

طراحی سایت ارزان تمام صفحات و امکانات متداول را شامل می شود، اما از نظر حجم پروژه، تعداد صفحات، ایجاد صفحات و امکانات خاص و حرفه ای و … تفاوتهایی دارند.

آیا طراحی سایت ارزان امکانات کامل را شامل میگردد؟

حداقل امکانات متداولی که برای شروع تجارت اینترنتی لازم است، در این پلن وجود دارد. اما نگران نباشید بسته به درخواست شما در قرارداد طراحی وب سایت تغییراتی در نظر گرفته خواهد شد تا خواسته شما برآورده گردد.

من هاست و دامین دارم و صرفا طراحی سایت در دامنه مذکور مد نظرم است

مشکلی نیست. ما بر روی دامنه خریداری شده توسط خودتان طراحی سایت را انجام میدهیم و هزینه خرید هاست و دامین را از قیمت کل پروژه کسر می نماییم.

آیتم بهینه سازی مذکور در جدول قیمت ها، به چه صورتی انجام میگردد؟

در حین اجرای عملیات طراحی سایت به طور همزمان به موارد مربوط به سئو و بهینه سازی نیز توجه میشود. بسته به نوع سفارش، عمق توجه به سئو متفاوت خواهد بود.

پرداخت ها به چه صورتی انجام می شود؟

طبق روال معمول 50 درصد هزینه کل در ابتدای کار و 50 درصد باقی مانده پس از تحویل پروژه دریافت میگردد.

در حال حاضر یک سایت طراحی شده دارم اما نیاز به اصلاح دارد

در این موارد، هزینه انجام اصلاحات لازم بر روی سایت برآورد شده و خدمت مشتری اعلام میگردد و در صورت توافق سفارش اصلاح طراحی سایت ثبت میگردد.

آیا امکان تحویلی فوری سفارش طراحی سایت وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که پروژه طراحی سایت مورد نظر زودتر از موعد مقرر انجام شود و هزینه مازاد آن به هزینه کل طراحی سایت اضافه گردد.

مهم ترین مقالات آموزش تصویری گوگل ادز

پرسش و پاسخ در کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید