ساخت گروه تبلیغاتی

ساخت گروه تبلیغاتی

ساخت گروه آگهی در گوگل ادز

در این مقاله در ابتدا یک فیلم آموزشی به صورت زیرنویس فارسی به نمایش گذاشته شده و در ادامه آموزش ساخت ادگروپ ها به صورت تصویری و مرحله به مرحله شرح داده شده است. پیشنهاد می گردد حتما پس از مشاهده فیلم به صورت مرحله به مرحله موارد زیر را پی بگیرید.

ساخت گروه آگهی و نوشتن تبلیغ گوگل

بخش دهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – حال که در بخش قبل، نکات نوشتن آگهی گوگل را آموختید وقت آن است که اولین گروه اگهی را ساخته و تبلیغ گوگل خود را بنویسید. ساخت گروه آگهی بسیار راحت بوده و صرفا برای جداسازی محصولات و خدمات است که تبلیغات گوگل برای شما راحت تر و کاملا تفکیک شده باشد ولی در نوشتن تبلیغ باید نهایت دقت را نمایید زیرا بخش های متنوعی را دارا می باشد. آن قسمت از تبلیغات گوگل که برای کاربران اینترنتی و مشتریان نمایش  داده می شود همین بخش تبلیغ یا همان ads می باشد. پس مهم است تا بیشترین دقت و ریزبینی را در نوشتن تبلیغ داشته باشید پس به نکاتی که در این فیلم به آن اشاره می شود دقت نمایید و تمامی قسمت ها را مطابق فیلم تنظیم نمایید.

بخش نهم – نکات نوشتن آگهی گوگل

بخش یازدهم – معرفی کلمه کلیدی تبلیغات گوگل

آموزش مرحله به مرحله ساخت گروه آگهی

در این مقاله توضیحات کامل در مورد ساخت گروه تبلیغاتی را خواهید خواند.

در این بخش سه اطلاعات باید وارد کنید:

  • نام گروه آگهی
  • هزینه کلیک پیش فرض
  • کلمات کلیدی مد نظر خودتون

گروه آگهی گوگل ادز

بعد از پرکردن اطلاعات لازم است تا برروی دکمه SAVE AND CONTINUE کلیک کنید. اگر نیاز به گروه آگهی های بیشتری داشته باشید کافیست بر روی NEW AD GROUP کلیک کنید و گروه آگهی های مورد نظر خود را اضافه کنید. حال نوبت می رسد به نوشتن آگهی که در مقاله های بعدی می توانید مطالعه کنید.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.