ریمارکتینگ وب سایت

ریمارکتینگ وب سایت

ریمارکتینگ وب سایت

در سیستم تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) بازاریابی مجدد یا ریمارکتینگ به شما این امکان را می دهد تبلیغ گوگل را در معرض دید افرادی بگذارید که از سایت شما قبلا بازدید کرده اند. در این مقاله مراحل انجام ریمارکتینگ وب سایت بصورت تصویری آموزش داده شده است.

مراحل انجام ریمارکتینگ وب سایت

  1. وارد اکانت تبلیغ گوگل شوید.
  2.  روی گزینه ی Shared library کلیک کنید.

ریمارکتینگ وب سایت

۳٫ سپس روی Audiences کلیک کنید.

ریمارکتینگ وب سایت

۴٫ اگر برای اولین بار است که لیست ریمارکتینگ درست می کنید، چندین گزینه برای ریمارکتینگ مشاهده خواهید کرد. زیر “website visitors” بر روی گزینه “set up remarketing” کلیک کنید و فرآیند set up را کامل کنید. اگر بار اولتان نیست که لیست درست می کنید، روی +remarketing list کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه “website visitors” را انتخاب کنید.

ریمارکتینگ وب سایت

ریمارکتینگ وب سایت

ریمارکتینگ وب سایت

ریمارکتینگ وب سایت

۵٫ برای نام لیست ریمارکتینگ خود یک توضیح بنویسید. سعی کنید این نام توضیح دهنده لیست انتخابی شما باشد.

۶٫ از منوی “who to add to your list” یعنی چه کسی را به لیست اضافه کنم، یک قالب را انتخاب کنید.

ریمارکتینگ وب سایت

۷٫ برای اضافه کردن قوانین روی +rule کلیک کنید.

ریمارکتینگ وب سایت

۸٫ پنجره دیالوگی ظاهر می شود که می توانید تمامی شروطی که یک وب پیج برای تطابق با این لیست نیاز دارد را اضافه کنید. گزینه ای از منوی نواری دوم مثل “contains”، “equals” یا “start with” را انتخاب کنید. میزان value یا ارزش را تایپ کنید. ارزش ها می توانند کلمات، یک عدد، یا تاریخ باشند، که بستگی به نوع لیستی دارد که می سازید. روی Done کلیک کنید.

ریمارکتینگ وب سایت

۹٫ مدت زمان عضویت را وارد کنید، که نشان دهنده مدت زمانی است که مایل هستید یک بازدید کننده در لیست شما بماند. می توانید مدت زمان عضویت را هر وقت که بخواهید تغییر دهید. اگر در حال حاضر در وب سایت تان تگ ریمارکتینگ موجود است و می خواهید بازدیدکنندگان اخیر را که با قوانین لیست شما تطابق دارند در لیست بگنجانید، تیک گزینه “include past visitors that match these rules” را بزنید. این گزینه فقط برای ریمارکتنیگ مبتنی بر شبکه نمایش عمل می کند و برای لیست ریمارکتینگ مبتنی بر تبلیغات جستجویی کاربرد ندارد.

۱۰٫ آن را ذخیره کنید.

ریمارکتینگ وب سایت

 

آموزش گوگل ادوردز به صورت جزوه

آموزش تبلیغات گوگل به صورت فیلم

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

 

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما