نکات نوشتن آگهی گوگل

نوشتن آگهی گوگل

نکات نوشتن آگهی گوگل

بخش نهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – بعد از ساخت کمپین گوگل ادوردز نوبت به  ساخت گروه آگهی و نوشتن آگهی گوگل است. اما صبر کنید، بهتر است قبل از نوشتن آگهی گوگل، نکات نوشتن آگهی گوگل را به طور کامل مطالعه کنید و در نهایت یک تبلیغ گوگل بهینه بنوسید که بیشترین مشتری را جذب کند. دلیل این کار این است که وقتی تبلیغ شما برای کاربران اینترنتی نمایش داده می شود، عاملی که آنها را جذب سایت می کند این است که متن آگهی مناسب باشد و کاربر را ترغیب به کلیک بر روی تبلیغ کند. در این فیلم نکات مهم در مورد نوشتن آگهی گوگل شرح داده می شود که بهتر است آنها را به خوبی به خاظر بسپارید تا بیشترین سود را از تبلیغات گوگل کسب کنید.

بخش هشتم – ساخت کمپین گوگل ادوردز

بخش دهم – ساخت گروه آگهی و نوشتن تبلیغ گوگل

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

02166402942