تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

تبلیغات در یوتیوب

دیده شدن و تبلیغات یک اصل مهم در فروش محصولات و یا خدمات است. باید دید در چه محلی و به چه قیمتی شما می‌توانید دیده شوید؟! تبلیغات در یوتیوب یکی از راه‌حل‌های ارزان و تاثیرگذاری است که با انجام آن به سادگی می‌توانید تبلیغ خود را برای افرادی که مد نظر دارید، نمایش دهید و یک برندسازی فوق العاده داشته باشید!!!
هزینه‌های تبلیغ در یوتیوب ارزان بوده و به طور کل به دو صورت CPV (هزینه به ازای مشاهده آگهی) و CPM (هزینه به ازای هزار بار دیده شدن آگهی) در نظر گرفته می‌شود. شما به ازای 80 الی 100 بار نمایش احتمالا مبلغی در حدود 1 دلار پرداخت خواهید کرد!!!
شما می‌توانید با انجام تنظیمات و فیلتر حرفه‌ای کاربران، هم تبلیغ خود را نمایش دهید و هم کاربران را به سمت وب سایت خود هدایت کنید. در این نوع از تبلیغات ویدئویی آنلاین که در بستر تبلیغات گوگل ادز اجرا می‌شود، شما می‌توانید مشخص کنید که تبلیغتان برای چه افرادی از نظر شرایط سنی، جنسیتی، علاقه به موضوعی خاص و … نمایش داشته باشد.

youtube-ads-img-min

تبلیغات ویدئویی در یوتیوب ، چرا ؟


تبلیغات شما برای جذب مشتری و به خصوص برای شناخته تر شدن و اصطلاحا برندینگ کسب و کار شما، کاریه که تاپ ادورت با استفاده از "تبلیغات یوتیوب" برای شما انجام میده. برای کسب آشنایی با این موضوع حتما ویدئویی قرار گرفته در این صفحه رو مشاهده کنید.

مزیت و ارمغان تبلیغات یوتیوب با تاپ ادورت؟!

گزارش کامل لحظه ای

به گزارشات کاملی از آمار بازدید های ویدئو، اطلاعات بودجه و … دسترسی خواهید داشت که میتوانید با بررسی آنها به میزان موفقیت تبلیغ یوتیوب خود پی ببرید. همچنین امکان استفاده از یوتیوب آنالیز به منظور بررسی رفتار کاربران نیز وجود دارد.

بودجه روزانه و زمان نمایش

شما میتوانید بودجه خود را در هر روز تنظیم کنید و همچنین مشخص کنید که ویدیوی تبلیغاتی شما در یوتیوب در چه زمانهایی نمایش داشته باشد. همچنین نظارت دقیق بر روی هزینه مصرفی هر کدام از ویدئوهای خود خواهید داشت.

تعیین مخاطبان هدف

تبلیغ در یوتیوب این امکان را به شما میدهد تا مشتریان مورد نظر خود را بر اساس کلمه کلیدی جست و جو، موضوع، موقعیت جغرافیایی، سن و جنسیت فیلتر کنید. می توانید نمایش خود را با استفاده از لوکیشن مدیریت شده نمایش دهید.

create-video-min

ساخت ویدئوی تبلیغاتی برای یوتیوب

ویدئو تبلیغاتی شما بایستی معرف کسب و کار شما باشد. خدمات یا محصولات شما را دقیق، معرفی کرده در کوتاه زمانی نشان دهد که مزیت و ویژگی شما نسبت به رقبا در چیست؟
از طرفی هم ویدئو باید به گونه ای باشد که بیننده با اشتیاق کامل تا انتهای ویدئو را مشاهده کند.
در صورتی که شما زمان لازم برای ساخت کلیپ را ندارید، نگران ساخت ویدئوی تبلیغاتی برای جذب مخاطب نباشید.
تاپ ادورت در کنار شما خواهد بود.

هزینه تبلیغ در یوتیوب

با شارژ اکانت گوگل ادز شما می توانید تبلیغات ویدئویی در یوتیوب را به سرعت آغاز کنید. پلن های قیمت تبلیغات در یوتیوب که در ادامه ذکر شده است تنها برای حالت استفاده از اکانت اختصاصی است. در صورت نیاز به مدیریت اکانت ، کارمزد اضافه تر مدیریت بر روی این قیمت ها اضافه خواهد شد.

شارژ 20 دلاری
[tprice dolar=20 darsad=12] تومان

کارمزد 12 درصد
1000 بازدید

شارژ 100 دلاری
[tprice dolar=100 darsad=8] تومان

کارمزد 8 درصد
5000 بازدید

شارژ 300 دلاری
[tprice dolar=300 darsad=6] تومان

کارمزد 6 درصد
15000 بازدید

انواع مختلف تبلیغات در یوتیوب

youtube-instream1-min

تبلیغات یوتیوب: TrueView in-stream Ads

اگر می‌خواهید ویدئوی شما، قبل، بعد و یا حین نمایش ویدئوهای دیگر در یوتیوب نمایش داده شود، از این نوع از تبلیغات یوتیوب استفاده کنید.
نکته مهم: البته این امکان نیز وجود دارد که ویدئوی شما در ویدئوهای موجود در یوتیوب و سایر شبکه‌های نمایش گوگل ظاهر شوند.
در این نوع از تبلیغات یوتیوب، تنها زمانی هزینه نمایش ویدئو را پرداخت می‌کنید که بازدید کننده، 30 ثانیه از تبلیغ شما را مشاهده کرده یا برای اطلاعات بیشتر روی تبلیغ و بنرهای شما کلیک کرده باشد.
تبلیغات in-stream به دودسته Skippable و non-Skippable تقسیم می‌شود. در نوع اول کاربر می‌تواند از تماشای تبلیغ شما صرف نظر کند اما در نوع دوم کاربر برای تماشای ویدئوی موردنظر خود، باید ویدئوی تبلیغاتی را تماشا کند.
مدت زمان تبلیغات غیرقابل رد شدن یوتیوب، می‌تواند از 7 تا 15 ثانیه متغیر باشد.
از این نوع تبلیغ با کمترین قیمت 20 دلار به ازای 1000 نمایش می‌توان استفاده نمود.

youtube-discovery-ads-min

تبلیغات یوتیوب: TrueView Discovery Ads

برای تبلیغات ویدئویی با هر مدت زمانی و نمایش به صورت یک کلیپ جداگانه برای افرادی که در حال جستجو در یوتیوب هستند، می‌بایست از این نوع تبلیغ استفاده کنید.
ویدئوی شما میتواند در قسمت ویدئوهای مرتبط که زیر ویدئوی درحال نمایش قرار دارد، در صفحه نتایج جستجوی ویدئو یا در صفحه اصلی یوتیوب نمایش داده شود.
در این نوع از تبلیغات یوتیوب زمانی هزینه نمایش ویدئو پرداخت می‌شود که بازدید کننده، روی ویدئوی تبلیغاتی شما کلیک کرده و تماشای آن را آغاز کند.

youtube-bumper-ads-min

تبلیغات یوتیوب: Bumper Ads

تبلیغات bumpers ، قابل اجرا برای ویدئوهای کوتاه و حداکثر 6 ثانیه‌ای است که در ابتدا یا انتهای ویدئو نمایش داده می‌شوند.
قطعا این ویدئوهای تبلیغاتی کوتاه مدت نمی‌توانند با داستانی مفصل، کسب و کار شما را معرفی کنند اما می‌توانند برای معرفی یک محصول یا رویداد جدید، مفید باشند.
کافیست تنها از این شش ثانیه عاقلانه استفاده کرده و فقط ویژگی هایی از برند خود را که می خواهید مخاطبانتان به خاطر بسپارند، در تبلیغ بگنجانید.

outstream-ads-min

تبلیغات یوتیوب: OutStream Ads

در تبلیغات OutStream Ads یوتیوب، با قرار دادن فیلم تبلیغاتی در مقابل افراد بیشتر، برند شما می‌تواند رشد بیشتری را تجربه کند.
تبلیغات Outstream به طور خاص برای تلفن همراه و تبلت طراحی شده و قابل نمایش در وب سایت‌های طرف حساب گوگل است. کاربران می‌توانند برای پخش تبلیغات ویدیویی شما کلیک کرده یا هنگام خواندن آخرین اخبار یا خرید محصولات تبلیغات شما را مشاهده کنند.
این نوع از تبلیغات هنگام نمایش روی صفحه به طور خودکار در حالت بی صدا پخش می‌شود. کاربران می‌توانند با یک ضربه صدا را فعال کنند. در این نوع از تبلیغات یوتیوب نیز کاربران می‌توانند در هنگام پدیدار شدن آگهی آن را رد کنند.
هزینه تبلیغات Outstream براساس هزینه قابل مشاهده برای هر هزار بار (vCPM) از شما کسر می‌شود. وقتی 50٪ از فضای صفحه نمایش تبلیغ برای دو ثانیه یا بیشتر مشاهده شود ، یک آگهی به عنوان “آگهی مشاهده شده” حساب شده و هزینه آن از شما کسر خواهد شد.

سوالات متداول

برای استفاده از تبلیغات یوتیوب حتما باید کانال داشته باشیم؟

خیر، صرفا آپلود کردن فیلم در یوتیوب کفایت میکند.

آیا لازم است خودم کلیپ ویدئویی بسازم؟

خیر، اگر زمان و یا تخصص کافی را برای ساخت کلیپ ندارید تاپ ادورت به رایگان این کار را برای شما انجام خواهد داد.

من خودم کلیپ دارم، آیا می توانم از آن استفاده کنم؟

برای اینکه شما بتوانید از ویدئو خودتان استفاده کنید حتما باید توجه داشته باشید که ویدئو بر اساس قوانین یوتیوب باشد.

مزیت های تبلیغ در یوتیوب چیست؟

شما می توانید ویدئو معرفی خود را به جامعه بزرگی از مخاطبان هدفتان به صورت فیلتر بندی شده نشان دهید. کنترل کاملی بر روی هزینه های داشته باشید و ترافیک دقیقی را به سایت خودتان هدایت کنید.

آیا حتما باید ویدئو داشته باشم یا از بنر هم می توانم استفاده کنم؟

بله ، هر دو مورد امکان پذیر است. به منظور آشنایی بهتر شما میتوانید انواع فرمت تبلیغات یوتیوب را مطالعه کنید.

مهم ترین مقالات آموزش تصویری گوگل ادز

مزایای تبلیغات در یوتیوب

هزینه تبلیغ یوتیوب می تواند برای کمپانی ها فواید زیادی داشته باشد، مخصوصا اگر هسته تجارتی شما مربوط به فروش محصولات باشد

مزایای تبلیغات یوتیوب

راهنمای کامل تبلیغات ویدیویی آنلاین

در این مقاله درباره ی یکی از موثر ترین و رایج ترین راه های تبلیغات یعنی تبلیغات ویدئویی مطالبی را برای شما عنوان کنیم. همچنین درباره اهمیت تبلیغات ویدئویی و انواع آن مطالب مفید و مختصری ارائه می‌شود.

راهنمای تبلیغات ویدئویی

پرسش و پاسخ

4 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات در یوتیوب»

  • ببینید باید جامعه هدف خودتون رو مشخص کنید ، در یوتیوب میشه این کارو انجام داد ، برای برند سازی شما هم خیلی مناسبه ، پیشنهاد من استفاده از تبلیغات در اینستاگرام برای شماست ، در پیج هایی که مخصوص بانوان هست.
   البته در یوتیوب واقعا کانال های زیادی هستن که دارن فعالیت میکنن اما عموما افراد برای دیدن آموزش مستقیم به یوتیوب میرن و پیدا کردن دوره آموزشی ، به همین خاطر کمی هدفمند کردن مخاطبین خودتون سخت میشه و نیازه که حتما با کارشناسان ما مشورت داشته باشید. لطفا شماره تماس خودتون رو از فرم گوشه صفحه ارسال کنید تا کارشناسان ما بتونن بیشتر شمارو راهنمایی کنن

   پاسخ
  • ببینید تبلیغات در یوتیوب ، نمایش یک فیلم ویدئویی کوتاه هست که در هنگام نمایش سایر ویدئوها برای افراد نمایش داده میشه و اونهارو دعوت میکنه که صفحه شمرو سابسکرایب کنن ، در نتیجه میتونه برای همه مورد استفاده قرار بگیره و مهم محتوایی هست که با اون افراد رو دعوت میکنید که صفحه شمارو دنبال کنن

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید